Unë dua të të marrë kohë martuar grua


 • Unë dua të jenë të dashur
 • Si te zgjidhni një dashnor
 • Dashuria dhe shpërblimet
 • Pros për burrat
 • Dashuria e mirë martuar
 • Është koha për të lënë

 • Unë dua të jenë të dashur

  Në pothuajse jetën e çdo gruaje të vijë një kohë "M" kur ajo kupton se ajo duhet të bien në dashuri. "Unë dua që të ketë një kohë të mirë!" - Unë mendoj se një shumë e grave, por jo të gjithë e vendosur për të kryer dëshiruar. Ndërkohë, mënyra më e mirë për të hequr qafe tundimin - që të të japë në të. Pas fillimit, të edukuar dhe lover në kohë mund të lë pa pasoja për vatër.

  Për të hedhur një mes të vizave rrugore mërzitur jeta familjare, gratë kanë nevojë stroking butë, duke prekur fuqinë e duarve të forta meshkuj dhe fjalë të mira për të pëshpërit në veshin tuaj.

  Dhe i lodhur ajo ra në gjumë, duke pëshpëritur me vete: "Çdo gjë. Unë nuk mund të bëjë më shumë. Unë vetëm duhet të bie në dashuri. Seriozisht bie në dashuri, të vdesin nga një dëshirë për të thithim të njëjtin ajër me dikë për fluturat në stomakun tim shlyera, kështu që po, fluturat, dhe madje edhe për të ndjehen të dy qarkullimin e nxehtë. "

  Kjo poezi. Dhe për një kohë ai bëhet një ndjenjë e jetës së një gruaje, ajo e shtyn atë për të kërkuar për një dashnor. Dhe nuk ka asgjë të keqe, si mësuese dhe dashnor - një lloj amnisti për të burgosurit në martesë.

  Por, para se ajo vendos për të lëvizur nga fjalët në vepra, shpirti i saj do të pësojë vet si një torturë morale.


  Dy engjëll - e zezë dhe e bardhë - kryqëzoi shpatën, duke u përpjekur për të drag mbi dashnoren e tij. Vajzë e mirë brenda një gruaje kategorikisht deklaron: "Lover - e keqe është një shkelje e të drejtave të autorit burrit të ligjit me gruan e tij si pronën e tyre." Vajzë e dëmshme vrapoi: "Unë nuk e vetë atë!" White Angel buzëqesh trishtim dhe me mençuri them "Lover - Zhgënjimi i dytë grua e martuar". Black maliciously njoftim: "Lover nga ju nevojitet vetëm një, por njeriu Dërgoj i parë, i dytë dhe komposto." Por ajo që ata nuk ju them, le sens të përbashkët mbizotërojnë dhe intuitë femër. Supozoni se ju ndodh aventurë brenda natës, spa ose zyre romancë, apo ndoshta edhe një rrugë të gjatë në dunat.
  Si te zgjidhni një dashnor

  Lover duhet të jetë as më mirë dhe as më keq se meshkujt. Ai vetëm duhet të jetë i ndryshëm! Kjo është më e rëndësishme. Ajo duhet të kompensojë për gratë janë ajo që mungon në familje. Dhe për secilin nga seksi i bukur ka nevojë për një copë unike mister në mozaikun e marrëdhënieve, por të gjithë dashnorët ende të jenë të përbashkëta.

