Fitness vallet për të zgjedhur ritmin e vet


 • Belly Dance
 • Plastike Strip
 • Vallet Latine-Amerikane
 • Nga programet e shumta të trajnimit që çdokush mund të zgjidhni klasa
  pëlqen: valle bark, valle latin-amerikan apo modern,
  gjimnastikë valle dhe madje edhe ushtrimet me elemente të striptizë! Rreth
  shumëllojshmëri e klubeve propozimet palestër duhet të jetë në gjendje për të ndaluar
  zgjedhje që është e drejtë për ju. Por është e nevojshme të dini
  çfarë efekti secili program në trupin tuaj, nëse
  contraindications, dhe çfarë rezultate duhet të pritet.


  Belly Dance


  Është e vështirë për të gjetur një person që mund të lihej performancën indiferent
  valle e mahnitshme belly. Suita luksoze, lëvizjet qetë dore,

  plastike pazakontë - e gjithë kjo mund të jetë një pjesë integrale e imazhit
  jo vetëm balerin orientale, por tuaj! Vallëzimi belly Klasat
  të përshtatshme për njerëz të çdo moshe dhe të çdo niveli palestër,
  Përgjithshme - interes dhe dëshirë për të mësuar këtë sakrament të bukur.

  Cilat janë përfitimet e valle bark? Lëvizja gjatë valle ndihmuar
  shpinë, butësisht shpjegoj atë, duke e vënë në vendin e zhvendosur
  rruaza dhe kërc intervertebral. Një ushtrime më ritmike
  fillon trajnimin një muskujt banesë stomak. Kjo zgjeruara
  Punojnë hips masazhet organet e legenit, e cila pozitivisht ndikon jo
  vetëm për shëndetin por edhe mbi seksualitetin e grave.
  Valle
  Belly konsiderohet i ekzekutuar siç duhet vetëm nëse mocioni i hips
  balerin në kokë mbetet në një pozicion të caktuar. Kjo do të thotë
  që trajnimi përmirëson sjellje. A nuk do të frikësuar tregime rreth
  që nëpër këtë valle të kënaqem ju mund të merrni bark në vend
  media elastike. Vetëm shikoni në ata që si vallëzimi belly - një
  Feel vajzë platsichnye. Përveç kësaj, kënaqësi e veçantë gjatë
  Trajnimi është muzikë misterioze orientale.


  Plastike Strip


  Tani në klasa lulëzon striptizë. Trajnimet
  eelementov rrip - një valle e shpirtit. Shumë gra zgjedhin këto

  programe për të diversifikuar jetën e tyre familjare. Në fund të fundit, çdo vajzë
  dëshiron të charm meshkujve në mesin e lëvizjeve të trupit. Për ta bërë këtë,
  ne duhet së pari të duan trupat e tyre për të treguar atë pa
  Undressing. Ai gjithashtu mëson rrip plastik.

  Qëllimi është që të
  zhvilluar fleksibilitet dhe plasticitet, tren të mirë të gjitha grupet e muskujve dhe
  të ketë efekt të workouts kardio. Ne mund të themi se në palestër e
  Elementet e striptizë - një mësimet sportive të joshjes. Gjatë
  trajnimin ju presim një koktej të ushtrimit, shtrihen,
  Teknologji Ndot dhe mësimet moderne valle.

  Megjithatë,
  palestër - kjo nuk është një klub strip, rrip dhe ju nuk jeni në klasë

  kanë. Por ju të mësoni për të xhiruar rroba të bukura, e drejtë
  heqë trupin tuaj, të mësojnë teknikën e trajtimit pol.
  Unë e kuptoj se figura e tij të shquar nuk stripper kurseni
  përmes punës së tyre dhe ushtrimit të përditshme, si dhe tani dhe
  ju!

  Vallet Latine-Amerikane

  Nëse ju ndjeni një thirrje papërmbajtshëm për të kërcyer kur hënën
  meloditë inflamator Latin amerikanë, latino palestër - tuaj
  zgjedhje! Çfarë mund të jetë më shumë kënaqësi se sa ushtrim ne
  ritmi i salsa, cha-cha, merengue, xhaz? Vetëm të marrë pjesë në këto trajnime
  me një grup të tifozëve entuziastë të njëjtave përshtypjeve të gjalla dhe argëtim.  Palestër kombinon elemente të disa valle Latine dhe gjimnastikë
  dhe ushtrime kardio. Jenë të përgatitur për faktin se ajo është shumë energjik
  trajnimi. Por mos kini frikë: instruktor me durim të ndihmojë
  secili nxënës të mësojnë të gjitha lëvizjet dhe nuk dal nga ritëm.
  Gradualisht, ju lehtë mund të përballojë fizike të rëndë
  ngarkesës, forcuar muskujt (veçanërisht shtyp dhe këmbë muskujt e).

  Fitness Latona - një mënyrë e madhe për të humbur peshë. Por këto programe përshtaten dhe
  dashnor i klubet valle, pas trajnimeve të tilla në katin e valle ju nuk e bëni
  do të jenë të barabartë! Lëvizja e pasionuar në muzikë Amerikës Latine do të
  kalim kohe tuaj të preferuar jo vetëm në klub palestër, por në parti.


  Megjithatë, ky është një sport i vërtetë që kërkon stërvitje të rregullt.