7 origjinal deklaratë mënyra e dashurisë


 • Metoda 1
 • Metoda 2
 • Metoda 3
 • Metoda 4
 • Metoda 5
 • Metoda 6
 • Metoda 7
 • Si për të bërë një deklaratë e dashurisë garantuar suksesin? Të dashur burra,
  Mos harroni, femrat dashuri i shkathët. Por të jenë të suksesshme në
  zonja të bukura, të mësojnë se si për të folur për dashurinë në një mënyrë të veçantë. Ne ofrojmë
  disa variante të rrëfimet origjinale të dashurisë. Sure, duke përfshirë
  Ju do të gjeni diçka që do të ju lutemi edhe të ftuarit më kërkues.

  Metoda 1: Flowers

  Dërgo i lady rosettes vdekur ose tyulpanchyk në ditën e Shën
  Valentine - mauvais ton. Ju duhet një buqetë me lule. Po, na festës
  vajzat, jep ekzotike! Dhe tufë lulesh e mirë dorë me postë,

  të cilat papritmas të dorëzojë lule për të punuar. Ose të vijnë për të njëjtën gjë
  punojnë apo universitet.

  Metoda 2: komplikuar serenatave nën dritare

  Shumë besojnë se ai erdhi nën dritaren dhe të dashur kënduar një këngë ata
  lady do të vlerësojmë. Se, heronj të dashur. Harrojeni kitarë!
  A nuk e gërvisht chords dhe mezi hulumtohen përlotur them
  kjo ishte për të. Pse të mos i përdorin të tjera
  "Instrument muzikor". Për shembull, të rinjtë mund të mendojnë për
  Instalim DJ, të paraqesë një origjinal të lidhur
  Përbërja e disa këngëve romantike.

  Ju mund të ftojë muzikantë


  duke luajtur në metro. Shpesh qëllimi i shfaqjeve të tyre - asnjë tarifë
  para, por në vend që të gëzojnë të lojës në publik ose
  tejkalimin e frikës nga artistë të rinj publike.
  Megjithatë, në qoftë se
  jetesës tuaj të dashur në katin e 10, kjo metodë nuk do të funksionojë. Të kënduar
  nën dritare - armëve të shkatërrimit në masë, dhe në dokrychatysya fundit
  kat të lartë rritje nuk ka gjasa të ketë sukses. Ndoshta është më mirë që të kufizojë muzikë
  kartolinë apo shtëpi shumë e qetë këndojnë e saj fjalët më prekëse e
  këngë?

  Metoda 3 Arts

  Çdo grua është në
  paktën një herë në jetën e tyre do të marrë njohje, e shkruar në një poster,
  postuar në frontin e dritares, në dëborë apo në trotuar në hyrje ... Çdo

  ky veprim duhet të paraqitet frazë dashurinë tuaj për të. Për të tilla
  etiketat ju duhet kanaçe e bojës. Mos harroni të abonohen
  të tilla si shkronjës së parë.

  Dhe, e rëndësishmja, nuk përfshijnë
  emrin, sepse nuk ka nevojë për të njoftuar të gjithë ata që e bëri këtë
  Shkeljet administrative. Nëse ju nuk doni të kaloj ligjin, kontaktoni
  për të kompanisë e cila e vendos postera dhe parulla në rrugët dhe rrugët.
  Zgjedhja është e thjeshtë: mënyra e drejtë, e cila duhet financiar ose
  aventurë kur ju jeni një njeri i bezdisshëm pak.

  Metoda 4. Urime për revistën, mesazh në radio ose në një kërkesë këngë klub

  Catch urime rendit revistë ju nuk keni kohë, kjo bregdetar

  Një tjetër ide për një pushim. Për shembull, hapa gjigante për të na lëvizin 8
  Mars. Por me radio dhe këngë mund të investojnë kohë.
  Kalojnë disa orë në këtë, sepse, ju shihni, ata nuk janë asgjë
  Krahasuar dorëzohet një të dashur i lumtur. Mos kini frikë
  merrni humbur në një klub apo restorant me urdhër këngët. Në ditën e
  Shën Valentinit një shërbim i tillë ekziston në shumë kafene.

  Metoda 5: Letra në zarf

  Ne jemi shumë të fiksuar në internet, SMS dhe email. Jo
  dembel. Marr letër, zarf dhe stilolaps. Pa marrë parasysh se çfarë
  Propozimet nuk janë ndërtuar mjaft logjikisht dhe shkrimi - i butë.
  Gjëja kryesore këtu - fakti i mesazhit.

  Shumë femra janë të
  kuti të vogla në të cilat ata mbajnë gjëra të dashur. Juaj
  Letra e merr atë vend të merituar. Mos harroni të abonohen
  vënë datën.

  6. Një metodë për dashuruar lartësi

  Si në lidhje me fluturues në një tullumbace? Gjatesia, ajër i freskët,
  vështrim i shkëlqyer - një situatë e pazakontë nuk do të largohet indiferent vajzë.

  Një tjetër metodë gjithashtu ka diçka të bëjë me lartësi. Nëse e mjaftueshme
  guxim, ju mund të kërkoni lifters të ndaluar ndërtimin ashensor për 10 minuta dhe
  Atje ai tregoni se sa e doni atë. Mos harroni të rrëmbyer
  një qiri për të krijuar një atmosferë romantike. Dhe pastaj flluskë

  shampanjë me dy gota. Le çdo gjë të jetë origjinal dhe i menduar mirë.

  Metoda 7. Fto kafe

  Nëse ju nuk keni kohë mbetur për të zgjedhur një dhuratë, atëherë ftoj
  vajzë në kafe, të japë një buqetë me lule të saj. Dhe duke ecur nëpër park në
  mënyrë mbrapa thikë të prerë pemën inicialet tuaja në një zemër. Për shembull,
  Kjo sigurisht nuk është shumë human, por si do të jetë i këndshëm përmes
  Disa vjet zbulojnë një mesazh të paharrueshëm nga e kaluara. Dhe mos bëni
  shfaq kohët e fundit midis Moskës shëtitje modës të rinjtë me
  dashur ure mbi lumin e Moskës dhe bashkangjitur hangar në kështjellën
  ajo si një shenjë e dashurisë së përjetshme. A nuk është më romantike?  Dhe në fund, nuk e bëj
  Mos harroni se të flasim për dashuri mund dhe duhet të jetë jo vetëm në Ditën e Shën
  Shën Valentinit, por në momentet kur unë dua të dua dhe të dashur.
  Përshëndetje nga njeriu gjithmonë të çojnë në kënaqësinë e grave, veçanërisht
  kur ata bënë origjinal.