Pineapple hollim infuzion


Në kërkim të një mjet mrekulli që ju lejon për të humbur peshë, një person shkon në ndonjë truket që vijnë deri metodave gjithnjë e më shumë e humbje peshe. Kjo është dieta të ndryshme dhe stërvitje rraskapitëse dhe droga të ndryshme. Një tjetër mënyrë për të luftuar trashje është pineapple hollim infuzion .

Për të bërë këtë pije, ne kemi nevojë të madhe pineapple pjekur dhe një gjysmë litër vodka. Fillimisht tincturation duhet me kujdes larë fruta.

Është e rekomanduar gjatë këtij procesi duke përdorur një furçë.

Wash nevojë për të derisa lëkura është pastruar plotësisht i fëlliqur. Kjo është e nevojshme për shkak të faktit se lëkura do të përdoret edhe në përgatitjen e infusions pineapple për humbje peshe.

Pasi fruta larë, me kujdes të prerë gjethet fund dhe pineapple. Vetë fruta të prerë në copa të vogla, të cilat pastaj së bashku me lëkurat, të kandidojë në një mulli mishit.

Rezultuar slurry trashë duhet të jetë derdhur vodka. Atëherë banka duhet të mbyllet fort dhe vënë një javë në një vend të freskët. Infuzion gati pineapple është e rekomanduar për të marrë 20 minuta përpara se të hahet. Një dozë e vetme e një lugë çaji. Për efekt tretësirë ​​më të madhe mund të merret një orë para gjumit. Kohëzgjatja mesatare e kursit është hollim muaj. Ishte në këtë kohë një pineapple mjaft e madhe dhe një gjysmë litër vodka.


Për shkak të hollim pineapple infuzion menaxhon për të humbur një mesatare prej një jave në tre paund. Ajo rezulton se rezultatet e normës mujore e pranimit do të thotë që ju mund të humbni peshë nga 10 kg. Ky efekt i bukur është arritur në rastin do të kërkohet të përmbahen në dietë. Sipas njerëzve të cilët kanë përdorur pineapple infuzion për humbje peshe, humbin peshë menaxhuar pa përdorimin e dieta të ndryshme dhe ushtrim.

Djegia yndyrë duke përdorur infuzione të tilla në bazë të ndikimit bromelain, e cila është pjesë e tul dhe zhvishem pineapple.

Ne konstatojmë se baza e një numri të madh të drogës për humbje peshe të krijuara, e përdorur këtë metodë e ekspozimit. Pra, është e sigurt të them se vodka pineapple është një metodë shumë efektive e humbje peshe që mund të përballen me peshë të tepërt.