Marrëdhënie me gruan e një tjetri


 • Pse martuar lover grua?
 • Ka zotime

 • Para se të marr me vete gruan e dikujt tjetër, mendoj me kujdes - në qoftë se ju keni një shtëpi
  e tij? Bëni këtë përpjekje e mendimit është e domosdoshme për dy arsye: për të
  të përcaktuar, së pari, në atë vend, dhe së dyti, përdorimin e termit
  vjedhur.

  Nëse ju jeni absolutisht të sigurt se nuk e ngarkuar
  lidhja e martesës, të shkojnë në pyetjen tjetër: çfarë të presin nga
  tradhtia bashkëshortore dhe çfarë prisni ju nga ai luks i tij?

  E pra,
  nëse tha lady vëmendjen tuaj vetëm dua të diversifikuar të tyre
  Jeta monohamnuyu apo gruaja kripur nabedokuryly. Më keq, në qoftë se njerëzit e
  lodhur nga ai kështu që ajo është e gatshme për pushim përfundimtar.

  Në këtë
  në qoftë se ju të ndryshojë në rrezik me subjektin e gjuetisë dhe roleve
  për t'u bërë pre e zogjve grabitqare, të cilat, pas thirrjes së natyrës,
  shpejt preferon fluturues në qiell edhe në fole të re
  (Në banesën tuaj bachelor). Pra, i tunduar nga gruaja e një tjetri
  Kategoria 2, ndizni dritat emergjente dhe të shtyjë në frenave deri fuqisë
  graviteti e trupit të saj nuk u bë rezistencë të fortë detyron mendjen tuaj.

  Mbase
  se objekti i pasionit nuk e kanë njohur të ju aq shumë të drejtë për të
  për t'u kualifikuar. Atëherë mund të mbështeten vetëm në informacionin e
  cila mund të gjendet në mjedisin e tij, dhe intuitë tyre.
  Unë mendoj
  që ju japin iluzionin e ekzistimit të arrijë më shumë gra në
  Dashuri komplekset lamtumirës mars të adoleshencës. Në fakt,
  grua - seksi më i dobët me përkufizim, prandaj, ata ka më pak burra
  prirur ne jemi dobësi të interesuar se menjëherë
  përdorni. Edhe famëkeq "besnikëri Swan" është jo më shumë se
  mit: si për të siguruar biologët, 30% të varfër-mjellmë të rritet
  chicks huaj, duke e mbajtur nga të afërmit.

  Ju me siguri
  Studimet okrylyat dhe sociologjike të cilat sugjerojnë se
  se mbi 55% e të zonjat të martuar për një herë, dhe të tradhtuar i ligjshëm i tij
  çifte, dhe 13% nuk ​​ndihen me këtë rast më të vogël

  Ndërgjegje kthyeshëm. Pryplyusuyte këtu si 25% e grave të thuhej
  dhënë tradhtia bashkëshortore në ëndrrat e tij dhe Enjoy veten
  magjistar, kryerjen dëshirë isha i vogël.


  Pse martuar
  dashnor grua?

  Pyetje Stupid.
  Por jo aq e lehtë sa ju
  mendoj. Motivet, në fakt, një shumë, dhe vetëm duke kuptuar se si
  janë të prirur planifikuar të udhëzuar ju sakrificë, ju merrni një
  dorëzon çelësin e derës së shenjtë. Vetëm një copë leckë nga Pierce
  ajo pikturuar një fireplace rreme ...

  Motra e Mëshirës.
  shoqërisë martuar të mirë gratë duhet të zënë kohën e lirë
  bamirësie. Por, pavarësisht nga llotaritë për të mbledhur fonde për të ndihmuar

  Fëmijë Shelter, nuk është një lloj i veçantë i bamirësisë.

  Nëse
  hodytes ju në rolin romantike sublim të mos u kuptuar
  kjo botë primitive, duke kërkuar mirëkuptimin dhe pjesëmarrjen miqësore, pa
  Punës të arritur vende ku gratë lak mbi sigurimet
  vetëm një është në gjendje të shërojë plagët e pafund juaj
  zhgënjimet. Vajos atë me lajka të naftës, insinuating të bindur se
  duke kërkuar intimitet vetëm emocionale - dhe nuk kanë kohë për të kapërcyer dhe të lira të tretat
  transferojnë Pechorin fatin si check misionar në shtratin e tij,
  goxha e vështirë jo vetëm ngrohjen zemra juaj indiferent në botë,

  por çdo gjë tjetër.

  Dhe tani seamlessly përktheni në
  dietë çdo ditë kufizimin pjesë rrethim romantike - kjo nuk është e
  seriozisht të vendosë që ju "dashuri" (dhe kjo ka asgjë si
  Fitorja e imagjinatës mbi inteligjencën).

