Kushtet komunikojnë me nënën


 • Postulat i parë
 • Postulat i dytë
 • Postulat i tretë
 • Konkluzionet

 • Pra, i dashur mik, ju jeni i martuar. Këtu është ndodhur në fuqi tuaj të jetës,
  siç thonë ata, i madh. Sigurisht, tani ju jeni në euforinë e
  kjo ngjarje, duke parashikuar muajin e mjaltit dhe sharje të butë nga
  Mëngjes në - dikush që ka kafe në shtrat. Sepse ju nuk keni
  të kuptojë faktin tmerrshme që pas ngjarjes djeshme
  ju mori jo vetëm kjo blu me sy (karaoke, e gjelbër me sy)
  Krijimi dhuruar me motor dasmës (biçikletë
  kompjuter ose Complete Punon për klasën e tretë), por
  dhe nënë-në ligj.

  Unë nuk dua të trembë ju në një herë, por nuk është çudi njerëzit

  shkon si anekdota rreth marrëdhënieve në mes nënës-in-ligjit të. Tym pa zjarr
  nuk ndodh. Pra, për fat të keq, shoku im i ri, dhe ju do të ballafaqohet me
  fenomen i shkallë globale. Sigurisht, ajo është e mirë për t'u martuar
  jetim. Por tani është tepër vonë për të menduar për. Sidomos jetimët janë
  kohë më parë shpërbërë. Mirë. Unë e kuptoj që tani ju do të jetë e vështirë
  disi të bindur, sepse unë dua të jap vetëm disa këshilla
  ndihmojë të kalojë fazën fillestare relativisht pa dhimbje përshtatjes.
  Pra, le të fillojë.


  Postulat i parë

  Mother-- një hallë Lyapunov, e cila
  ajo nuk duket tërheqës për ju para dasmës. Kjo duhet të merret
  si një aksiomë.


  Edhe atje! Është e nevojshme për të studiuar se si dy të dyfishtë sa atje
  as nuk ishte! Kjo duhet të përsëritet çdo ditë për 285 herë
  dhe shkruaj mbi të gjitha muret në vend të fjalëve, të cilin ju ajo zakonisht
  shkrim.


  Postulat i dytë

  Qëndrimi i mirë i nënës në të drejtën
  për të arritur e pamundur. Në asnjë mënyrë. Çfarëdo që ju bëni, si do nuk ju pengoi,
  çdo gjë që ju nuk e keni blerë atë dhe sa herë nuk shirked ndyrë e saj
  lapdog, mos harroni se ju - tip i keq i cili mori krovynochku saj. Dhe
  Tani psuyesh jetën e saj.


  Postulat i tretë

  Do im gruaja askush nuk i ndihmon në
  luftuar me nënën e saj. Edhe nëse e dasmës ata jetonin
  si mace dhe qen.

  Përse? Për shkak se ajo dëshiron të mbajë pasme. Pas
  shumë i përshtatshëm për të pop derën dhe them se ajo ishte "duke shkuar për nënën time," përsëri
  ju ishte një faqezi i tillë. Postulat i katërt. Testi mund të gjenden aleat, por shumë pasiv.
  Ai është i lumtur që të jetë me ju për të pirë dhe për të dëgjuar ankesat për nënën e gruas, por
  për ndihmë e vërtetë gjatë operacioneve ushtarake në shkallë të gjerë nuk mund
  raschytyvat. Për shkak se ai ende dëshiron të jetojë. Për më tepër, relativisht i qetë.


  Konkluzionet

  Çfarë kemi mësuar? Shumë e thjeshtë. Paqja nuk mund të arrihet
  me çdo mjet. Prandaj, ju duhet të hidhni në drejtim të të gjitha llojeve
  lisping dhe miklim. Kjo komplikojë vetëm gjëra. Nga
  herët nënë-në duhet të bëjnë të qartë që ju të vendosur shumë në mënyrë të vendosur.

  Lo
  atëherë ndoshta më vonë ju mund të arrijë Armatosura
  neutraliteti.


