Çfarë bëjnë meshkujt dhe çfarë - femër


 • Çka duan gratë?
 • Çfarë bëjnë njerëzit?

 • Çka duan gratë?

  Për të gjetur se çfarë secili dëshiron
  grua, unë do të sugjeroj që ju njerëz për të marrë në dollap virtuale,
  ndodhet në kuzhinë, dhe më në fund të shkojë në "ju". Megjithatë, unë bëj
  ju një anëtar sekret i tubimet e grave. Unë siguroj ju nuk do të jetë në dollap
  frikshme, të pastër dhe mjaft i gjerë. Ka disa para-bërë
  karamele në mënyrë që ju mund të gëzojnë ndërsa përgjimi dhe
  spiunazh për parti Bachelorette. Tubim disa miq, mosha e tyre
  pikë nuk do të, sepse ky është një turp për gratë për të kërkuar.
  Mjafton të them se katër prej nesh, ne nuk mund, dhe nganjëherë të punojë si
  lani tuba miq.  Ndërsa ne tjerr kuzhinë
  duke vënë në gota vere tryezë, të paraqitura në një sallatë tas
  duke folur për të gjitha llojet e stuff, unë sugjeroj ju mendje me sistemin. Mbaj mend
  me filmin e Mel Gibson "Çfarë Women Want?". Kjo komedi e mahnitshme për
  si dikur njerëzit nga fëmijëria prishur vëmendjen femërore,
  fillon për të lexuar mendimet e femrave. Ju gjeni veten në një të ngjashme
  situatë. Nga njëra anë, nuk ka asgjë për t'u habitur në dhembjeje papërshkrueshme
  Asnjë mendimet: Gratë gjithmonë mendoj për burrat, seksi, familjes, fëmijëve,
  manikyr dhe blerjet. Por ka disa nuanca.

  Kështu, ndërsa ju drejtuar
  në paraftyrimet, kemi filluar të flasim. Unë fillova një fije në atë vend,


  ku unë punoj, zhvilloi një anketë të vogël - kanë marrë pjesë
  rreth 600 gra. Dhe rezultatet e saj janë.

  Rreth 130 persona
  dhe se 23% do të donte që të ketë një njeri të familjes, të rritur një familje. Dashurën time
  nodded aprovues, është e vërtetë. Ne vendosëm që prej
  ajo është. I vetmi ndryshim është se një grua do të krijojë
  familje për të bërë një karrierë, i dytë vendos për të rritur nivelin e tyre të kualifikimit
  gjatë martesës, dhe i treti thjesht duan të jetojnë për argëtim, jo
  mërzit për të punuar vetëm sipas procedurës dhe Shtëpinë e mëngjes përgatitur
  Darkë. Natyra në us zonjë shtëpie. Desire
  të martuar shpjegon se në vendin e fundit në dëshirave

  shfaq dëshirë për "liri të plotë" - 3% e të anketuarve.

  I dytë
  vend në vlerat e grave merren dashuri i fshehtë, për të cilat
  votuar 16,9%. Njëri prej nesh e vënë atë: "Është e çuditshme që në martesë
  do të donte të bashkohet me një numër të madh të grave dhe të dashurisë, ajo rezulton, është jo
  vjen e para. Ja që njerëzit kishin të drejtë në duke thënë se çdo
  më tepër dëshiron të martohet. Duket se as ne
  lejojnë një martesë pa dashuri, dashuri e vërtetë apo më pas
  zhvillohet në një martesë. " I dytë dashurën time ndoshta duke pasur përvoja të ngjashme
  marrëdhëniet, tha se ka gra që dëshirojnë të mbeten në pozita
  mësuese. Ndonjëherë njerëzit nuk duan të largohen dhe të lëvizur edhe martesën

  grua ndaloi ju të dashur. Nuk janë një shumë arsye që variojnë nga
  Prezenca e fëmijëve, pasurisë së përbashkët, duke përfunduar me paqen e mendjes.
  Së treti, më aktive, posperechalasya: "Pra, pse jeni duke vendosur se
  ajo dëshiron të jetë i dashuruar, të jetë ajo burrin e saj të dytë, dhe
  Burri im dhe ajo dëshiron që të vazhdojnë të jetojnë në një martesë. Ajo rezulton, jo çdo
  Martesa - dashuria, dhe jo çdo dashuri - martesa ".

  Pozicion tjetër
  zgjedhur nga 16,8% e të anketuarve (vetëm për një person
  më pak) - ajo "nuk e di se ai dëshiron." Quite A është e nevojshme në thelb
  Shih se si ne e njohin këtë fakt.

  Pak më pas dhe 15%
  e cila është pak më shumë se 90 600 njerëz që sinqerisht duan një shumë të holla.

  E tyre
  duan gratë e ndryshme. Për shembull, kar'yerystky i suksesshëm, që aspirojnë
  ngjiten të lartë si të jetë e mundur dhe të arrijë presidencën. Paraja dhe duan
  ata që për shkak të përvojës së tyre, neudachlyvosti në nevezenyya punës,
  marrin një pagë të vogël, kështu që ata kanë për të kufizuar
  vetë në gëzimet e këtyre grave, si veshje dhe bukuri sallonet. Para
  Dërgo dembel dhe nuk dëshirojnë në asnjë mënyrë për arritjen e tyre. Ende
  Megjithatë, mbetet fakti. Nëse ju hiqni pasiguri në pozitë
  Dëshirat e femrave thonë se icon dollar apo euro po përballet
  femrat me sy në vendin e tretë.
  Çfarë mund të them, dremitje në depresion në
  Rrethi i dashurin dhe për të kuptuar atë aspekt të parave është e rëndësishme, por jo

  vjen e para.

