Lose peshë me ujë - kjo është vetëm


 • Ne pini dhe humbjen e peshës

 • Ne pini dhe humbjen e peshës

  Me një mungesë të trupit të lëngshme fillon të përjetojnë stresin dhe dërgon sinjale në tru, të ngjashme me sinjalet e urisë. Si rezultat, ne fillojmë aty, ndërsa ne duhet të pini! Panevojshme në këtë pikë ushqyesve të depozituara si yndyrë në pjesët më të izoluar të organeve tona dhe pjesët e tyre përfundimisht të pushojë të jetë të rehatshme.


  Hidhërimi i humbjes figura të pakta ne të përpiqemi për të kompensuar çokollatë me qumësht apo palestër efekte të mëdha negative. Por përsëri në gjendjen origjinale mund të arrihet duke organizuar një futje të balancuar të ujit. Pirja e përditshme 2-2,5 litra ujë (me përjashtim të lëngjeve, çaj dhe kafe), ne mund të shtypur urinë dhe për të zvogëluar marrjes të ushqimit (sigurisht, ajo duhet të jetë i kufizuar dhe ushqime të yndyrshëm).


  Për më tepër, është e nevojshme për të pirë ujë, si dhe çaj dhe kafe përmbajnë substanca aktive që ndryshojnë përbërjen kimike të trupit. Dhe çfarë lidhje me pije të buta, "i ngopur" me kimikate të dëmshme që shkaktojnë dehidratim të mëtejshëm.

  Ujë të pastër - një nevojë urgjente, dhe se ajo ishte në shtëpinë tuaj duhet të bëjnë Kuvshin filtruar AQUAPHOR ose cap stacionare filtër në rubinet në lavaman ose filtri do të ju jap mundësi për të në mënyrë të sigurtë të pirë ujë të sigurt në të gjitha aspektet.

  Kjo lëkurë gjithmonë do të jetë i ngopur sa duhet me lagështi nga brenda, dhe në këtë mënyrë i mbrojtur nga efektet e acar dhe rrezet e diellit, tharje dhe lëkurë.


  Se një e shtënë vrasin dy zogj në një herë - të hequr qafe yndyrë të tepërt dhe lëkurës rivendosjen freski!

  Ujë të pastër në dietë luan një rol vendimtar. Tap ujë përmban të madhe se klorit aktiv dhe papastërtitë e tjera të blera kur lëvizëse përmes sistemeve të ujit, të vjetra dhe ndryshkur. Zakon dobishme për të pirë ujë të pastruar do të pranohen me mirënjohje nga trupi juaj. Designed në laborator AQUAPHOR materiale fibroze absorbuar të gjitha papastërtitë e padëshiruar mund të ndikojë në shëndetin tuaj. Në qoftë se ju përdorni një filtër gjasat që ju të pini ujë të pastër, të vërtetë të lartë. Kjo është proporcionale me numrin e patentave të dhëna filtra ky prodhues.

  Pra filtër, pini, humbasin peshë!

  Diskutoni komuniteteve:

 • Mbipesha, humbje peshe
 • Ekologjia dhe njerëz