  Çfarë duhet të bëni? Këtu janë disa këshilla. Të mohosh çdo
  fjalët e saj dhe mendimet. A nuk e jep pëlqimin për ndonjë gjë. Ajo duhet të jetë frikë edhe
  piknuty në praninë tuaj. Pyetjet e drejtpërdrejta drejtuar tek ju,
  përgjigjen ose duke ngritur vetullat heshtjen befasuar ose dismissive.
  Në frazën "Mirëmëngjes" duhet të përgjigjen: "Kjo është arsyeja pse në tokë" Pyetja "? Kur ju merrni paguar" snorts dhe përgjigje që ju keni diçka vetëm
  Paga është në kontrast me testin e mjerueshme payday.

  Mos harroni se çdo gjë fillon me më të zakonshme, mund të jetë
  madje thonë - një kërkesë të pafajshëm: "zyatok!

  Shkallët për në dyqan për bukë,
  ndonjë të mirë, por unë nuk kam kohë. "Vini re se si i mirëpritur ky zmiyuka përpiqet
  kuptova online! "Zyatok"! Tillë një i vogël formë-oblaskivayuschaya,
  duke i dhënë fund "KE". Ja plotë "KE" dhe do të, në qoftë se ndonjëherë
  piddasysya kjo kërkesë në dukje të pafajshëm.

  Të gjithë mendojnë kështu në të parë, thonë ata, edhe, ishte duke shkuar në dyqan, kështu që blej bukë dikur
  Kjo femër nuk kanë kohë. Me drogë, nga rruga, është e njëjtë. Ata thonë, mirë,
  provoni një herë pa pidsyadu njëjtën ... Ndërkohë, pidsyadesh. Si edhe
  ne rastin e ruajtur. Ju mendoni se dikur shkallë në dyqan - dhe të gjithë? Devil me dy! Ekziston një thënie e vjetër: e tërë zog

  gji glycol thua mbërthyer. Shkallët për në dyqan - dhe fluturoi; ti
  shkojnë për bukë, mish, qumësht, kos, cigaret në treg,
  Gara Fair?% B
  Frodazhu; ju bëni qilima pluhurave, fshij pluhurin në
  windowsills, dridhen tunika, ushqim kanarinë, lani cat
  Barsik, kjo bushtër të ecin - lapdog Chapu, të rivendosur rendin në tavolinë,
  kryer fidane në vend, patate gërmimi, shkurre postryhaty, dig
  E pra, të rrezikshme për jetën gozhdë hekuri në çatinë e hambar në mëngjes
  shkoni për qumësht, lajë, hekur, këpucë të pastër dhe të marrë nga plehrat.
  Ekziston një thënie e vjetër dhe shumë i mençur: dhëndër është e gabuar vetëm një herë

  (Nëse i martuar, por nuk është duke folur në lidhje me të). Pra, nuk e bëjmë
  Error - A nuk të japin të provokimeve. Çfarë përgjigje pyetje Tiffany,
  Kërkesat që shkojnë në dyqan? Përgjigje shumë e thjeshtë: "Po ju se,
  mom crazy pa kuptim? Si mund të shkoj në dyqan kur unë e ha (unë luaj në
  kompjuter, shkoni mbi markat, shkarko porn nga Interneti në Treplyev
  telefon, gjumë, znahodzhusya në një gjendje kllapie). " Akoma!
  Pyetja e shtënë! Pozitat kyçe mbeten të paprekura, dhe ushtarët tuaj
  jo nuk spylysya ofenduar!

  Sigurisht, nëna-të jenë të pakënaqur. Është e mundshme që
  ajo do të bërtas si një kope parrots, poppies naklyuvaly opiumit.

  Dhe
  çfarë? Dhe ju nuk i japin një mallkim? Pokrychyt dhe ndaluar. Por e ardhmja juaj
  jeta nuk është në rrezik. Nëse nëna-të jetë i ndërlikuar dhe ju provoni
  trokas fraza të përshtatura smartly për të aplikuar taktika të vjetra të
  Hebrenjtë shpikur në kohën e faraonëve: përgjigjet në pyetjen në fjalë.
  Për shembull, nënë-i thotë: "E pra, tani ju hani. Pas drekës ju
  ju mund të shkoni në dyqan? "Ju përgjigjem atë menjëherë," mami! Dhe ju të dy
  varëse rrobash rënë! Si mund të shkoj në dyqan kur pasdite do të jetë një tre
  Unë jam dhe është koha për të punuar? "Megjithatë! Logjikë të sofistikuar,
  të cilat nuk mund të përgjigjet - çelësi i suksesit.

  Informacion nga artikullit "Si të merren me nënën e saj?"