Si e bën ai të thërrasë


 • Së pari, të shpëtoj
  nga një dridhje nervor
 • Së dyti, çfarë
  Unë të fillojë?
 • Së treti, jeta -
  lojë
 • Së katërti, Dari
  emocionet
 • Së pesti, shkas
  kontakt
 • Së pari, të shpëtoj
  nga një dridhje nervor

  Qetë dhe paralajmërojnë veten ju mund të për një kohë të gjatë, por nuk
  Fakti se i suksesshëm. "Smart në
  mal nuk do të shkojnë - anashkalojë zgjuar mal! "-
  Pra, ne do të punojmë nëpër trup. - Çohu, vetë një pionier dhe imagjinatën
  marshimi në vend, perkusion kënduar bubullimë: "Çohu, Vendi ohromnaya,
  Great Vendi! ". Në një çast të ndjehen si një hero, një pushtuesi, dhe
  vetëm një humor të tillë dhe ne kemi nevojë për të.


  Së dyti, çfarë
  Unë të fillojë?

  Pa marrë parasysh sa i rëndomtë kjo nuk është e ju

  duket, por ende të fillojë me "Hi!". Por taratoryty atë në derë
  hequr me kujdes në Notepad dhe notched deri isst tekstit upleniya - le të
  ai të përgjigjet përshëndetjen tuaj.

  Nëse ju përgjigjeni dukej më pak i thatë -
  mos panik, kjo nuk duhet të jetë një reagim ndaj personit tuaj modeste,
  të gjithë mund të do të formojnë shumë më e lehtë, për shembull, ajo mund të jetë në prodhimin e
  takim ku ishte, siç ju vetë e dini, nuk është i përshtatshëm për të folur ose të ju
  theu gjumin e tij të pestë, kështu që ai nuk ka pasur kohë për të realizuar në fund të se njëjtë
  Për fat të mirë ai i mbështjellë në fytyrën tuaj, natyrisht.


  Së treti, jeta -
  lojë

  Pyetni i lehtë kornizë komunikimin tuaj, mos harroni se njeriu në natyrë


  saj, i trembur dhe të frikësuar e angazhimit - nuk ka nevojë për frazat e para tronditëse
  besimi i saj që ju të destinuara për njëri-tjetrin, dhe më në fund
  gjysmë të ribashkuar nga martesa për të bërë shenjën tuaj në pasardhësit dhe
  vdesin si pasojë të njëjtën ditë! Mund
  Kjo sigurisht që është e vërtetë, por mbaj emocionet dhe jo për të drejtuar deri tani. Humor
  zgjedhur e tij derisa vetëm një kalim kohe të këndshme.


  Së katërti, Dari
  emocionet

  Dhe ju e dini mirë se pothuajse çdo njeri koprac me emocione,
  megjithatë, ata janë gjithashtu të detyruar atë për të ushqyer psikikën e tij. Në bisedë
  investojnë në interes intonacion tyre, kënaqësinë dhe madje edhe një rënie të vogël

  seksi! Nëse perberesit e pare dhe te dyte eshte qartë, pastaj në I fundit
  të përqëndrohet më shumë. Stilit mënyrë komunikimi çelësi yt vendos atë në
  Ideja e takimit tuaj të ardhshëm.

  Në këtë rast, flirtim plotë
  njeri do të perceptohet si një apel të drejtpërdrejtë nga ajo datë ajo do të
  presin aventurat seksuale, dhe do të jetë i hutuar tërësisht nëse
  Më vonë ju "vidmorozyty" ose aktive negative otreahiruesh e tij
  ngacmimi, ju jeni duke provokuar. Seksualiteti juaj duhet të jetë
  fshehur dhe të veprojë vetëm në nënndërgjegjeshëm e tij, për shembull, dhe thonë se emri i tij kështu
  si ai pëshpëriti në veshin e tij në kohën e çiftëzimit.

  Nga njëra anë? 8%
  B, kap e tij nënndërgjegjeshëm
  sinjal i kushtëzuar provokojë interesin, nga ana tjetër - dhe më pak
  aluzion ti nuk do të lë për të dyshuar integritetin tuaj!


  Së pesti, shkas
  kontakt

  Ju jeni humor i vërtetë dhe i vendosur për të thirrur atë, dialed numrin, por
  Përgjigja ishte vetëm beeps telefonit tipike ose parapagues "përkohësisht i padisponueshëm" -
  fillojnë të intrigës. Për shembull, të lënë një mesazh në makinë u përgjigjur ose majtas
  SMS. Ju mund të filloni si ky: "Hi, kjo është më! Unë ëndërrova e ju sot, ju e mbani mend?
  Call mua, unë nuk mund të gjeni ju ... ". Natyrisht, një SMS i tillë do të jetë interesante
  dhe ai do të përgjigjet, Përgjithshëm, dhe ju

  Frika nuk - kick mbajë Sigurisht, ajo mund
  ndodhë kështu që tuaj zgjedhur të mos jetë mjaft i zgjuar dhe të aftë në flirt, dhe mesazhi i tij është tërësisht i rëndomtë, "kush je?". Mos u shqetësoni - jo
  humbur, lëmues rrjetin më tej,
  ju duhet të jeni i qartë: Kush do të sundojë topin.

  Gjëja më e rëndësishme në një bisedë telefonike - qëllimi i tij. Me këtë, ju
  duhet të përcaktohen para se të vini deri. Çfarë doni nga duke folur? Vetëm të gëzojnë
  komunikim dhe ftesa për një datë? Ju duhet të veprojnë në përputhje me të
  do. Nëse në një moment ti e kupton se ju nuk keni marrë
  arritur qëllimet e tyre - ju duhet të ndërpresë bisedën, ndërsa ai ishte ende në kulmin

  Interesi që të zgjeruar atë përsëri më vonë kur ju proanaliziruesh
  Komunikimin tuaj dhe për të kuptuar se ku i gabuar ose jo zgjodhi strategjinë e duhur
  sjellje. Gjithashtu mos harroni se ju e quani veten e saj në asgjë obligon
  dhe në qoftë se ju jeni në një bisedë disa pika ti e kupton se
  zhgënjyer në palën tjetër apo mënyrën e tij të komunikimit të ndjeheni i lig -
  thirrje pushim thjesht të thonë se ju "duhet të ngutemi" dhe poproschaysya. Jo
  Mos harroni, çdo komunikim duhet të jetë një gëzim!