  "Martesat e rastësishme janë vetëm - gjyshja ime më tha. - Një të dashuruar duhet të marrë një person i besueshëm ... "

  Dhe kjo është e vërtetë. Pas lover do të rrinë me ju rregullat e sekretit për të mbrojtur reputacionin e patëmetë gruan tuaj të virtytshme e thashetheme të pista.  Kështu, lover aksidentale duhet

 • Hold mbyllur gojën.
 • Dashuria Spy Lojë: Mos dërgoni SMS-ing pa leje, shkruaj vetëm për personal e-mail dhe thirrjen kohën në dispozicion në mënyrë rigoroze.
 • Mos të jetë i bezdisshëm dhe kapriçioz.
 • Për të respektuar të drejtën tuaj për jetën familjare dhe për të njohur prioritetin e së drejtës.
 • Nëse është e nevojshme, për të siguruar mbështetje materiale.
 • Për të kanë një ndjenjë e humorit e kombinuar me pamjen filozofik, duke prekur romancë me një vështrim racional matur në gjërat, interesi i pashuar në seks pa fanatizëm maniak.
 • Për të treguar kujdes dhe vëmendje të gjithë ... pa ndonjë kërkesat e zemërgjerësi.

 • Sigurisht, kjo është ideale. Por edhe Omar Khayyam ka thënë: "Ti je më e mirë se çdo një sesa me askënd Gjithsesi." Në fund të fundit, e vetmja gjë që na ndan nga ëndërr - një kompromis.


  Dashuria dhe shpërblimet

  Çfarëdo bujar dhe romantike grua, jo me fjalë, vendosjen fazë lover, ajo gjithmonë pret bonuse të caktuara. Të gjitha këto përfitime janë të njohur nga kohra të lashta.

  Çfarë mund të lëshoj një të dashur? Në seks, vëmendje, kujdes, statusi social, karrierës, dhurata, para dhe kontakte të dobishme. Por kryesor ëndërruar për të gjitha gratë - të promovojnë një dashnor të dashuri ...

  Love - është gjithmonë i mirë, edhe nëse ajo dhemb si operacioni pa anestezi, edhe nëse ajo është e frikshme si kërcim parashutë.


  Për fat të mirë, për dashuri na hap për veten tonë, na e hap me botën, dhe bota, të përditësuar dhe të bukur, na jep gëzimin e jetës. Dashuria intensifikon gjitha ndjenjat dhe ndjenjat, ndryshimin e qëndrimeve ndaj njerëzve pikëpamjeve për jetën, mëson dhembshuri dhe ndjeshmëri, na bën një të pastër, më mirë, më të zgjuar, më të shkathët, xheloz, tërheqës.


  Pros për burrat

  Nga rruga, pro dashuria e gruas aventurë disi tërheq dhe personat juridikë. Gruaja fillon të braktisë shikojnë figura tuaj dhe pamjen, është pothuajse gjithmonë në një humor të mirë, duke kënduar në kuzhinë, terplyachishi trajton bashkëshortin dhe fëmijët e saj, britmat dhe ulërin për asnjë arsye, duke iu referuar PMS.

  Ndërkohë, meshkujt duhet të merrni komplimente dhe dhurata të reduktuar në mënyrë të konsiderueshme dhe të ajrosur ndjenja e fajit e bën dashuri me një grua më shumë vëmendje ndaj fëmijëve të përgatitur shijshme dhe për të krijuar një atmosferë të dashurisë universale. Një përparësi qëndron në faktin se përvoja e re seksuale me një grua frymëzon besim, liron atë dhe do të mund të sjellë për eksperimente në shtratin martesor.

  Gjëja kryesore - për t'iu qasur çështjen e mendjes dhe nuk shkaktojnë dyshime të panevojshme. Njoftoni atë që të sexy reja paraqesin sugjeruar kohët e fundit shihet për një film të partisë Bachelorette erotike. Dhe pas kthimit në shtëpi - përgatitjen e raporteve tremujore, për të cilat një javë ju do të merrni çmimin.

  Mendoj unë ju bëjë thirrje për të gënjyer? Jo, unë jam vetëm duke kërkuar që ju të mos shkatërrojë valë e madhe e tij e re e emocioneve ka punuar aq shumë për të ndërtuar një fole. Të kujdeset për bashkëshortin dhe fëmijët e saj - ata janë njerëzit më të afërt në jetën tuaj dhe kurrë nuk janë bërë pengje të lumturinë tuaj.


