Kushtet e josh një grua e martuar


 • Çfarë janë "i madh" nuk mund të jetë
 • Çfarë janë "të vogla" mund të mos jetë i

 • Në përgjithësi shoqërinë njerëzore, që nga ditët e një viti me kujdes
  këshillon njerëzit nuk të vërtetë të konkurrojnë rrezikshmërisht afër aromatike
  fqinj funde grua.

  Dhe më besoni, jo sepse ajo është e pamoralshme dhe amoral.
  Përkundrazi. Vetëm paraardhësit tanë të urtë që nga Ice Age
  të dini se seducing gratë - kjo është shumë e shpejtë dhe shumë
  i thjeshtë. Dhe të josh një grua të martuar në të gjitha - një copë tortë. Lo
  Pyetja vetëm - pse nuk keni nevojë për të?

  Oh, nuk ju duhet në jetë ... ju nuk e keni parë bukurinë tillë, shkallët
  Pasioni i çmendur dhe i gatshëm për pothuajse çdo gjë.

  Mirë, unë jam i gatshëm kjo
  dakord. Dhe pavarësisht nga fakti se gjatë dy viteve të fundit të paktën
  shkroi mijëra herë se të gjitha bijat e Evës janë të njëjta në parim, por ajo
  do të thotë që ju kaq pasion prirur absolutisht asgjë
  i ndryshëm. Përkundrazi, i ndryshëm por vetëm fakti se ajo nuk e bën
  juaji. Prandaj, ju me siguri duan atë. E pra, në qoftë se ju
  siç kërkohet - të marrë. Por së pari, mos harroni katër i madh i pamundur,
  të cilat duhet të merren parasysh kur çdo joshje martuar grua
  njerëz të mirë.
  Cilat janë
  « i madh » nuk mund të jetë

  1 nuk mund të jetë ngjiten në fole e familjes, e cila është themeluar nga një njeri


  i respektuar, me ndikim dhe jo të varfërve. Kjo është pavarësisht nga fakti se bankierët
  dhe biznesmenët tenxhere-bellied, për fat të keq, me cilësi jashtëzakonisht të lartë dhe Fresh
  gruaja. Për më shumë shpjegim, unë mendoj, i panevojshëm. Dhe ju të përkryer
  kuptojnë se në të mirë të ju shumë të madhe mundi. Dhe kjo,
  përsëri, në të mirë. Pra, të qëndrojnë larg nga goxha
  zonjat në Mercedes argjendi Sable dhe të zeza. Edhe në qoftë se ata
  dhe të përpiqen për të varet në qafën tuaj. Ata, natyrisht, argëtim. Por
  ju ... Megjithatë, një shteg ju ende keni ... shpejt veten
  të bëhet jo të varfër, i respektuar dhe me ndikim, dhe vetëm vjedhin në
  Homologu i ri rus gjysma e tij legjitime.

  Edhe pse nuk ka gjasa që ju
  nëse të interesuar. Ju blej një markë të re dikur - të ndritshme, më të rinj dhe
  jo të b / y.


  2 nuk mund të jetë
  përpiqen për të parandaluar budalla dhe, në fakt, mjaft
  i pafajshëm, lumturi porsamartuar. Së pari, dy muajt e parë pas
  dhe duruar grave të pritura gjatë dasmës durnishayut aq patologjikisht,
  në gjendje t'i përgjigjet çdo stimujve të jashtëm.
  Së dyti, sipas statistikave, 90 për qind të kohës çifti të shpenzojë
  krevat, duke bërë atë që ne dimë për të përfunduar shpirtëror dhe fizik
  lodhje. A nuk rritet për ju në shtrat martesës! Gjithsesi, nuk është e nevojshme për asgjë
  shpenzojnë kohë dhe nerva - dje nusja thjesht nuk e kuptojnë se ju ishit

  tundon. Ju mund të majë, tërheq, ngre fundin e saj dhe madje
  duke rënë në shtrat - gruan e re do të vazhdojë të shikojë nga brenda
  Sytë ushqyer të mjaltit dhe herë pas here flas me butësi; "Dhe tim
  Bunny - ju imagjinoni? - Si fëmijë, të dashur për të vjedhur mollë ...
  Megjithatë, sapun? "Sepse në qoftë se nuk dembel, prisni pak. Përmes
  hodyk sytë e bukur ndonjëherë humbasin të gjithë mjaltë e tyre dhe do të
  shndrit famë bukur grabitqar i uritur pakënaqur, lepur
  do të bëhet një fëmijë i zakonshëm, dhe fraza është mollë e vjedhura
  tingëllojë me keqardhje e vërtetë se për mollë të vjedhura në tonë
  vend, për fat të keq, nuk e gjuaj. Dhe në vend.
  3 nuk mund të jetë
  josh grua nga rruga e vërtetë se të pakënaqur në
  martesa.
  E pra, ka një njeri në të dehuri të saj, ose se sa ai batters asgjë, ose në këmbë
  në zi ... pak probleme në fatin mace. Në një panair të tillë familjare
  shthurur më mirë për të mos shkuar. Tinguj ajo sigurisht që është ironike, por
  të gjykojë për veten tuaj. Së pari, kjo është vetëm josportiv. Nxjerrja kështu
  dritë që puna juaj do të jetë në masë të madhe i ngjajnë nayperesichnishyy
  joshjen. Së dyti, kjo është diçka krejtësisht çnjerëzore. Çfarë jeni ju
  mund të japin gjë e varfër, por një marrëdhënie nxituar në javë?
  Dhe ajo duhet të martohet, për të vërtetë, për të mirë, me supë, dhe fëmijët
  makinë larëse "VYATKA-gjysmë".

