Exotic masazh


 • Dush maroken
 • Masazh çanta bimor
 • Masazh Cellulite Thai

 • Dush maroken

  Kjo është një nga produktet më interesante të reja
  sezon. Kripë e saj - për të përdorur kozmetikës natyrore vjen nga
  Marok nxehtë. Pas steaming fillestar në saunë ose
  Hamami lëkura juaj është pastruar nga "sapun e zezë" e famshme. Ajo është e
  depo - vaj ulliri natyral dhe ekstrakte bimore. Sapun
  pastrim delikat dhe të thellë. Lëkura bëhet e butë dhe i butë.

  Pas
  lëkurë e kthesës - ai gjithashtu i natyrshëm, përmban të vërteta
  kripë deti dhe vajra esenciale.
  Ajo mund të zbulojë poret dhe të thellë
  Pts istit lëkurës.

  Ardhshme fazë e - masazh twigs lisi që të ju jap një shumë të ndjenjës së mirë.


  përfundojë mbajtur masazh relaksues me gjalpë Shi. Shef
  Rezultati i të gjitha këtyre manipulimeve - çuditërisht lëkurë delikate. Përveç kësaj,
  Maroken PS-procedurat në mënyrë të përkryer të lehtësojë stresin dhe lodhjen.


  Masazh çanta bimor

  Kjo
  teknikë na erdhi nga Tajlanda. Pah e saj është se kur
  masazh duke përdorur pouches nxehtë bimor. Ata - xhenxhefil, shafran i Indisë,
  gëlqere, patchouli, kamfor dhe bimë të tjera mjekësore. Ata ofrojnë
  anti-inflamator dhe analgjezik veprim dhe të ju jap bukur
  ndjenjë.

  Kombinimi i masazh tradicional Thai dhe masazh


  çanta bimor ndihmon për të përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe limfatike,
  rrit lëvizjen e përbashkët, relakson dhe përmirëson elasticitetin
  muskujt, eliminon dhimbje dhe spazma, përmirëson organet e brendshme.
  Një festë plot me disa muskuj të butë ngrohjes e trupit - veprim kryesor kur kanë të bëjnë qese bimor.


  Masazh Cellulite Thai

  Kjo
  metodë është veçanërisht akut në prag të daljet plazhit. Ai jep
  Efekti është një humbje e shpejtë e vëllimit në fushat problematike. Për më tepër,
  inç më shumë shtesë rreth belit ose hips, të prekshme është
  efekt.

  Përveç kësaj, pasi kjo masazh ul oreksin dhe
  metabolizmin.

  Pas duart ndjeshme masazhiste
  shtyrë fjalë për fjalë nga toksina nga trupi, më nuk duan të thyejnë
  dietë dhe overeating. Trupi pastrohet kërkon një vakt të thjeshtë të lehta që
  natyrisht, kontribuon për më tej humbje peshe.

  Masazh kryesor sekret - Thai special krem ​​«Shape Gold». Ajo është e bazuar - polen Garcinia dhe xhinko biloba ekstrakte,
  speca të kuq, mente dhe xhenxhefil. Ato aktivizojnë
  qarkullimi dhe rrjedhën e limfatike, duke kontribuar për të "djegur" dhjamin dhe heqjen
  substancat e dëmshme. Kjo është një njëkohshme dhe celulitin, dhe
  "Antiob'emnyy" efekt. Seanca zgjat rreth gjysmë ore. Gjatë këtij kohe trajtuar me një ose më shumë zona problemit.

  Si rezultat, lëkura është e rrafshoi, vëllimet janë, dhe në vend të kësaj vjen një ndjenjë të butësi dhe shërim.