Shtatë shenjat e pabesi femra


 • Papritmas zakonet e ndryshuara ndryshuar imazhin
 • Emocionalisht i largët
 • Skrytnichaet
 • Keni humbur interes në çështjet e familjes
 • Më pak argumentuar dhe nuk hyjnë në një argument
 • Më shumë duke folur përmes telefonit dhe e-mail
 • Vazhdimisht vonë
 • Në mënyrë tipike, tradhti sugjeron që femrat të pakënaqur me partnerin e tyre ose ajo është në kërkim të në anën e asaj që ajo e konsideron të mungojnë marrëdhëniet. A është i mirë në kërkim të mira? Razveabsolyutno grua e lumtur do të kërkojë ngushëllim në krahët e një njeriu tjetër?

  Besimi - një gjë e madhe, dhe po partner mosbesim dhe besim në veten tuaj dhe intuitë tuaj. Ju pochuvstvovaliperemenu marrëdhëniet apo njoftim sjelljen ndryshuar të gjysmës së dytë.

  Askush nuk e meriton tradhtinë, nëse përjeton marrëdhëniet Left krizë apo jo. Nëse dyshoni gruan podruhuili i pabesi, atëherë është koha për të dot «i» dhe për të vendosur veten në svoihpodozreniyah ose, anasjelltas, për të larguar ato.

  Para së gjithash, të shënohet qartë - të dy të dashurën e veshur, nuk paraqiten në neezhelanievyhlyadet më mirë të mos të ndryshoni stilin tuaj të komunikimit ose hrafik.Vozmozhno ajo zachastyla në palestër? Ose fsheh prej jush telefonata ielektronnuyuperepisku? Ndoshta marrëdhënia juaj zhduk intimitet? Ilipoyavilas pazakontë tendosura? Në një çikë, ju mund prosleditzaney, nuk është ajo?


  ...

  Gruaja pabesi muzhchineserezneyshuyu mund të shkaktojë trauma emocionale nga e cila ai nuk shërohen për një kohë të gjatë, nuk hovoryauzhe se tradhtinë mund të shkatërrojë një familje.

  Këtu janë disa shenja që podskazhutmuzhchine se ai është mik i gabuar.


  Papritmas zakonet e ndryshuara ndryshuar imazhin

  Nuk ka arsye, nuk ka arsye në zhenschinanachinaet rreptë të ndjekin pamjen e tyre. Çdo mëngjes ajo bolshoytschatelnostyu zgjidhni rroba dhe shumë kohë aksesorë peredzerkalom; disa herë në javë është një floktar dhe madje priobrelaabonement një klub palestër, edhe pse unë kurrë nuk kujdesej me të vërtetë në lidhje me pamjen ifihure.


  Emocionalisht i dalë në pension

  Më parë, ndarë nga gruaja e tij të gjithë iperezhivaniyami problemet, dhe papritmas ajo humbur interesin në jetën tuaj. Ajo nuk dëshiron të diskutojë me ju problemet intime është në bisedime ineohotno rreth jetës së tij. Girlfriend (ose gruaja) pa ofertë entuziazmavosprinimaet seks mbetet e ftohtë në shtrat dhe voobschepredpochitaet shqip nga shtëpia sa më shpejt të jetë e mundur.


  Skrytnichaet

  Onabolshe nuk e ndajnë me ju shqetësimet dhe trazirat e tyre, tregon osobytiyah në punë. Ndoshta kjo ju shmang sepse chtochuvstvuet fajësuar? Megjithatë, nuk e prevraschatsyav Othello dhe paranojak - drejtpërdrejt për të pyetur nëse çdo gjë është e mirë, dhe pse ajo sillet takstranno kohët e fundit.


  Keni humbur interes në çështjet e familjes

  Nëse gruaja nuk i plotëson pragun vasna pas punës dhe ende të kujdeset vspalne të biznesit, është e mundur që jeta juaj familjare është në rrezik. Nëse polovinenuzhno i dytë për të lënë menjëherë, do të përpiqen për të gjetur një justifikim për të shoqëruar ee.Esli ajo refuzon kompaninë tuaj, të përpiqet të këmbëngulë për të parë se si ajo ndërhyn me shoqërinë tuaj.


  Më pak argumentuar dhe nuk hyjnë në një argument

  Më parë, duke i dhënë izsebya ishte e mjaftueshme arsye e vogël - për shembull, vkafe juaj otkazapoyti i eedruzyami. Tani gruaja e tij - një shembull i bindjes dhe të përulësisë.

  Ajo pajtohet krejt çfarë ju jeni duke thënë. Më parë, keni pasur për të parë për hapin kazhdymsvoim, dhe tani ajo nuk i përgjigjet edhe për të hryaznyenoski shpërndara vseykvartire dhe vërshon bishtat e cigareve take. A nuk pushojnë, takayaperemena marrëdhënie nuk ju premtoj ndonjë të mirë.


  Më shumë duke folur përmes telefonit dhe e-mail

  Është gjithnjë bisedat vremenitratit telefonike, dhe flet në një pëshpëritje ose zakanchivaetrazhovor, ju vetëm duhet të hyjë vkomnatu. Ndoshta ajo madje u hap një kuti të re elektronike pa ju thënë obetom. Apo ndoshta ajo edhe të blerë një celular të ri duke ju vizvestnost.

  Pyetni drejtpërdrejt, ajo nuk do të të mashtrojë. Nëse një të dashurën (ose gruaja) akuza do të të përgjigjem jo mohim, atëherë ajo është e ju me të vërtetë i gabuar.


  Vazhdimisht vonë

  Më parë, ajo kurrë nuk erdhi domoypozdno dhe tani ajo ndodh gjithnjë e më shpesh. Shpesh gruaja (të dashurën) e shpjegon punën e tij e ndjerë nxitojnë në punë. Ose një tjetër opsion - zapokupkami dhe dërguar prapa 05:00 më vonë. Tani që është e vërtetë arsyeja dlyabespokoystva.

  Tradhtia nuk është prostoskryt aq sa duket në shikim të parë. Ndjenja e fajit, e cila ndihet nevernayapolovina, duhet disi të dukshme - sereznyhrazhovorov evazionit dhe intimiteti.