  Dashuria e mirë martuar

  Një dashnor i mirë - një dashnor i martuar. Prandaj, është më mirë për të zgjedhur një dashnor martuar. Atëherë të gjithë ju kaloni pushimet me familjet e tyre dhe pa mllef. Martuar njerëzit mbajnë martesën e tyre dhe nuk dëshiron një divorc, ashtu si ju. Ai mori vetëm i lodhur nga monotonia e familjes dhe duke kërkuar mirëkuptimin në duar. Jepni njëri-tjetrin në këtë kuptim pa bërë të lënduar të dashurit e tyre.

  Besoni në fuqinë tuaj për t'i mbrojtur ata nga zhgënjimet.

  I martuar njeri nuk do të duhet të bëjë shantazh dhe me qëllim të lënë dëshmi të romanit tuaj të prishin disponimin e burrit tuaj. Martuar njerëz - njerëz shumë. Dhe kështu që ju nuk keni për të gatuaj apo të larë atë këmishë borscht. E gjithë kjo e bën gruan e tij. Kështu aftësitë tuaja domohozyaystvennye do të shtohet për qëllimin e synuar vetëm dhe familjen tuaj.


  Është koha për të lënë

  Dashuria është e bukur, por ajo ka një problem. Ajo kalon. Ndër të tjera, të përcaktojë kohën për të mos e ndarë në mënyrë të lehtë. Ajo nganjëherë vjen para se më në fund largohem hormon dashurie.

  Është si me mbushje. Ju hani, hani, dhe urisë nuk është vhamovuyetsya. Por ju e dini se është koha për të ndaluar që pesëmbëdhjetë minuta ju do të ndiheni jo vetëm mbushje dhe supersaturation e ushqimit. Në romanet janë të njëjtë. Momenti i kryqëzimin duhet të ndjehen të lëkurës. Që nga ajo nuk është e mundur për të drag jashtë, ajo nuk mund të zgjas për vite, kohë gjatë së cilës ajo është e mundur për të shkuar nëpër shumë aventura të bukur.

  Unë e di se para se të iniciojë pushim, çdo grua mban mend një përrallë të preferuar të fëmijërisë e Antoine de Saint-Exupery-së "Princi i vogël" dhe shprehjen "Ne jemi përgjegjës për ata që e kanë zbutur." Sa më shpejt që ajo e kujton atë, ajo fillon të vuajnë dhe vuajnë nga fakti se njeri ajo vendosi të largohet, nuk mund të marrë frymë pa të.

  Dhe ku ne kemi megalomania? Nonsense! Por si mund të!

  Nëse jeni të vërtetë duan të heqin qafe e progresit të lodhur lover me mençuri. Jap atë për të menduar se ai hodhi ju. Meshkujt që "braktisin" e grave, shumë bujare, ata shpesh zadarovuyut dhuratat e tyre të fundit, të sjellë para "të sakrifikojë" vënë në altarin e dashurisë gjëra të dobishme për të disi të shpengohet vet.

  Nëse lover juaj nuk kuptojnë aluzione dhe hedhin ju nuk do të marrë frenat në duart e tij. Ka dy mënyra: të mjedisit dhe jo-mjedisore. Non-mjedisore - pa shpjegim bërë kurvë, i pasjellshëm, vepër, të kërkojë para, gjithmonë tenderly duke folur për një njeri të refuzojnë seksin për të sjellë në takim në minimum dhe të bëjnë bllokadën e informacionit deri në ndryshimin e një telefon celular, ndërsa ai nuk po më bëni nga sjellja juaj.

  br /

  Mënyra Eko është reduktuar në bisedë banale ndershëm. E thjeshtë dhe efektive. Mos pështyj në shpirtin, mos mashtrojnë - ju vetëm haptas thonë se ju vlerësojmë të mirën që ishte dikur midis jush, por tani ju jeni nga rruga.

  Informacion nga neni Diana Balyko "Temptation e një grua të martuar."

  Diskutoni në komunitet