Mbijetuar tradhtinë dhe për të shpëtuar një familje


 • Dy llojet e tradhtisë
 • Mbijetuar tradhtinë

 • Në shumicën e partnerëve të duan të shohin njëri-tjetrin
  si vetme. Kjo dëshirë është e mbyllur në betimet e ndryshme
  besnikëri ose marrëveshjet. Por, për fat të keq, shpesh janë
  raste kur këto marrëveshje janë të shkatërruara. Mirë, statistikat
  statistikat, por kur kjo ndodh me ju, atëherë ju keni nevojë për diçka
  përdorin për të largoj atë ose të saj për të shkelin ndalimin.


  Dy llojet e tradhtisë

  Vzahali-
  tradhti mund të ndahet në 2 lloje. Së pari: "Vrasin veten kundër murit." Përse
  Yourself? Kështu që ju duhet për të ndëshkuar fajtor dhe fajësuar në këtë rast
  vetëm ju. Po në lidhje me mur? E pra, në qoftë se ju të dalë me ndonjë gjë
  poorihynalney - na.

  Tani seriozisht. Ky lloj i tradhtisë kur partneri juaj ishte i
  romancë në anën roztoptuyuchy marrëdhënien tuaj. Ju nedopratsyuvaly diku,
  i lodhur dhe tani - për ju të shkoni. Ju nuk janë më interesante. Çfarë dhe pse
  si për të luftuar - të gjitha të shkruara në artikullin "Si për të ruajtur marrëdhënien."
  Pra, të përqëndrohet më shumë në llojin e dytë të tradhtive, kodi
  Titulli "shotgun i drejtë", ku partner vlerëson marrëdhëniet tuaja, por
  për shkak të mosdisiplinë dhe cilësi të tjera të këqija ende ndryshon
  ju.

  Mos harroni filmin ku një burrë duke parë gruan e tij në shtrat me të dashurin e saj, është
  teke dhe shpenzon për çdo fishek në të dashuruar mjerim? Çfarë është
  dallohet nga ai i cili është në metodën e parë.


  Dhe cilat janë
  ai ndëshkon fajtor. Edhe këtë mëngjes gruaja u betua për besnikëri ndaj tij,
  dhe në mbrëmje kjo rezulton se ajo gënjente. Përse ai është fajtor? Po, ajo
  duke u përpjekur për të shpjeguar diçka, por ai nuk dëshiron të dëgjojë. Çfarë është atje
  thotë? Mindwarp? Unë pyes veten ... çfarë tjetër? Ai u përpoq për ju
  përdhunim? Pse, kur erdha në, ju ishit në krye? Jo, i dashur,
  nezalik mund të jetë në jetën tjetër ju do të poorihynalney ose
  mendje e shëndoshë ... bam, bam! Dy kufoma gjakosur

  A nuk ju keni dëshirë për të marrë një armë gjahu të drejtë, ose në të keqe
  përfundojë grusht të drejtë dhe të marr hak ata të dy. Nuk është, dhe madje kjo?
  Pastaj ju këshilloj një libër interesant të vogël, i quajtur Kodin Penal.


  Shikoni në të. Interesting? Mund ajo.

  Njerëzve të qytetëruar që kanë ardhur kohë të gjatë deri me një të ligjshme dhe të rëndësishme, më shumë
  mënyra efektive për të luftuar këtë murtajë si një tradhëti. Prandaj, duke i detyruar
  instinktet e tyre dhe leximi i heshtur.


  Mbijetuar tradhtinë

  Pas
  si keni dëgjuar për tradhëti, ju duhet së pari të mbyt të gjitha manifestimet
  zemërimi. Run larg, zhduken, të angazhuar në një rast tjetër. Për të mirën tuaj,
  kështu që asgjë nuk është bërë, ju duhet të zgjidhni një më të këndshme
  vremyaprovozhdenye. Dhe për të marrë dehur - jo mënyra më e mirë. Këtu
  Secili zgjedh një mësim në shije, por mendoj se për tradhëti
  preferohet në prani të shoku matur ose dashurën.

  Gjithashtu për
  sigurinë tuaj.

  Tani, kur mendja është në rregull dhe asgjë nuk ju distracts nga qetësi
  Aktivitetet duhet të mendoni se çka ju dëshironi.
  Ndoshta në këtë kohë tradhtar / tradhtar duke u përpjekur për të kërkuar falje në
  ju. Nëse ju nuk e provoni - kjo është një tjetër arsye për të pyes veten nëse i lidhur
  ky rast është lloji i tradhtisë "Vrasin veten kundër murit"? Edhe pse, kjo ndodh se
  partner dhe mendon se të gjithë aq mirë - dhe nuk ka arsye për falje atje.
  Më shumë gjasa, ju do të gjeni numrin e dytë në marrëdhënien tuaj. Pastaj ju
  për të provuar se ajo nuk kërkon barazi. Por mendoj për këtë,
  nëse do të vazhdojë një marrëdhënie të tillë?

