Romancë Zyra ajo është e ndryshme


 • Classic Zyra Romance
 • Karriera Zyra Romance
 • KVIK Zyra Romance
 • Gëzuar Zyra Romance

 • Komunikim i gjatë konfidenciale me kolegët - pjellore
  terren për romancë Office. Por njerëzimi nga lartësia e përvojës së tij
  thotë - jo. Por ajo që kemi kujdes për njerëzimin? Le ajo mban
  mendimet e tyre për veten e tyre. Ne, vidmahnuvshys përrallë paralajmërues i Bill
  dhe Monica, ende do të bie në dashuri me kolegët dhe, psherëtimë, shikoni
  "Zyra Romance", shoqërimin veten me personazhet kryesore.

  Sfondi mund të jenë të ndryshme: mërzitje, vetmia, hakmarrje
  gjysmë të çmuar dhe bust vetëm tërheqëse, por rezultati është pothuajse

  gjithmonë i parashikueshëm - probleme në punë. Megjithatë, tundimi është i madh.
  Go apo jo këtë akullin e hollë - ju vendosni. Nëse ju vendosni për të
  marrë rrezikun, atëherë nuk do të them se ne nuk e kemi paralajmëruar. Në rastin më të keq
  bëhet e qartë se ndjenjat nuk mund të ketë perspektivë. Dhe jo aq
  papritur, që, kur pas përfundimit të romanit të diskutueshëm nga dikush me
  Ju ende duhet të dalin në pension.

  Classic Zyra Romance


  Lloji më i zakonshëm i romanit të shërbimit. Ajo mund të zgjasë për vite me rradhë,
  zbehet gjatë pushimeve dhe pastaj ndriçon. Ajo mund në mënyrë dramatike
  të thyer off, në qoftë se një partner gjen një punë tjetër. Ndonjëherë
  ajo është këto ndryshime të gjenerojë rritje e re e ndjenjave.
  Plus. Është si familje të përsosur. Hormonet trazirave janë
  qetë, ndjenjat romantike por ende nuk është zhvilluar në një zakon.
  Sharing Filma perceptojnë si një pushim të vogël.
  Dhe më e rëndësishmja, nuk ka gowns bezdisshëm, maska ​​kastravec i vjetër
  pantallona dhe dhimbje koke.

  Më pak. Frika e ekspozimit, krahasimet konstante të një mik
  gjysmave, mendimet e filtrimit dhe fjalët - i mundimshëm. Kronike lodhje -
  fillimi i një depresioni të madh. Dhe për uhlestnut ri
  sekretar gjasa të ketë sukses sepse shumë-close-koleg mund
  nuk interpretuar synimet tuaja miqësore për këtë
  kurvë me ngjyrë.

  Rezultati i dukshëm. Ndërtesat skena e xhelozisë mund të kërcënojë

  vetëm prishur disponimin. Varg Workplace e trazirave
  më i gjerë - duke filluar nga autoritetet qortim, dhe thashetheme pas shpinës së tij, për të Gjobave
  ose punojnë. Ju do të duhet një punëtor i cili në vend të rregullt të tyre
  Detyrat jeta e lumtur personal? Kjo është e drejtë, pse dhi fizarmonikë. Në
  Ky aspekt i pika juaj e parë dhe eprorëve ndeshje.


  Karriera Zyra Romance

  Gjithashtu lloj shumë të zakonshme të romanit. I përfshirë zakonisht
  Bosi mashkull dhe femër vartës. Kundër seksit të Pashallëkut të dobët
  përdor bukuri. Më pak rolet ndryshojnë. Sigurisht, etika këtu
  më tani, por ata thonë se e luftës të gjitha mjetet janë të mira.

  Plus.

  Ndoshta në të ardhmen pakapshme në anën tuaj dhe jo
  duken, por tani ju jeni një person i gjakut mbretëror. Çdo dëshirë - ligj,
  trill - Urdhri tekë - recetë për veprim. Jo jeta, por Vendi
  Wonderland.

  Më pak. Ju jeni duke përdorur. Pasi në të guximshme për ta bërë atë më të qartë: ju përdorni. A ju pëlqen kjo?

  Rezultati i dukshëm. Të marrë të gatshme për të vënë të brishtë e tij
  pak organ nën ambiciet e dikujt. Kur qëllimi është arritur, ndjenjat,
  në qoftë se ata ishin të vendosur kryqin. Ju shkoni në të kaluarën harruar.


  KVIK Zyra Romance

  Ky është roman nuk ka. Më afër të sport ekstrem. Sex për
  nxitim, "bystryachok», Quickie (KVIK) ishte gjithmonë në modë.

  Kashtë,
  Korridori Louvre, stol kopsht, kabinë telefonike, pishinë, ashensor,
  u ndal në mes katet e pestë dhe të gjashtë, tavolina bos
  Rrethim ndonjë të mirë - kjo do të dëshirojnë.

  Plus. Adrenalin rritet rritet me vetëbesimin. Trillime tepër e rrit mundësinë e dikujt.

  Më pak. Rritja e adrenalin në gjak bën të mësohet
  Trupi njëqind për qind. Pse është ajo, veshin trup më të shpejtë dhe
  Ju merrni të vjetra më të shpejtë.

  Rezultati i dukshëm. Upiymayut duar - ose shkarkuar,
  apo një dëshirë për t'u bashkuar. Nuk është e qartë se më keq. Një catch
  i sigurt, nëse jo gjatë qëndrimit.


  Gëzuar Zyra Romance


  Zakonisht përfundon në martesë. Për fat të keq, realiteti dikton tjetër
  prioritetet, karrierë dhe të holla, të holla dhe të karrierës. Mungesa e idealeve,
  Adhurimi i viçit të artë, gjysmën e preferuar, në përgjithësi, njerëz podribnyuvav


  Plus. Një shok interesant i cili ndan pikë tuaj
  të parë, dhe mund të japin është këshillë në lidhje me profesional
  vështirësi. Prania e pikave të përbashkëta të kontaktit, temat e bisedës
  pashtershëm.

  Më pak. Cilat janë të metat këtu? Mirëpo detyrat e paguar
  më pak kohë dhe të kërkoni në dashurinë tuaj rreth orën me kohë
  mërzitur. Por kjo mund të shmanget duke ndryshuar një punë partnere.


  Ose të ketë një fëmijë.

  Rezultati i mundshëm.

  Dasma këmbanat e Mendelssohn. Shikimet ziliqare e popullsisë femërore dhe një miqësore burrat kohën e duhur.

  Sipas një studimi britanik "bilanc me dashuri-prodhimi"
  Dashuria Zyra ndikon në produktivitetin dhe
  gjysma "sparovalis" në kolegët e punës pranoi se si rezultat
  marrëdhënie romantike prekur vërtet aktivitetet e tyre.

  Në vend se të largohen, për shembull, në seksionin e ardhshëm dhe të bëjë
  fotokopjimi, pranoi si tre nga dhjetë të anketuar janë të
  "Duke pasur parasysh afërsinë fizike" e drejta për të punuar, duke përdorur
  ashensor ose anësore shkallë në periudha kohore.  Në kundërshtim me disa stereotipeve ndaj infermiereve
  punonjësit e shëndetësisë janë më pak të prirur i lidhur amorous
  Marrëdhëniet në vendin e punës. Por industria e argëtimit dhe turizmit, si
  Studimi tregoi se mjedisi më i favorshëm ku
  Rrjeti dashuria kapur tetë nga dhjetë të punësuar.

  Informacion nga nenet "Office Romance".