  Udhëtar zhgënjyer. Sexologists
  gjetur saktësisht se shumica e njerëzve ende i pasaktë
  konsiderojnë martesa e tyre një sukses. Por gruaja e tij, ndryshoi burra
  Vetëm të mbajë qëndrim të kundërt. Përfundimi i fluturimit
  Martesa zhgënjyes është arsyeja kryesore gratë
  pabesi.

  Drives për zhgënjimit do të jetë gjithmonë. Megjithëse
  në qoftë se vetëm për shkak se gratë duan të shpikë një histori të bukur.


  Dhe kjo është e kombinuar mrekullisht me praktike të arsyeshëm:
  nuk i mundimshëm veten e lodhshme duke pritur gratë të vërtetë princit pa
  jelek punë përmban një ideal të isha i vogël e virgjërisë të gjithë
  Dhëndri i ardhshëm. Pas marrjes vulën lakmuar në pasaportë, sapo formuar
  Gruaja shpejt ndryshon syzet rozë mbi xham zmadhues. Objekt
  Hulumtimi rrallë dhënë certifikatën e cilësisë dhe, natyrisht,
  duket fajtor sepse nuk jetojnë deri në pritjet.

  i goditur
  dikur imagjinatës së saj lehtësim-palestër bust tani
  kualifikohet grumbull si indiferent të mishit dhe të kapur më parë
  kurajo dhe vendosmëri - si i vrazhdë dhe primitive.

  Ai,
  ajo rezulton, është vetëm i përshtatshëm për kryerjen peshë thonjtë da lëvizëse,
  madje nderuar librin! Nëse ajo mori ndonjë intelektual në
  syze, ajo do të irritojë paaftësinë e tij për të jetuar,
  Paaftësia për të arritur një gozhdë dhe të shpërndara në të gjithë librin - një burim të pluhurit.

  Mashkull
  i njohur për të duan një të tillë, por shumë gra. Grua - një shumë, por
  diçka nga një njeri i vetëm. Kështu ajo do të jetë gjithmonë i pakënaqur
  ajo mori në shpërndarjen e njerëzve. Pas idealet jetojnë vetëm
  Ëndrrat dhe gjithmonë vdesin kur peresadzhuyuchy-dush në terren të jetës reale.

  Realizoj
  gabim i objekteve të tyre - dëmtuar për punën femra mendje.


  Dhe kështu të gjithë jetën e saj - udhëtim pasiv në kërkim të një të ri
  bukuri. Ajo mund të, natyrisht, të ardhur në kushtet me dështimin e tij
  bashkëshortët (në fakt ajo në të vërtetë ka tendencë për stabilitetin dhe
  frikë nga ndryshimi radikal, kjo barazohet me fatkeqësitë natyrore)
  por nuk humbasin zakonin e vazhdimisht shohim mbrapa në anët në kërkim
  kundërshtojë denjë për cilësitë e tij të jashtëzakonshme. Do të jetë në gjendje për të marrë në fushë
  parë atë në kohën e duhur, të jetë në të mirë për veten tuaj
  perspektivë, por të shkojnë përpara rrezikshmërisht afër - marrjen
  imazh negativ nuk është i përfshirë në punën tuaj.

  Liberty Island. Një
  roman - një varësi shumë novela - liria.

  Liria për të veten me
  ato (ata) të cilët nuk kanë nevojë për të thyer natyrën tuaj, të përshtatur me
  Zakonet e veta dhe idetë për çfarë është e mirë dhe çfarë
  është e keqe. Liria në zgjedhjen e roleve dhe ndryshimin maska ​​- për çdo
  e vërtetë grua - aktore, ajo dëshiron të provoni e tyre
  rinore rrufeshëm shumë role. Pra gruas për zbatim
  idetë e tyre kreative nevojë për partnerë të ndryshëm. Një i përshtatshëm për
  duet romantik, një tjetër lojë për palë në një pasion të zjarrtë,
  mirë i tretë për dialog paqe me katërta mund të luajë komedi,
  dhe i pestë - të përfundojë në tragjedi të rëndë shekspirian ose të përfundojë çdo gjë në
  farsë ...


  Në grua bagazh vërtetë si dikur
  set popullor panty "javë" kit përfundoi përshtatet ndryshme
  heroines. Inkurajoni pasionin e saj për lojë dhe të bëhet drejtor i një të vogël
  teatër që mund të ju japë të dy argëtim të madh.

