Si 8 mars për të organizuar një festë për gratë


 • Gjyshet dhe zonjat e tjera të respektuar - rehati
 • Mami - vëmendje
 • Motra, vajza, mik - detaje dëshiruar
 • Kolegët - respekt dhe mirësi
 • I preferuar - ëndërr


 • Si për të kënaqur gratë 8 mars?

  Sipas sondazheve të opinionit, 66% e rusëve konsiderojnë marsin ditën e 8 kur gratë duan të përgëzoj faktin se ata janë gra.
  Çdo vit në prag të burrave të pranverës të zgjidhur një problem: çfarë për të dhënë të tjerëve dhe grave si ata ju lutem. Ne i ndarë gratë në disa lloje, të cilat shpesh njerëzit zgjedhin dhurata, dhe duan të ofrojnë disa ide. Përveç kësaj, ne kemi një recetë sekrete për pushime, e cila do të vlerësojë çdo të seksit të drejtë.

  Gjërat e parë e parë.


  Gjyshet dhe zonjat e tjera të respektuar - rehati


  Shpesh gjyshja shpenzon shumë kohë në shtëpi. Le të shohim se si të bëjnë jetën gjyshen më të rehatshme. Një palë pantofla të ngrohtë ndjerë, jastëk të butë nën kurrizin tuaj ose në një karrige të re të rehatshme të treguar dashurinë tuaj. Nëse ju të mbledhë të gjithë familjen dhe 8 mars Zayed direkt në gjyshja e çaj me një tufë lulesh të tulips pranverës, ajo ngrihet disponimin për ditë.


  Mami - vëmendje


  Për nënat, si dhe për gjyshe, shoqëria juaj është shumë e rëndësishme dhe vëmendje. Mundohuni të gjeni kohë për të qenë me nënën time të sjellë një krah të saj e mimoza apo ngjyra të tjera që ajo pëlqen, dhe më thoni se ju e doni atë.


  Si përkujdesjeve të këndshme mund të japin shporta frutash, një varietetet çift të çajit të shijshme ose një shishe parfum e saj të preferuar.


  Motra, vajza, mik - detaje dëshiruar


  Motra me të cilin ju u rrit, bijë flasin se ju solli deri, dhe shok i pandashëm, i cili nuk është edhe gruaja xheloz - të gjitha këto gra janë ndarë shpesh me ju ëndrrat e mia dhe shpreson. Mendoni dhe mendoni për çfarë të papritur dhe të kënaqur secilën prej tyre. Nëse keni qenë në gjendje për t'u kujdesur dhe asgjë nuk vjen në mendje, të udhëhequr nga mosha. Ajo do të jetë deng i lumtur adoleshent i balona dhe çokollatë, një studenti dhe një grua e re duke filluar punën - vetëm dekoratë, por zonja e vjetër - një certifikatë dhuratë në një dyqan kozmetike dhe parfume.


  Kolegët - respekt dhe mirësi


  Nëse ju përshëndes shoku i vetëm, courtesies mjaft i vogël. Le të jetë kjo një lule, por secili me të cilët ju punoni - jo si të tjerët. Nëse ju do të ekipit të meshkujve, të veprojë imagjinatën. Bëni një strofë për çdo zonjë duke folur fjalë të bukura dhe solemne, falë ndihmën e vazhdueshme dhe mbështetjen. Por në vend të ushqimit të zakonshëm mund të jetë i gatuar sanduiçe shpejt shijshme me peshk dhe djathë, perime të prera dhe të lëshoj shampanjë.


  I preferuar - ëndërr


  Kjo është më e vështirë dhe të lehtë në të njëjtën kohë. Nëse ju keni qenë të vëmendshëm ndaj fjalëve të gruas ai e do edhe nga fillimi i vitit, ju nuk do të pyesin se çfarë për të dhënë, ne gratë gjithmonë flasin për dëshirat e tyre.

  Por, çfarë nëse ne ishim të heshtur ose folur shumë në heshtje? Në këtë rast, vetëm të jetë ... një hero. Prisni që të vënë në tavolinë paraprakisht fshehur tufë lulesh, të përgatisë mëngjesin (dhe nezvychnishe ajo është, më të mirë!) Dhe të presim dëshirën tuaj të preferuar të nxehtë për të dhënë gjithë botën e saj. Planifikimi një parti pushime, mendoj se ajo do të ju lutemi grua tuaj. Një do të jetë i lumtur mbrëmje romantike në një kafe, të tjera preferon kart adrenalin, dhurata më e mirë është e treta do të filmave me miqtë. Gjëja kryesore - për këtë ditë njerëzit së bashku për të bërë atë që ai e pëlqen.

  Po të ishte kështu, që ju nuk mund të mbajë më 8 mars me gruan ai e do ju ende të përballojë për të papritur dhe të kënaqur e saj.

  Le mëngjes në zile e saj derë dhe zile do të jetë në prag të qeshur të shërbimit ndërlidhës dërgimin e lule. Ne ju siguroj, edhe nëse ju jeni mijëra kilometra larg, gjysma juaj do të ju buzëqeshje gjithë ditës.

  - Ku është premtuar sekret? - Ju pyesni. Zbulon kartën. Sekreti është i thjeshtë: bëni çfarë të doni, por për të bërë grua tuaj të ndjehen si një grua - i bukur dhe Adored. Le 8 mars dhuratat do të kujdeset dhe vëmendje. Pas gjithë kësaj gruaje të pritjes së njeriut.

  PS Mos harroni goxha paketë - me shirita.

  PPS Dhe urime të thirrur nga Tiffany-së. Ju nuk duan pushime prishur?