  12% e femrave duan vëmendje mashkull. E tij
  Mungesa shprehur mungesën e rrotull mirë interesante
  Dating, shokët e këndshme. Duket se ata janë njerëz përreth,
  dhe të denjë prej tyre për të zgjedhur.

  Mungesa e seksit të mirë
  vetëm 10% e grave. Tani, pra, spiun i dashur në bisedat e grave, ju
  bindur se simulyantok pak ndër ne. Vetëm një në gjashtë,
  ndërsa në shtrat me një burrë mendon se ai është i rrallë për asgjë
  bastard i aftë. Dhe ju nuk mund të merrni të kapur këtë, në qoftë se ju
  pikëz i vëmendshëm në zgjedhjen e partnerëve.

  Pika tjetër
  veçanërisht poveselyv kompaninë tonë: "Një grua e suksesshme në karrierë dëshiron që të 3,8%."


  Por mos harroni pikën vetëm më sipër. Një shumë e parave duan të pothuajse 15%, dhe karriera
  në 4% bie të shkurtër.

  Mund të konkludohet se shumica e
  Ne sinqerisht shpresojmë se një ditë zanash princ për të arritur
  e bardhë "Mercedes", do të ofrojë një dore, zemrën dhe vila në ishuj. Më pak
  Personi i ëmbël duke pritur për fat dhe të holla, dhe një pjesë shumë e vogël dëshiron
  të bëjë një karrierë. I dashur spiun, unë nuk mendoj se kjo u hap për ju
  Amerika. Kjo është statistika të vetëm, të cilat nuk janë të nënshtruar për partinë
  qëndrojnë testin detektor. Megjithatë, duke pasur anonimitetin e përgjigjeve,
  ndoshta duhet të dëgjojnë ata. Me sa duket, grua mesatare

  nevojë për një njeri të dashur që ka një të qëndrueshme, të ardhura të mira dhe dëshiron
  bashkohen me të në martesë.

  Çfarë bëjnë njerëzit?

  Si
  do të doja të shkoj në parti bachelor dhe të gjetur se çfarë me të vërtetë mendoj
  Burrat rreth jetës dhe çfarë ata duan të aspirojnë për të. Nëpërmjet hulumtimit tonë
  ne kemi mundësi për të mësuar përgjigjet e këtyre pyetjeve. Që nga ajo ishte
  është e qartë se gjëja më e rëndësishme për burrat - seksi i mirë. Kështu thotë 25%
  të anketuarit. Çfarë mund të them, të gjatë që njihet se burrat
  shumë kohë duke menduar për seks, kështu që pse nuk e vënë
  Kjo "duan" në vendin e parë. Pas të gjitha, ata nuk mendojnë shumë për

  ajo nuk do që nëse ata do të mund të përmirësohet në art
  nënshtrimi i grave?

  Në vendin e dytë kanë menduar "nuk e bëri
  e di atë që ai dëshiron. " Kështu 23% e të anketuarve u përgjigjën. Po, burrat dhe
  ne nganjëherë nuk mund të prioritizuar siç duhet, zgjidhni midis
  alternativa. Zbatimin e tyre ne nuk do të.

  I tretë
  Pozicioni është një dëshirë e plotë liria - 13%. Mbetet e paqartë
  vetmja gjë që njerëzit duan të jenë të lirë - nga martesës, vëmendje
  gratë, punës, familjes, prindërit, miqtë? Për fat të keq, shumica
  burrat të duan të fajësojnë tona revista joshës leximin dhe çfarë ne
  besoj tregimet e paraqitura në to.

  Dhe në të njëjtën kohë ata janë kryer në
  Agjentët reklamat, të cilat janë burra vetëm të vërtetë të denjë. Njëlloj
  Gjendja me lirinë - tregime nasluhalysya rreth përfaqësuesve të saj
  seksi i fortë dhe nuk e di se çfarë është, dhe që kanë nevojë. Nuk është e qartë.

  I katërt
  zhvillohet në dëshirat "vëmendje të femrave." Zakonisht gratë nuk bëjnë
  i kushtoj vëmendje për të mbyllur, i mbyllur, dembel dhe të çrregullt
  burrat. Nëse ju bien nën këtë përshkrim - ose duhet të ndryshojë
  presin të njëjtën gjë unik dhe pavarësisht nga ajo që pak ju
  Ju do të duhet. Dhe për të vështirë-duke punuar dhe i zgjuar jo shumë i bukur llogarisin
  e vlefshme, nëse nuk e vë në vendin e parë paratë që ju keni

  është.

  Vendi i pestë është ndarë në mes të një "shumë të holla" dhe "i suksesshëm
  karrierës. " Nice të dini se, ndryshe nga ne, jo seks më të fortë
  duke shpresuar për fat të mirë, papritmas u shemb trashëgimi, thesar apo i pasur
  dashurën. Sober vetëdijshëm për situatën dhe të vënë në arritjet e barazisë
  punë dhe të holla. Ne shpresojmë se 10% të cilët vënë të dhënat e
  Prioritetet e parë, ende duan të takohen dashurinë time dhe
  të filluar një familje.

  Për fat të keq, martesa e fortë dhe dashuria mbinatyrshëm
  dua vetëm 6% dhe 3% respektivisht. Përse janë vlerat më
  pozicionet e para në njësitë - është e paqartë. Çfarë mund të jetë nicer se
  vijnë në shtëpi dhe të ndjehen të pragut darkë të këndshme erë

  gëzojnë shoqërinë e gruas së tij të dashur, të aftë të rritet me të
  fëmijët dhe të ndajnë gëzimin e jetës së martesës? Për ne gratë, ndërsa ajo
  mbetet një mister.