Vibro


"Unë kështu duan të kenë një trup të mirë atletike, por nuk i pëlqen të luajë sportive! Çfarë duhet të bëni? Nuk ka mënyrë për të dalë? "Këto fjalë mund të them, ndoshta çdo vajzë i tretë. Për fat të mirë, në ditët e sotme është një opsion tërheqës mund të zgjidhë problemin aq dembel! Ju mund të blej massagers. Kjo pajisje e mrekullueshme është projektuar vetëm për t'ju ndihmuar të kombinuar biznesin me kënaqësi. Pas masazh si pothuajse çdo gjë.

Le të shohim se si të njëjtat massagers akt. Nuk janë këto pajisje, duke përdorur parimin e dridhje mekanike. Masazh duke përdorur pajisje të tilla në parimin e ekspozimit të njeriut është identike me masazh normale të kryera nga njeriu.

Çfarë rezultateve ne arrijmë? Nëpërmjet masazh rrit qarkullimin e gjakut në trup. Qarkullim më mirë na lejon të ushqyerit më të mirë të indeve, një furnizim të mirë të oksigjenit dhe toksina më efikase të pastrimit dhe produkteve të mbeturinave të qelizave. Stimulon masazh dhe të sistemit limfatik. Dhe më të rëndësishme dhe më të mirë të të gjitha - kalorive djegur, i nxitur rrjedhjen e lëngjeve të tepërta. Si rezultat, ne merrni tërhequr muskujt, të butë, të butë dhe kadifeje lëkurës. Massagers Duke përdorur mund edhe të hequr celulitin - subjektin kryesor të pakënaqësisë zonja '. Me përdorim të rregullt dhe të duhur të efikasitetit Vibro-të ndikimit është shumë e lartë, dhe rezultati do të shihni në trupin tuaj.


Përdorimi massagers mund jo vetëm bukurinë, por edhe për përmirësimin e shëndetësisë. Pas të gjitha, ju vetëm mund të rri duarkryq dhe të pushojnë pas një ditë gjatë së.

Blerje Vibro sot nuk është një problem. Ju mund të blej dyqan veshje online, ju mund të shkoni në një mallrave sportive dyqan të rregullt të vendosura në qytetin tuaj. E gjitha varet nga preferencat tuaja. Gjëja kryesore është që të lexoni me kujdes vargun e propozuar dhe të zgjidhni atë që ju përshtatet më mirë. Vibro janë aplikimi i zakonshëm (Vibrotrainers) ose lokal, ato ndryshojnë në çmim, pajisjet, shkallë të compactness dhe bartjes të ndryshme, kështu që duke blerë pajisje të tilla duhet të jenë të arsyeshme.

Vegël blerë nuk duhet të bazohet në një peshë dollap të vdekur, ajo duhet të jetë e dobishme për trupin tuaj si ju bëni këtë dhe të blera.

Ajo duhet të mbahet mend, megjithatë, se për të gjithë shkathtësi e saj dhe dobinë, masazh dridhës ka contraindications. Mos përdorni gjatë vybromassazherom shtatzënisë, sensibilitet në mpiksjen e gjakut në enët e gjakut, arteriosklerozës, sëmundjeve serioze të veshkave dhe mëlçisë Raynaud (vrull të arterieve, duke bllokuar rrjedhjen e gjakut në indet). Para se të blesh Vibro konsultoheni me mjekun nëse ju keni këto kushte. Mos harroni, gjëja kryesore - përfitime për trupin!

Me të drejtë këtu dhe një tjetër rregull: çdo gjë është e mirë në moderim. Mos përdorni Vibro më shumë se 30 minuta në një kohë. Intensiteti Vibromassage lartë, dhe abuzimi ju mund të merrni më të shpejtë dhe të dështojnë dëm shëndetit. As nuk mund të angazhohen në Vibrotrainers kohën e gjumit është e mundshme që ju do të bëhet vështirësi përvojë bie në gjumë.

Pra, duke përdorur sens të përbashkët dhe teknologji të përparuar, ne mund të arrijmë rezultatet e dëshiruara. Aplikimi i Vibro - është një mënyrë efektive për të luftuar trashje, kushti kryesor - rregullsinë. Në vetëm një orë e gjysmë mësim në Vibrotrainers zëvendësojë gjysmë orë stërvitje në klub palestër.

Kur ju merrni studim edhe më të madhe thellësi të muskujve, si shfrytëzohen në pothuajse 100% të masës trupore të ligët. Kur trajnimin në palestër ju merrni vetëm rreth 80%. Kur përdoret në massagers trupit nuk prodhohet acid laktik, dhe ju nuk do të ndjeni dhimbje në muskuj pas masazh dridhës. Ndiqni udhëzimet dhe ëndrrën tuaj të një trup të bukur dhe të shëndetshëm mishëruar lehtë në një realitet!