  Grua
  i jashtëzakonshëm, duke u bërë gruaja e një burri të arsyeshme dhe të drejtë-i mërzitshëm, nuk
  humbasin nevojën për pranks qesharake, i bukur dhe durinnya
  të gjitha llojet e escapades ekstravagante. Por ajo Muret në shtëpi
  detyruar për të shtypur dëshirat e tyre, duke kufizuar frenojnë natyrën
  shirt imponuar idetë e saj për të ndershëm matur
  jeta. Dhe vetëm jashtë kësaj hapësire vicioz mbytës diku

  falas nga dogmat, zakonet dhe ishullin e përditshme rutinë, ajo mund
  të ndjehen të lirë për të qenë vetë - ose një pjesë e ushtrisë
  Gratë që frymëzojnë atë për të rimishërimit.

  Nevoja e perceptuar. Tonë
  jo gjyshi çudi ishin dyshues për edukimin e grave
  Duke konsideruar se përdorimin e tepruar të çon në të gjitha llojet e librave
  mospajtimi dhe gabim. Ndoshta ata prej jush pa sukses
  duke u përpjekur të josh një grua e martuar si i virtytshëm si
  Aty pranë, në përvojën e tyre të bindur: zonjat pak të prirur
  Ndikimi truri i arsimit, më shumë ajo forcon bastionet e familjes
  instalim domostroyivski. Pra, në qoftë se ju nuk ndiheni masochistic

  Kënaqësinë e mposhtur ballin e tij në mur neproshibaemuyu duken fitore të lehtë
  Gratë me arsim në kamp.


  Intelektual i lartë
  niveli, aq më i madh tendenca për tradhti bashkëshortore. Në fakt,
  i zgjuar parashikuese-ktualki konsiderojnë duke kaluar ndonjë klishe (që
  përfshijnë dogmën dhe besnikëri) fatin mob; për ata të njëjtën gjë si
  krijesa shumë më shumë, çdo tabu nënçmues. E tyre
  mall vet për origjinalitet edhe në gjendje për të monitoruar brirë
  burri i dashur, vetëm për bashkim familjar nuk dukej
  model-zakonshëm.

  Sex me premtimin intelektuale-së
  larmi të madhe të (ekspertë të pavarur për shekuj me radhë

  vërejtura zonjat arsimuar arriti në një përfundim
  përmbledhur në thënien: "më i lartë i inteligjencës, të puthurat e ulëta"). Ata
  në shtrat nuk dëshiron të "të jetë si gjithë të tjerët", dhe kështu të jenë të përgatitur për çfarë
  çdo gjë, por jo në pozicionin misionar.

  Nga dedikuar posaçërisht
  Shkatërrimi kampion i stereotipeve presin ekstrem
  sex - si mating në karrocë running mbushur me njerëz. Nëse
  ju limit e lejuar e exotics është në vetvete një udhëtim
  transport publik, të ftohur flaka e recitimit të saj të lartë të letrave
  Tatyana të Onegin. Të paktën për gjysmë ore tjetër zonjë tuaj
  do të bëhet absolutisht akullt.  Hakmarrja e tmerrshme. Femrat
  interes jo vetëm krijon një shumë shqetësim për njerëzit, por mund
  Bëftë ​​gruan më të mjerueshme. Dje ajo jetoi në një e bukur
  dijeni se lejohet që ajo të mbajë qetësi dhe iluzion
  vetë-rëndësi. Të prirur për supersticion dhe misticizëm zonjat
  perceptojnë hije rastin e fjalëve tradicionale ("Ju jeni My
  vetëm një unë dua, unë nuk kam nevojë askujt, por ju ... "etj dhe
  etj) si një lloj magji rituale ajo gjoja garanton
  posedimi i vetëm i njeriut dhe jetës. Por papritmas (ose nga teprica
  Koha e lirë, qoftë nga pakënaqësia e tij me një hairstyle të re)
  ajo fillon të pyes veten: pse nuk është ai zgjoni në

  Morning puthje nuk njihet në dashuri çdo ditë, pse të harrojmë për tim
  ditëlindje, por të përkryer mos harroni se sa mosha ime? Dhe ku atë
  ajo zhduket çdo e premte pse disa emocion prapa
  dhe të rastit përgjigjet pyetjeve të mia?

  Interesi Durnuvate
  e bën të saj pyetje burri uchynyaty dhe nuk sigurohet
  garantoni kërkime të fshehta të sendet e tij personale. Gjetja dëshmi është edhe
  përjeton një triumf të çastit - Po, unë kam qenë e drejtë! Por çfarë të bëjë në lidhje me të
  kompromentuar në? E pra, në qoftë se ajo fiton dituri të pretendojë se
  asgjë nuk ka ndodhur, dhe me qetësi të presin deri në njeriun e ri peresytytsya

  lodër. Por durimi i veçantë sa pak për gratë, si
  qëndrueshmërisë - burrat. Latest sepse, siç e dini, nuk është e drejtuar nga
  funde të gjithë pa dallim, përveç në Skoci ku ju mund të kandidojë në
  disa shtatë metra nën keel. Dhe çfarë njeriu është perceptuar vetëm
  si për asgjë detyron argëtuese, gruaja e identifikuar si
  krim i urryer - tradhti.

