Slimming Belt


Mbipesha shfaqen gradualisht. Dhe një herë ju të vini re se bel tuaj është dukshëm zhladylasya, dhe në bark dhe kofshë formuar një shtresë e yndyrë. Ju vendosni se çfarë ju dëshironi të humbni peshë shpejt. Por cila rrugë për të zgjedhur?

Ushtrimi? Por ju keni kohë të mjaftueshme për të shkuar në palestër.

Diets? Por stilin e jetës tuaj dhe shëndetësor nuk ju lejon të ritmin veten urinë.

Pllakat? Por ju nuk u besojnë atyre dhe nuk duan për të helmuar veten.

Çfarë do të ju ndihmojë të humbni një paund disa ekstra? Shumë njerëz e gjeti veten në një situatë të ngjashme kanë zgjedhur për veten hollim rrip.

Sot atje janë zona të ndryshme që kontribuojnë në heqjen e depozitave yndyrë në bel.

Por të gjithë ata mund të ndahen në dy grupe: rripa sauna dhe rrip-massagers.

Le të konsiderojmë çdo specie në më shumë detaje.

Rrip-sauna


Parimi i një zone të tillë, si emri nënkupton, është i bazuar në efektin e sauna - ngrohjes dhe rrezet infra të kuqe në fushat me probleme. Si rezultat, yndyrë shkrihet në fushat me probleme, së bashku me dhjamin e trupit janë nxjerrë toksina, pesha e tepërt zhduket.

Ju vetëm don rrip sauna, kthejnë atë dhe të vazhdojë të shkojë në lidhje me biznesin e tyre normal. Koha ndikimi i përditshëm i brezit është rreth 45-50 minuta. Për shfaqjen e efektit të dukshëm duhet të mbajë të paktën 45 seanca.

Më e famshme e rrip sauna është një rrip Trupi Brez, Sauna Belt, Volcano.

Një shumëllojshmëri e pantallona të shkurtra rrip-sauna mund të konsiderohet i bazuar në të njëjtin ndikim, por e drejtuar jo vetëm në bel dhe abdomen, por edhe mbi kofshët dhe mollaqe.

Kohët Vibromasazhnyy

Kohët Vibromasazhnyy si ju përsëri mund të mendoi lehtësisht me emrin e saj, duke siguruar masazh bark, kofshët dhe mollaqe. Prishet Vibromasazhnyy janë të majme, ndërsa stimulimin e muskujve, duke u dhënë atyre tonin. Specie të tilla përfshijnë rripa Vibratone, «Shëndeti Brez" dhe të tjerët.

Rrip Vibromasazhni duhet patjetër të përdoret në qoftë se juaj mbipeshë se 10%.

Indikacionet dhe contraindications për përdorim Zona

Getting përdorimin rrip për humbje peshe, ju duhet të mbani në mend se procedura duhet të kryhet jo më parë se 30 minuta pas ngrënies dhe të paktën 30 minuta para se të hahet. Pas procedurës duhet të pini një gotë ujë, sepse kur ajo është excreted nga trupi lëngshme shumë.

Kundërindikimet për përdorimin e rripave janë sëmundjet e sistemit kardiovaskular, trurit, lëkurës dhe sëmundjet gjinekologjike, shtatzënisë dhe operacionet lëvizur kohët e fundit.

Në të njëjtën kohë të rrip hollim me një numër të avantazhe të rëndësishme mbi mjete të tjera.

Po, ata mund të përdoret në çdo moshë, duke përfshirë edhe të moshuarit.

Edhe në qoftë se ju jeni zgjedhur si një rrip kryesore hollim, krejtësisht të braktisur metodat e tjera nuk duhet të jetë. Për shembull, kombinim i zonave të aktivitetit fizik dhe rritje të efektivitetit të tyre me rreth gjysmë. Jo rripa këqija aftë për hollim dhe dietat.

Në çdo rast, mos rri duarkryq. Fat të mirë në luftën kundër peshë të tepërt!