Seks fillon me kuzhinë


 • Yndyrë si një prelud
 • Shtresat Kënaqësinë
 • Citrus roje orgasms
 • Kënaqësi Tropical
 • Kënaqësi Nut
 • Stimulim Bean
 • Datat për sweet


 • Yndyrë si një prelud

  Vaj ulliri i pasur dhe bajame dietë rrit potencë, dëshirën seksuale dhe pjellshmërisë. Ullinj jeshile të rritur aftësinë e njeriut për akte seksuale, dhe të zezë - drive femër seksi.


  Shtresat Kënaqësinë

  Ju nuk mund të duan erën e qepëve, por onions - një mjet me të vërtetë magjike për të përmirësuar jetën seksuale. Hiq zhvishem dhe të imët pres qepë dhe stushkuyte atë në gjalpë. Nëse çdo ditë me stomak bosh për të marrë një lugë çaji të qepës të përzier me mjaltë në proporcione të barabarta qepë është nxitës më i fuqishëm.


  Citrus roje orgasms

  Në portokall dhe limon kanë veti të forta antioxidant. Antioksidantë të përfshira në agrume mbrojtur organet gjenitale, duke i ndihmuar ata që të funksionojë pa probleme, dhe për të rritur zgjimit seksual dhe orgazmës.


  Kënaqësi Tropical

  Bananet janë në gjendje për të ndezur pasionin. Si për të? Ato përmbajnë një enzimë bromelin, e cila konsiderohet një substancë stimuluese e epsh mashkullor. Për shkak të përmbajtjes së lartë të kalciumit dhe vitaminave B (sidomos riboflavin) banane të ndihmuar trupin të prodhojë testosterone mashkull.


  Kënaqësi Nut

  Sigurisht, ju mund të injorojë arra, por në përgjegjësinë tuaj.


  Në të thata (jo i skuqur!) Përmban arra të nevojshme për sukses zinkut jetës seks. Reduktuara zink çon në një ulje të dëshirës seksuale femërore dhe për të zvogëluar numrin e spermës në meshkuj. Gjithashtu zink prodhon hormonet e përfshirë në zgjimit seksual.


  Stimulim Bean

  Fara - një produkt i madh që ndihmon të nxisë dëshirën seksuale, përveç soje përmbajnë substanca në efektin e saj të kujton estrogjenit hormonit femëror. Fara gjithashtu të ndihmojë në parandalimin e kancerit të prostatës dhe kancere të tjera duke parandaluar rritjen e tumoreve.


  Datat për sweet

  Shkencëtarët pohojnë se përdorimin e vazhdueshëm të datave të fajësisë në rritjen e dëshirës seksuale meshkujt Lindore.


  Kombinoje fiq me mjaltë dhe ju merrni ëmbëlsirë të përsosur, të aftë për të zgjuar në ju dhe partneri dëshirë të fortë seksuale tuaj. Përveç kësaj daton - një burim i shkëlqyer i hekurit, gjë që përmirëson ovulacionit.