Praktikë e intrigash luftë i errët


 • Intrigant-qaraman
 • Intrigant-llafazan
 • Intrigash shirt-guy
 • Intrigant atlet
 • Intrigant jezuit

 • Unë jam i sigurt se edhe në shkurre parajsë dhe i shkrirë tigan mëkatet tona në ferr gjithashtu ka schemers saj.

  Ligësia e Conventionally mund të ndahen në dy grupe: në familje dhe karrierë. Por më i zakonshëm është padyshim një lloj i përzier.

  Nuk ishte
  episod në jetën time të jetojnë në një apartament komunale. Unë isha atëherë
  Studenti: quietest i zhilichek pak zhurmë. Nuk ka muzikë me zë të lartë ose me zë të lartë
  kompanitë nuk janë ndotur jeta fqinjët e mi. Edhe tualet korridori I
  rubbed në pajtim të plotë me orar. Një çift i papërgjegjshëm

  qiramarrësit gjithashtu sillen me përgjegjësi. Vetëm disa grua Nelia nuhatje dhe vystezhuvala. Pit
  Nëna i madh Antonina zëna me mekanik absolutisht vetmuar
  Sasha. Ajo ishte gjithmonë punojnë për këdo që ishte në telefon shumë dhe
  ai hante për darkë.


  Baba Nelia riorganizimi midis dhomave dhe i tha
  na zë të lartë neveritshme pëshpëritje çdo të tjera. Nga rruga, ajo ishte dhënë pseudonimin
  jo në baza kombëtare. Ajo vetëm qenë gjithmonë këtu
  kvartyronaymachky përgjegjës. Fqinjët pasur sukses çdo tjetër - Tonka
  dhënë një apartament, një mekanik ishte starmeh dhe bleu një hapësirë ​​të mirë të jetesës, unë
  u martua dhe u zhvendos në një qytet tjetër.


  Baba Nelia gradualisht i zënë të gjithë
  apartament madhe komunale, duke gjetur shtëpitë e braktisura
  sasi të pabesueshme të përshkruara të afërmit e saj nga Bobruisk,
  Omsk, Tomsk dhe madje Zelenodolk.

  Way gjithëvjetor
  intrigës nuk përfundoi shumë i suksesshëm. Baba vdiq mjaft Nelia
  pafuqishëm në izolim të shkëlqyer në të mëdha të privatizuara
  apartament. Që pronës komunale ajo bleu fillestar, të afërmit
  mbeti në Bobruisk, por për mua kjo mbeti një mister: "Përse ishte
  Siya dislokuar në shkallë të gjerë, afat-gjatë, Shakespeare plotë
  pasion, intrigës? ".

  Intrigash shtëpiake nevojë tuaj
  pronë, burri juaj / gruaja, miqtë tuaj, dhe të bëjë të gjithë jetën tuaj.


  Për shkak se ajo nuk është e keni pasur në 1986 për të fituar Moskën
  fizika e shkollave olimpiadë, nuk ishin të martohet Vasya dhe
  nuk keni pasur të martohet Lenk. Dhe apartament në kondomynymume jo
  Juaj megjithëse blerë në emrin tuaj. Kjo ishte jeta e tyre, dhe ju jeni një
  rrëmbyer. Pra, në vend të mësimdhënies fizikës, me durim të presin
  dashuri dhe të fitojnë një hapësirë ​​të mirë të gjallë, një makinë dhe një tavolinë afër me
  "Ikei" schemers kryejë një sekuencë e veprimeve
  helmojnë jetën tonë.

  Karriera e intrigash, nga ana tjetër, të vijë në disa lloje.