  Ju nuk e merrni atë në martesë?
  Mos e merrni. Ajo rezulton - mall pa zot goditur kotele në
  shersttsi lyer me bojë mat, trajtohen suxhuk freskinë e tij të diskutueshme dhe
  pastaj merret dhe hidhet nga dera. Është shumë humane.


  Dhe në fund, më e rëndësishmja, i madh dhe kategorik 4 nuk mund të jetë .
  Në asnjë rast të njihet me burrin tuaj të dashur dhe madje edhe
  më shumë - të pini atë. Femrat - ata janë bushtër i madh dhe i famshëm
  kopsht-zohistki. Ata nuk e ushqyer bukë, por të japë reduktuar në të njëjtën zonë dhe
  burri dhe lover. Në atmosferë të qetë përsëri njëra prej tyre
  Përndryshe krahasojnë dhe fshehurazi gëzojnë fuqinë e saj. Kjo, thonë ata, janë të
  vidhopyla.

  Dhe vetëm dy. Fort e kërkojnë
  provokime dhe shmangur takimit me rivalin me çdo kusht. Dhe kjo nuk është e
  Për sigurinë tuaj. Si njerëz të drejtë, ndryshe nga zonjat
  qenie kolektive, me fjalë të tjera - të qëndrueshme. Ndjenja në shoqëri
  këto nivele. Pra, të vënë një njëqind për njëqind, ju do të gjedhit
  i pafat me të vërtetë keq. Sepse me siguri ajo është mjaft normale
  njeri. Pas pari njeri normal shishe është i njohur për të lehtë
  kthehet në një djalë tjetër dhe pastaj në një ndihmës më të mirë në ...
  Në përgjithësi, pas treta ju me siguri do të humbasin të gjithë të martuar
  mësuese, por blej mik Sidekick.

  Cila është më e mirë -
  i panjohur. Vini dhe të zgjedhin.

  Megjithatë, në vend moraliste. Shkoni direkt në taktikat.
  Pra, ne kemi vendosur që pushim më të mirë të plotë, të lumtur,
  i shëndetshëm, si kusht familjen rreth pesë deri në shtatë vjet, natyrisht. Dhe
  mundësisht me një numër të fëmijëve. Kjo është ajo. Thjesht
  hollim lëndë ushqyese supë për të dashuruar. Një grua me të tillë një të rehatshme
  dhe moçal amtare sigurisht nuk do të thyejnë, është e ngrohtë dhe i lagësht, por edhe
  i mërzitur për të përfunduar pamundësinë. Sidomos në qoftë se njerëzit janë tërësisht
  i lodhur dhe cubs janë rritur aq shumë sa që nëna ime nuk kërkonte të gjithë
  kohë dhe përpjekje. Këtu është koha që ju të shfaqet në skenë.

  Por ajo
  shtëpi ndalojnë të ju Zotit, në shtëpinë e saj! Shtëpia e saj - kjo është tabu për
  ju dhe romanin tuaj.

  Mundohuni butësisht njohur me objektin e pasionit tuaj (ose
  mërzinë) për territorin mjaft neutrale. Së bashku me familjaritet
  më aktiv fillim mbledhjen e informacionit në lidhje zonja jote ardhshëm -
  Situata në familjes, interesat, preferencat, nuk i pëlqen, dobësitë dhe
  zakone. Megjithatë, veçanërisht provoni ju më shumë gjasa nuk do të duhet të -
  gratë llafazane dhe gratë e martuara llafazane vetëm obscenely -
  sepse kjo do të ju them të njëjtën gjë. Mbi të gjitha, të jetë i durueshëm dhe
  filtruar gjithë këtë lumë me baltë dhe të madhe të fjalëve që

  ndonjë grua kurrë nuk harron të sjellë poshtë kokën e atij njeriu.