  Problemi ndryshe
  Interpretimi i termave. Në fakt, në qoftë se ne të hequr paralele me
  akte të dënueshme, është që të shikojmë në Kodin Penal,
  e cila merret me tradhëti (shtëpi - dhe cila jo atdheun fireside) si "të minuar themelet e shtetit."

  Well menduar për veten e saj, e cila është "minuar
  Themelet "? Nëse njerëzit nuk janë kryer larg nga një pasion i ri kështu që ai është i gatshëm të
  divorc (e cila është, e shihni, është mjaft e rrallë), kjo s'është gjë;
  përveç përfitimeve ajo do të sjellë kurorën. "Martesa është zinxhir aq të rënda -
  ankohej Dumas djalin - se ajo duhet të mbajnë vetëm. Ndonjëherë tre prej nesh. "

  Dhe
  ku është ndjenja e mirënjohjes për ata që vetëmohim zëvendëson
  sup për të lehtësuar barrën? Romani i ri i lejon një njeri të ndjehen
  vetë një njeri ngre vitalitet, forcon besimin,
  shton forcë dhe frymëzim, bëmat frymëzues, duke e bërë më
  falës dhe e mirë, e dëshirueshme, miqësore dhe bujare.

  A është një i tillë
  njeri përditësuar krahë më keq sesa të lodhur nga zhyz-nr
  i mërzitshëm ligët?

  Logjikisht, çdo grua duhet të ketë
  gëzojnë pamjen e zonjës së një njeriu, një këshill të lagjes punon
  mrekulli ilaç. Por logjika e grave të huaj, në të kundërt, i acaruar,
  të bëhet mosbesues, të errët dhe të prishin gjithçka. Ata më në fund
  helmojnë jetën e tij, duke marrë kërkoj në gabimet e tyre dhe duke kërkuar
  ata shkaktojnë pabesi martesore.

  Nëse pas të gjitha këto
  Gruaja i zellshëm ushtrim humb mendjen mbetjet, ata
  zakonisht është e mjaftueshme që të ketë për të marrë për të mbështetur tronditur
  besim. Gjëja e parë që vjen në mendje - për të deklaruar një të gjitha-out

  Mobilizimi i të gjitha burimeve të atraktivitetit femra. Masazhist,
  floktar, palestër, beautician, rrobaqepëse e re. Pastaj vjen
  kthehet mbushjen dhomat e brendshme - ditën e hapjes, shfaqje të modës, koncerte,
  parti e bukur dhe lundrim me jaht ose Cho-uborde (në varësi të
  sezon).

  Është koha për të ardhur tek ju dhe dhënë jetën
  në këtë kaluarën rinovuar ndërtesën. Ajo duket e madhe, e lirë
  e pendimit, të uritur për jetën në përgjithësi dhe gjinisë në shkurt
  veçanti. Çfarë mund të jetë më mirë?

  Ka zotime

  Më mirë
  dhe mund të jetë vetëm gruaja e huaj, të cilët të gjithë kjo nuk do të përdorë
  Ju si një instrument i hakmarrjes. Dhe vetëm e do dashurinë.

  Me këtë, ju nuk do të
  të ndjehen agjent terapeutik propozuar për mjekun e saj
  Si një kurë për të dëshpëruar dhe mërzinë.

  Ajo nuk keni nevojë
  pohojnë me shpenzimet tuaja, sepse ajo është vetë-mjaftueshme. Ajo nuk e bën
  do të errësojnë gëzimin e takimit të planifikimit të përbashkët të mëtejshëm
  Jeta, që jetojnë vetëm për të tashmen dhe e di se si të jetë mirënjohës
  Fati paktën ajo paraqet. Festë, e cila është gjithmonë me ju,
  sepse ajo "gjithmonë", - është tani.

  Për të, nuk ka asnjë
  dashuri - sepse është i bindur se gjatësia e pasionit
  sa më pak të varur nga njerëz të jetë jetëgjatësia e tyre të jetës.
  Ajo nuk ishte për
  Çfarë lodër betejë për "barazi" për burrin e saj - jo

  mësimi partner, dhe krahut të dytë merr për fluturim. Nëse ju
  më parë nuk kanë për të fluturuar Pick si të lartë rezervë
  parashutë, apo edhe më të mirë - aerodrom alternativ. Për një grua të tillë
  gjithmonë duhet të jetë vigjilent në mundësinë që ajo do të të shpëtoj prej jush si i
  çakëll të panevojshme kur ajo e kënaq në lartësi të reja me këdo
  tjetër.

  Informacion nga artikullin "merr gruan e dikujt tjetër."