PMS. çdo njeri


 • Ngarkesë
 • Kthehet në fëmijërinë
 • Kush është louder?
 • Kërko capture
 • Është e njohur që e dallon femrat nga meshkujt rritur prekshmëri. Ne
  nervor, vrarë veten në xhingërima, edhe një herë në muaj duke vuajtur nga
  PMS. Por dikush të ekspozuar ndaj stresit, duke përfshirë edhe njerëzit. Ndryshim
  se vajzat zakonisht më e vështirë dhe më të gjatë duke përjetuar ndonjë
  telashe. Dhe të gjithë, sepse, siç kemi analizuar, peshoj dhe
  vuajnë, burrat janë dhe japin ndjenjat e tij jashtë.

  Ngarkesë

  Të gjithë
  di se sportive janë të dobishme për shëndetin dhe fizik
  formë. Dhe kjo stërvitje e përditshme dhe në përgjithësi çdo natyror

  Ngarko një efekt pozitiv mbi psikikën veçanërisht mirë e njohim
  burrat. Kjo është arsyeja pse shumë prej tyre janë shkruar në palestër, dhe prodhimi
  preferojnë të kalojnë në pishinë ose në gjykatë. Gjeni dhe ju jeni në jetën time
  të vendos për sport - një humor të mirë do të ofrohen. Fizik
  Ushtrimet si ëmbëlsirat, të nxitur prodhimin e endorphins (hormoneve
  lumturi). Por ndryshe nga çokollatë, sport nuk do të dëmtojë figura tuaj,
  që në vetvete është uplifting.

  Kthehet në fëmijërinë

  Men
  mos hezitoni për të vënë në një kravatë dhe çorape me Bart Simpson dhe të tjera
  karaktere vizatimor nuk do mend duke luajtur në oborr me futboll të vogël


  Vëllai dhe dashuria e një të qeshur. Vajzat nuk janë përdorur për të luaj dhe
  bien në pakujdesi fëmijëve. Ndërkohë, lojra për fëmijë dhe argëtim
  lehtësimin e stresit. Kur ju jeni një fëmijë më shumë se një orë apo imazh ushqyen
  luajtur me një humor të keq? Pra, le veten të shkarkohen. Në fund
  javë pune Luaj me miqtë në "Twister" apo edhe On
  "Camelot" ngrënë akullore.

  Kush është louder?

  Juaj
  dashurin pëlqen të këndoj në dush? Le të mos irritojë ju - kështu që ai
  lodhje. Kënduar dhe duke thirrur fare i dobishëm, por për fat të keq, nuk
  gjithmonë e përshtatshme, sepse shumë mund të "lëshoj votën" Vetëm
  vetëm me veten e tij.

  Jo zlysya kur njerëzit me zë të lartë përfshin
  muzikë. Bashkohu për të më mirë mikun e tij, në gjendje të mbysë zhurmën
  emocionet negative. Dhe në qoftë se ju keni fqinjët nervor - javore
  shko në disko apo karaoke bar.

  Kërko capture

  Men
  si makina dhe makina lexoj rregullisht publikimin. Disa madje
  mbledhë: kush makina, dhe të cilët - revista. Lista e philatelists edhe në
  përbëhet kryesisht nga burrat. Hobbies heq mendjen nga mendimet e këqija. Vajzat
  gjithashtu një mbledhje valë: zonjat mburremi pas blerjeve
  çanta projektuesi dhe kërkim filmat DVD me një drejtorët e disa të preferuar.

  Më i lartë