  Çdo gjë konsiderojnë se pari (dhe më e rëndësishme!) Hapi për të konvergojnë ju jeni
  bëri. Ju dëgjuar atë! Megjithatë, pasi burri i saj (nëse, natyrisht,
  një person normal) u ndal për të biseduar me të për të paktën tre muaj
  pas dasmës së tyre të paharrueshëm - oh, ju nuk mund të imagjinohet që në
  Unë kisha një fustan të bukur ... çdo gjë është transparente, një të ngurta dhe dantella
  deri në dysheme dhe në fund të këtyre bordurë vogël kreshtë dhe argjendi
  sutazhik, sutazhik, sutazhik ...

  Në përgjithësi, ajo do t'ju paraqesim dhe pa pyetje kryesore. Dhe ju
  mbani në mend, mos harroni! Sa vite ai ishte në teatër, dhe si - në

  film që akullore është vanilje më të mirë me çokollatë dhe creme brulee nga
  sëmurë e klasës të saj të parë, karafil neveri, dhe Ivan,
  kreu i departamentit të planifikimit - Ducky dhe simpatyaga vetëm është e tillë
  këpucë e ndotur, dhe këtu ju shijoni vetëm amazing - ju duhet,
  që lidhin: gic rozë mbi një sfond të gjelbër, një mrekulli! - You gruaja
  dha ndoshta? Oh, ju nuk jeni të martuar ...

  Duhet të veprojë në bazë të informacionit të marrë. (Edhe pse besnikëri e saj
  duhet të dyfishtë-kontrolloni konsultuar me kujdes me miqtë e saj dhe
  kolegët, madje e vërtetë për gratë - për plotësisht i pakuptueshëm
  Arsyet - shumë dëshirë të qëndrojnë në detaje) Në qoftë se një njeri hodhi kukull.

  i gjatë dhe i plotë, dhe ajo mungon pasion të madh dhe të pastër -
  Zavala lule e saj (me urtësi dërgimin bouquets me dorë
  Vetëm puna e saj), shënimet e butë dhe kisses lagësht. Nëse ajo
  jo i kënaqur intelektualisht - vizitë disa ekspozita të saj dhe
  Hapja Dita, menjëherë të gjetur se kush është Borges, dhe të mësojnë disa ajete
  George Ivanov. Nëse është i devotshëm, megjithatë, ndryshon sëmurë
  Aktiviteti dhe budalla tuaj zonjë nga hidhem me parashutë, akull
  peshkimi dhe malore bikes, blej pantofla e saj leshatore me pom-poms,
  top i leshit dhe thurje hala. Dhe përveç kësaj them se më

  Gratë vlerësojmë rehati dhe lulëzim.


  Në përgjithësi - akt mbi situatën dhe metodës nga ana e kundërshtim. Pastaj
  Kjo është bujarisht le lover juaj e martuar është ajo e gjatë e saj
  vjet pashpresë privuar njerëzit janë fortësuar dhe të paskrupullt. Kur tensioni
  pasioni juaj i zakonshëm subsides pak, të kënaqur me atë për një të dytë dhe
  Mundohuni të mbani mend sa vjet nuk merren në teatrin e tyre
  gruaja e tij? Një? Në përgjithësi, ku ajo zapropastyvsya?

  Cilat janë « pak » nuk mund të jetë


  Ju nuk mund të tërheqë kurorën më shumë se një vit - Champagne pije në një gllënjkë, përndryshe ajo fizzles jashtë në një Flow keqe ëmbël.


  Asnjëherë premtoj asgjë dhe kurrë nuk thonë "unë të dua

  dashuri. "
  Është e vështirë sepse ai do të tërhiqet nga të gjitha fjalët që ju
  Mënyra e mundur, por ju mbani. Ju thoni - ju të përfundojë. Pa ndonjë
  komente.


  Nuk ka takime ose të saj në shtëpinë tuaj. Vetëm një apartament me qira
  dhe territor krejtësisht neutral. Përndryshe, atëherë nuk do ta nxirrte jashtë
  bukuria e saj nga shtëpia. Pra inerci do të kërcejnë në dritë -
  pi raki dhe ankohen për jetën - derisa ju ochmaniyete. Dhe atje,
  shikoni se një poprosytsya ...


  Ju nuk mund të japin dhurata, të cilat ju lehtë mund të llogaritur. Dhe gjithsesi - më mirë të mos i dhënë asgjë e saj. Për të mirën e vet.


  Dukje (vend takimi) duhet të ndryshohet sa më shpesh të jetë e mundur Publik

  vende pa bërë shaka, metro dhe përdorimi i transportit publik si
  më pak shpesh - zasekut. Megjithatë, zasekut në çdo rast. Bota nuk është e pa
  njerëz të mirë.


  A mos i lënë gjurmët e pasion të zjarrtë (Në formën e gërvishtjet, kafshon
  dhe bruises) madje në më komod dhe të ëmbël vend zonja jote.
  ... Kjo nuk është e mirë, pasi të gjithë, njerëz të ligjshme ... fëmijët ...

  Informacion nga artikullit "Si të josh një grua të martuar."