  Intrigant-qaraman

  Intrigant-qaraman
  - Më e lehtë dhe më e sigurt. Ajo ju tregon se si për të dritë atë

  padrejtë, dhe kohë. Fëmija vuan dhenve që
  karakteristikë - mujore. Dhe paratë për këpucë të reja atje, ndonëse dritë të hënës
  në tre vende. Nga rruga, ju nuk mund të duhet të hartojë një kontratë,
  Vlerësimet, dizajn layout, të dërgojë një çift të letrave të biznesit dhe të thërrasë në Irlandë
  Projekti i tij, sepse ajo papritmas ka ndodhur akute të dhëmbëve
  dhimbje, dhe ai menjëherë shkon te dentisti? Me zyrë dentisti
  Kthimet intrigash-qaraman në një xhaketë të re dhe të punojnë për të, ju jeni
  bëri.

  Përmbledhje: joefikase dhe jetëshkurtër, lover pashpresë

  Intrigant-llafazan

  Vasey
  ai flet për Petja, Pete rreth lirit dhe Elena - përsëri mbi Vasey.

  Çfarë qëllimet
  duke ndjekur - është e paqartë. Herët ose vonë, Bob, Peter dhe Lena heshtin dhe
  ecin nuk është më me të në dhomën e pirjes së duhanit. Atëherë ai fillon duke folur për Sasha
  Katie, Katie - për Dima dhe Dima - rreth Sasha.

  Përmbledhje: Për sa kohë nuk vonohet intrigën për të - një mënyrë jetese.

  Intrigash shirt-guy

  Ai
  - Hapja shumë. Me një buzëqeshje simpatik e besimit ai diskuton me
  ju të gjithë: detajet e eprorëve të jetës private, kolegët pagës, dhe "Po,
  Nga rruga, diçka që punon për tani? Trego! ". Mos u habitni nëse ai
  të trajtojë më të shpejtë. Me projektin tuaj. Jo pushim buzëqeshje të lumtur
  ju në pushim. Çfarë? Ai lëshoi ​​idenë tuaj për të, por ju mpirë nga

  besueshmërinë me të cilën ai është provernuv? Ju kanë filluar të shfaqen
  dhe që, në fakt, kjo ishte ideja e tij? Dhe çfarë tjetër? Ai
  shirt-djalë, edhe nëse vajza.

  Përmbledhje: Shkalla e parë e ngatërrestar ligës profesionale

  Intrigant atlet

  I tillë
  zëvendësim që duan një goditje të ndonjë force. Me kënaqësi të dështojnë janë
  projekt i rëndësishëm për kompaninë, veçanërisht në qoftë se ajo është në gjendje
  "Save" në atë kohë. Ka në kokë. Nga ana e tij - jo
  gjëja kryesore, gjëja kryesore për të - një fitore. Fitorja personal me çdo kusht. Ndonjëherë
  intrigash atlet zahrayetsya kështu që "hap" dhe zëvendësuesit
  vetë nën sulm. Kjo nuk do të përmirësojë pozitën, dhe anasjelltas - me një zhurmë

  përjashtohen.

  Përmbledhje: xixëve, por jo mjeshtër.

  Intrigant jezuit

  Kjo
  duke luajtur lojë të korporatave dhe të vetëdijshëm se tani dhemb në
  "Crybaby" i cili vodhi idenë e "këmishë-djalë", dhe se projekti i kërcënuar
  dështim sepse "atlet".
  Nga "Jezuitëve" bëjnë udhëheqësit të shkëlqyer,
  Për bilancin e "publik-privat" ata në nivel të duhur. Kjo
  një profesionist i vërtetë. Intrigës për të, si për të tjerët - një mënyrë e
  arritjen e qëllimeve personale. Horizontet Vetëm më të mëdha.

  Përmbledhje: Jezuit intrigant
  sheh llogarit më tej në shumë lëvizje përpara, se tru tjetër
  pi duhan. Yield në një të vogël "formë sakrificës", dhe pastaj - përsëri!

  - Dhe
  Kings. Megjithatë, ekipi i tij bashkë me të ka shumë - material dhe karrierë
  i mirë.