Inovative Formula mbrojtje të sigurt për dhëmbët dhe mishrat për 1200Kujdesi për shëndetin e konsumatorëve të saj, kompania "Neva Cosmetics" lirua pastë dhëmbësh inovative "Ri Pearl thellë 12+ zbardhjen butë", i cili përmban komponentin e patentuar Optafresh ®. Funksionalisht, zhvillim i ri është ekuivalente triklozanu zëvendësim: ofron provuar klinikisht dymbëdhjetë mbrojtje bakteret që shkaktojnë frymën e keqe, kontribuon për të marrë frymë freskinë dhe mbron smaltin nga acidet e dëmshme. Dallimi kryesor në mes Optafresh komplekse ® është se ajo ka një aktivitet të lartë antimicrobial selektive dhe nuk është aktiv kundër baktereve të zorrëve dhe mikroorganizmave tjerë.

Efektiviteti i përdorimit të përditshëm pastë dhëmbësh "New Pearl Deep 12" konfirmuar më shumë se 60 hulumtimet klinike (testuar më shumë se 15 000 subjekte).
Analiza e të dhënave të konfirmuar një reduktim të ndjeshëm në frymëmarrje në krahasim me nivelin para se të aplikoni paste. Përveç kësaj, një krahasim i drejtpërdrejtë i produkteve të testuara tregoi ulje të konsiderueshme më të madh organoleptically frymë të dukshëm pas aplikimit koncentrohen Optafresh ® krahasim me produktsiey1 tregut.

Në një pastë dhëmbësh të veçantë komponentit "New Pearl Deep 12" ka një kompleks të veçantë zbardhues, pa peroksidet e oxidants polishes mbulim të dhëmbëve.


Kështu, ndryshe nga shumica e pasta zbardhjen, ajo ka një abrasiveness të ulët, kështu që nuk do të dëmtojë smalt.

"New Pearl Deep 12" - një paste për të gjithë familjen që mund të përdoret edhe fëmijë (prej 12 vjetësh). Ajo lufton me dymbëdhjetë dhëmbëve dhe problemet e çamçakëz, duke përfshirë më të zakonshme: në formimin e gurit dhe pllakë, sëmundje çamçakëz, prishjen e dhëmbëve. Pastë dhëmbësh ka një dy-ton bazë (e bardhë dhe blu) heliumi dhe ka një shije të butë dhe freskuese me shtimin e karafil shënime.

Një bonus i mirë për të blerë një "zbardhje të butë Ri Pearl thellë 12+" e një Optafresh patentuar komplekse ® do të bëhet e çmimi i saj i favorshëm, kostoja e pastë dhëmbësh mesatarisht 40% më e ulët se sa kostoja e xhel me funksione të njëjta.

1Klinicheski treguar

Referenca:

"Kozmetikë Neva", e cila festohet në 2012 vjetorin e saj 173-vjeçare, dhe mbetet e vërtetë të misionit të tij "Të duroj bukuri, harmoni dhe shëndet në këtë botë." Në magazinë - 300 produkte për kujdesin oral, fytyrën dhe trupin, si dhe produkte për larje dhe pastrimi i shtëpisë, kozmetikë fëmijëve. Prioritetet kryesore të kompanisë beson produkte të cilësisë së lartë, e cila është e krahasueshme me ekuivalentet e tregut më të mirë dhe në dispozicion për popullsinë e përgjithshme e çmimeve të mallrave të konsumit.

"New Pearl" - një emër popullor markë e historisë 30-vjeçare që e ka fituar besimin e konsumatorëve dhe dentistëve, një koleksion të madh të pastë dhëmbësh me cilësi të lartë për të rriturit dhe fëmijët, cilësia nuk është inferiore me standardet kryesore botërore.

Produkte Seria është prodhuar duke përdorur përbërësit moderne dhe formulime të bazuar në teknologjitë e përparuara.

Pastë dhëmbësh "New Pearl", për të përballuar me çdo problem që mund të kërcënojnë dhëmbët, të mbrojtur kundër prishjen e dhëmbëve dhe sëmundjet e mishit të dhëmbëve, të kryejë parandalimin e gurit dhe të mbindjeshmërisë së dhëmbit, shtoni frymëmarrje të freskët, të sigurojë antibacterial dhe zbardhjen efekt. Kjo është arsyeja pse pastë dhëmbësh "New Pearl" zgjedh miliona njerëz sot, ajo ishte me të vërtetë "markë popullor".