Përfitimet udhëtime burrin


 • Mos e humbisni
 • Hobi i preferuar
 • Jetë

 • Kthim njeriun nga një udhëtim, dhe atje ... Jo, ai e gjen gruan e tij në shtrat me të dashurin e saj dhe nuk e tregojnë atë në dollap apo në ballkon. Ajo zbulon një mënyrë shumë të ndryshme. Me fjalë të tjera, çfarë mund të bëhet gjatë mungesës së gjatë të bashkëshortit të saj?


  Mos e humbisni

  Future ndarje shumë tronditëse ju, dhe ju nuk do të gjeni një vend, dhe disa bojë në kokën time skena të tmerrshme të tradhtisë së tij të mikut të kolegun Masha, duke përjetuar se si do të hash atje të cilët do të kujdesen për atë në të gjitha, ju jeni vetëm nuk përdoret për aq Pushimi i gjatë.

  Megjithatë, udhëtime më të biznesit apo gruaja telecommuting - një mundësi e madhe për të përmirësuar shëndetin tuaj financiare, kështu që ju duhet të fshij lotët dhe të përpiqen për të gjetur në këtë situatë meritës.

  Në vend të kësaj çdo mëngjes dhe çdo mbrëmje nazvanivat të, duke i kërkuar pyetje bosh, si, çfarë ju bëni apo çfarë ju hani, ju mund të shpenzojnë kohën tuaj në një njeri me përfitim më të madh.

  Nëse burri juaj ju lihet për një kohë të gjatë (për shembull, ai dhe kapiteni shkon në det për gjashtë muaj), ju mund të bëni me një përfundim të suksesshëm nga afër. Kështu që kam hyrë një vajzë e ëmbël, në mungesë të një njeriu me kustodievskoy zonjat-bjonde pothuajse stokilohramoviy në disa muaj kthyer në një zeshkane koherente dhe efektive. Njeriu u kthye në shtëpi, duke qëndruar në derë, e pyeti: "Dhe Lena shtëpi?" Për shkak se ajo nuk është njohur një mik shpirti.


  Gjyqtari për veten tuaj: ju nuk keni tundimit për të ndarë darkë me burrin e saj të shtrënguar, dhe pastaj qëndrojnë në një përqafim para TV dhe një shumë kohë të lirë që ju shkoi për të gatuaj mëngjes-drekë-darkë, larje dhe hekurosje, mund t'i kushtohet sportit dhe kujdesit personal .


  Hobi i preferuar

  Ju gjithmonë të kërkuar për të rinovuar diçka në fole tuaj komod, por prania e burrit të saj të dashur dhe mungesa e kohës parandalohen ju. Por tani ju mund të sigurtë, pa shumë bujë të rinovuar poshyvshy brendshme apo blerjen e perde të përputhen me peshqire dhe pillows në kuzhinën tuaj shtrat. Ose edhe të organizojë një rirregullimin e mobiljeve, duke e bërë më të rehatshme apartament.

  Një zonjat veçanërisht aktiv mund të papritur burri i saj u kthye nga një riparim të freskët udhëtim.

  Dhe pse nuk kushtojnë një hobi të lirë kohë? Regjistrohu për bark vallëzimi për të bërë përshtypje burrin e saj në arritje dhe e bëjnë të valleve. Regjistrohu për ngarje, atëherë me krenari tregojnë kartën isha i vogël rozë dhe një të vogël, por aq e rëndësishme për ju për ngarje përvojë.

  Gjithashtu, ju mund të sigurtë të shikojnë filmat tuaj të preferuar dhe ende askush nuk do të ulem pranë jush dhe të bëjë shaka me Kate Hudson apo qesh nën hundë mbi lotët e tu e emocion në skenën përfundimtare. Shopping dhe takimet me miqtë mund të jetë atmosfera më shumë dhe më të relaksuar, por ajo është më e lidhur me të ashtuquajturën plus të gjatë mungesë të burrit të saj.


  Jetë

  Megjithatë, duke shkuar prapa në fillim, unë dua të theksohet se joshet pak argëtim në jetën e tyre personale, duke përdorur faktin se njerëzit më tani ka shumë shpesh. Vetëm të bëjë disa të lehtë për të asgjë nuk e obligon flirt dhe kjo qetësohet, dhe dikush i zhytur në humnerë shumë e pasion të vërtetë.

  Liria, megjithëse relativisht të shkurtër, beckons. Edhe një herë ju mund të ndjeni veten me vajzë e lumtur e re (edhe në qoftë se ju keni tre fëmijë dhe qëndrimin e përgjegjshëm). Por mos e përdorni këtë situatë? Në të vërtetë, në një moment, kjo liri mund sp'yanyty në mënyrë që njerëzit të kthehen nga një udhëtim, dhe atje ... të gjitha atributet e situatës klasike.

  Është më mirë për të përdorur një mungesë të detyruar të dashur për të mirën e vetes dhe jetën tuaj familjare. Përveç kësaj, ndarja mund të rritur vetëm shqisat tuaja.

  Informacion nga artikullin "u kthyer nga një njeri udhëtim, dhe atje ..."