Bonn supë për humbje peshe


E hënë - ditë është e vështirë, sidomos kur javë për të punuar gjashtë ditë. Por do të lajm i keq, dhe të ju tregojnë se çfarë përbën Bonn supë për humbje peshe . Është kjo supë është baza e një dietë projektuar për shtatë ditë. Kjo dietë ka pothuajse asnjë disavantazhe, kështu që ajo mund të përfitojnë nga gratë edhe shtatzëna ose me qumësht.

Sam Bonn supë për humbje peshe ka mbi ndikimin pozitiv të trupit të njeriut, pastrimin e traktit digjestiv. Pas përfundimit metabolizmin dietë. Mjafton të themi se kjo dietë ka të bëjë me metodat për të shpejtë yndyrë djegur tepërt. Sekreti kryesor i supë Bonit për humbje peshe është se një person i djeg më shumë kalori se sa ajo merr.

Unë nuk do të torturës ju më shumë dhe të shkojnë në këtë recetë supë.

Përbërësit Bonn supë për humbje peshe


Ne duhet të:

 • - 500 gram lakër,
 • - Krerët 150g qepë të bardhë,
 • - 170 g selino,
 • - 300 g domate tokësore,
 • - 150 gram qepë të gjelbër,
 • - 300 g lulelakër;
 • - 170 g karrota,
 • - 20 g hudhër të freskët.
 • Me produkte - çdo gjë. Gjithashtu ne kemi nevojë për: 1 tbsp. lugë çaji pluhur kerri, lë 2 gji, majdanoz cilantro, majdanoz, 1 tbsp. trumzë copëtuar dhe koriandër grimcuar, 1 tsp salcë soje, aksioneve perime kubike 2, 0,1 litra vaj ulliri dhe 1,5 litra ujë. Dhe tani të vazhdojë për të përgatitur supë Bonit për humbje peshe.

  Gatim supë Bonit për humbje peshe

  Prerë në unaza hollë e qepë dhe kokë të bardhë me skuq e gjelbër e gjitha në vaj ulliri. Pastaj fillojnë ziej rreth ngrohjes ulët, pasi të ketë mbushur me qimnon, hudhër dhe kerri pluhur. Tani kjo është e gjitha e vënë në një tigan, duke shtuar se ka selino diced dhe karrota. Pastaj të mbahet lakër copëtuar, domate copëtuar dhe i ndarë nga florets lulelakër. Kjo është e mbushur me ujë.

  Në fazën përfundimtare seasonings të tjera janë shtuar. Supë duhet të jepet një çiban kodrina për dhjetë minuta. Ai pastaj do të përgatisë rreth ngrohjes ulët derisa perimet janë të gatuar.

  E pra, kjo është e gjitha, supë Bonn hollim është gati. Tani, brenda shtatë ditëve ju mund të hani këtë dietë supë. Pak më vonë unë do të ju them këtë meny shembullor dietë. Rastësisht kalori njëqind gram Bonit supë për humbje peshe është për 30 kcal.