  Nëse, megjithatë, ju vendosni për të dhënë një shans tjetër dhe fal tradhtinë, atëherë në ndonjë
  ajo nuk është e nevojshme për të zvogëluar situatën për të nuk ka fjalë të tilla si "Lamtumirë,
  por më shumë kështu që nuk e bëjmë. " Po, kjo është një zgjidhje e thjeshtë, por të njëjtën gjë
  Pra, ju jeni duke i dhënë dritën e gjelbër për të përkrahur daljet majtë.


  Si
  më mirë mbijetojnë tradhti pavarësisht nga fakti se ajo nuk është e nuk përsëritet përsëri
  pa pushim? Ju jeni duke e hequr nga sytë e njeriut të ndryshuar
  ju. Ndjenjat e tij të fillojnë të luajnë, ai dëshiron të kërkoj falje
  diskutojnë, shpjegojnë pendohemi. Asgjë tolerojë. Le disa
  kohë ju do të jetë në dispozicion. Vetëm mos teproj, ose mund
  mendoj se ju, Zoti na ruajt, diçka ka ndodhur.

  Ju duhet të jepni
  ndjenja e mundësisë për të luajtur me njeriun që ju ka ndryshuar, le të
  përvojat e akumuluar në të. Pas një ndërsa ju papritmas
  të shfaqet, të veprojë me shpejtësi, pa dhënë zgjoheni. Po, ju
  fal tradhtinë, por nuk Dëgjoni detajet. Shfaq indiferenca
  Fakti i tradhtisë, por tregojnë interes në partnerin. Pra, ju jeni në
  Cornu thyer të gjitha modelet e saj dhe pritjet e hyrjes në diçka Partner
  si ekstazë. Është e këshillueshme për të përfunduar takim seksi përafërt. Pastaj ju
  përsëri për një kohë dhe u zhduk u shfaq sërish në të njëjtin
  mënyrë, duke shmangur çështjet me një minimum prej bisedave. Me kllapi
  Partner nuk do të së shpejti.

  Ai do të jetë i zënë për disa kohë duke menduar për çfarë
  ju do të përjetojnë tradhtinë e tij, se si të gjitha skajet. Prandaj, në këtë
  Periudha ju duhet të jetë deficiti i dëshirueshëm.
  Pas disa të tilla
  Komuniteti - Takimi zhdukje, sex - faza e parë mund të konsiderohet
  mbi. Numri i cikleve do të gjejnë së bashku me situatën.

  U kthyer në partner, ju duhet të ndiqni disa rregulla. A nuk e tregojnë partnerit të lartë rëndësi për ju. Për të shmangur
  përsëritje e tradhtisë nuk është e nevojshme për të bërë ndonjë rrëfim të dashurisë, nuk ka
  komplimentet. Të gjitha që ju do të merrni një partner - një
  sex mahnitëse. Kombinimi i zoti i Marrëdhënieve ftohtë dhe të ngrohtë

  seksi - është mjeti kryesor për të lidhur. Express pakënaqësi të përhershëm, le të pomuchytsya partner për të kënaqur ju.

  Le shkak për xhelozi. Partner dhe do të jetë në pritje për ju për tradhëti,
  të bëhet shpërblej. A nuk i japin atij mundësinë për ta bërë këtë. Por
  bëjnë porevnuvaty nevojshme. Kjo dekurajojë ndjenjat.

  Në një kohë kur ju jeni duke përjetuar partner tradhtisë, mos kini frikë
  boshllëk. Më saktësisht, partner duhet të shohim se ju të humbni aq lehtë.
  Ajo duhet të jetë asnjë problem për të mësuar për të marrë dhe të shkojnë, duke thënë se më shumë
  catchwords ose sjellje të papërshtatshme ndaj jush.

  Duhet të kuptojnë veten dhe partnerin tuaj për ta bërë të qartë se ai është fajtor për tradhti,

  prandaj ajo duhet të korrigjohet. A nuk bëhen të hutuar nga përpjekjet e tij më parë
  normalizojë gjithë kohës, le të vetëm për të përmirësuar gjendjen në e tyre
  favor. Gjatë trajnimit ju duhet të jetë më i lartë.

  Dashnor mal dje apo mësuese u shndërrua në një miut të bindur,
  që të çmendur për ju? Unë uroj, trajnim i përfunduar. Ne mund të
  Kalo në normale, sepse dikur ky qëndrim mund
  mërzitur. Ky mësim i pasaktë ose i gabuar aq sa duhet, dhe nëse
  Jo - mos kini frikë për të shkuar nëpër të gjitha fazat e faljes trajnimit përsëri,
  ose hedhin këtë partnerin e trashë, apo është fuqia juaj?

  Informacion nga artikullin "Tradhtia sa për të mbijetuar, për të falur dhe për të parandaluar".