Vibroton Belt


Vibroton hollim Brez është një pajisje e cila me masazh të veçantë dhe të lëvizjes vibruese ka një ndikim të drejtpërdrejtë në trupin e njeriut. Për shkak të velcro speciale rregullim width rrip është bërë. Në këtë rast, vibroton pajisja nuk mund vetëm të masazh zonat e barkut dhe të tjera të trupit. Sipas prodhuesit e produktit, pajisje e zhvilluar është përdorur më mirë si një zëvendësues ushtrime që synojnë humbje peshe.

Nëpërmjet përdorimit të rregullt të këtij mjeti nuk mund vetëm të hequr qafe paund tepërt, por shifra e saktë. Baza e parimit të vibroton rrip është procesi për të përmirësuar qarkullimin e gjakut në zonat e problemit.

Gjithashtu gjatë ndikimit është tensioni i muskujve. Si rezultat i veprimit të tillë ka shënuar përmirësim në metabolizmin.

Kjo çon në faktin se kripë dhe lëng ndenjur më të lehtë excreted. Vibroton Belt është mjet i përsosur në luftimin e këtij problemi si celulitit. Ndër gjendje mjekësore në të cilat ky produkt mund të përdoret, duhet theksuar parandalimin e osteoarthritis, mpirje, përmirësimin e zorrëve.

Avantazhi kryesor i kësaj rrip Vlen të theksohet se ajo mund të përdoret në çdo vend. Salcë deri në një zonë problematike të trupit është një produkt që ju mund të punoni në kompjuterin tuaj, të bëjë punët e shtëpisë ose thjesht të pushojnë.


Nëse është e nevojshme, ju mund të merrni me ju jeni në punë. Designed në një shumë kompakt dhe të merr pak hapësirë.

Për një qese të veçantë ruajtjes. Vibroton Belt nuk vepron vetëm në manual, por në një mënyrë automatike. Rrip është e pajisur me pesë gradë të intensitetit të vibrimit. Kjo teknikë i lejon të diversifikuar masazh kryhet. Sa për koston, çmimi i brezit vibroton një mesatare prej 1.000 rubla.

Të contraindications kryesore që ndalojnë përdorimin e kësaj zone, ia vlen të përmendet shtatzënisë, trombozë akute. Gjithashtu, mos e përdorni këtë massager 30 minuta para ose pas ngrënies.

Kohëzgjatja e një seance një masazh për humbje peshe nuk duhet të kalojë 15 minuta për burrat dhe 25 minuta për burrat. Ditët lejohet të bëjë dy sesione një masazh.

Kur përdorni një rrip vibroton rritet efikasitetit me një mesatare prej 30-50%, nëse në të njëjtën kohë një njeri i ulur në dietë proteina dhe rregullisht kryer ushtrime palestër.