Merrni kënaqësi nga procesi


 • Lose peshë pa probleme
 • Drogës Meridia ®

 • Lose peshë pa probleme

  Cila është më e mirë - taktika apo strategji? Pyetni një - ende duke u përpjekur për të kuptuar se çfarë shije - ëmbël ose i kripur? Dhe le të përballen me atë. Taktikat - një plan për veprim të menjëhershëm pa vlerësimin e afat të gjatë. Pra, humbje peshe shtesë - është e shpejtë, menjëherë, për të kapur, për veshin, për të errësojë ... Çfarë është tjetër - nuk ka rëndësi. Gjëja kryesore - për të humbur peshë në një kohë rekord dhe me çdo kusht. Në praktikë, kjo rezulton në agoni çnjerëzor dhe torturim. Ne vuajnë nga uria dhe depresioni, ne e shtyu veten me trajnimin urryer, ne kemi bërë shaka me ta me anë të shtojcave të ndryshme dietetike laxatives që fjalë për fjalë na lidhin në tualet kursimit ... Çfarë të gjithë fund?

  Triumfojë! Ne ngjiten një lakmuar pantallona verore në një parti të gjitha girlfriends bien në bie i vdekur me zili, plazh nuk është më turp për të ecur në kostum banje të veçantë dhe një palë tejdukshëm. Dhe çfarë e ardhshme? Dhe pastaj - shumë më keq. Ne kapur veten në lakmia pakufi për ushqim, tronditur vëreni shenjat e para të kthimit të paund tona. Por ne nuk mund të bëjmë asgjë - ende të freskëta në kujtesën e miellit që e kishte duruar për hyrjen në shifrat e ëndrrave tona ... neveri për të dietë dhe stërvitje të çon në mendime trishtuar: asgjë nuk mund të bëhet, kjo është - shumë!

  Ajo ishte atëherë le të ju fuqimisht pajtohen. Imagjinoni që një njeri rrahje kokën e tij kundër një mur guri, paketim bruises dhe gërvishtjet e tyre, dhe trishtim thotë: shkoni në pamundur.


  Dhe vetëm ndoshta të shkojnë! Se - jo për të thyer, nuk vvalytysya dhe shkoni - në heshtje rrahje murin dhe e gjeti portën. Kjo është strategji. Ne vetëm të shpenzojë pak më shumë kohë, por duke arritur një rezultat të besueshëm. Pse shumë njerëz në këtë mënyrë duket shumë e vështirë? Dhe si ata kanë përdorur për të ndjehen në procesin e vetëm humbje peshe vakt. Një strategji vetëm dhimbje dhe nuk e lejon.

  Getting kënaqësi nga procesi, ju ndoshta mund të arrijë rezultatin e dëshiruar dhe të sigurt për vitet që vijnë. Gjëja kryesore - nuk ka kthim. Trupi juaj fillon të rebelohen, në të kundërtën - madje them ju falënderoj për kujdesin që ju dha atë.

  Për mbipeshë - është gjithmonë një rrezik në rritje të sëmundjeve të rënda dhe të rrezikshme.

  Kështu, ne nuk duhet vetëm të akorduar në një proces të gjatë, por e kuptoj - është e bukur, edhe argëtim dhe shumë interesante. Gjatë kësaj kohe (nga rruga, nuk është shumë e gjatë, veçanërisht në qoftë se ju të merrni kënaqësi nga ajo), ju do të jetë në gjendje për të bërë miq me trupin tuaj dhe të kuptoni shumë për trupin tuaj. Ju do të mësojnë të jetojnë me ta në paqe, në harmoni - nuk është kjo emocionuese?


  Drogës Meridia ®

  Paramendoni se ju - zbuluesi i tokës të panjohur, e cila është trupi juaj. Së pari - në këtë ditë - që është, trupit tuaj, sundimi juaj, e cila çoi në pasojat e varfër, i detyruar që të lexoni këtë artikull.

  Nga ana tjetër, ju keni harruar se si për të dëgjuar sinjale tij paraprake që mund të ju ndihmojë të mësoni disa gjëra mjaft interesante, për shembull - kur për të ndaluar dhe për të marrë jashtë në tryezë ... Tani ju keni për të rregulluar atë është që të bëhet mjeshtër i trupit të tij, por mësojnë të dëgjojnë. Atëherë dhe vetëm atëherë mund të ju ... jo, nuk e ndjekin një dietë të rreptë, nuk e sjell veten në shpeshtësi në klub palestër. Ju do të mësoni që është vetëm sa për të më nuk ha tepër dhe sigurisht nuk popravlyatysya. Në këtë udhëtim emocionuese ju do të jetë në gjendje për të ndihmuar blog ushqim.
  Keep it mundur jo vetëm në fletore, por në internet, për shembull, www.vesu.net vend, ku të gjitha llogaritjet janë kryer automatikisht - vetëm duhet të zgjidhni atë ushqim që hani gjatë ditës.

  Mos harrojmë për medikamente që e kanë provuar veten e tyre në luftën kundër trashje. Për shembull, drogës Meridia ® ndihmon të zhvillojnë shprehitë e duhura të hahet dhe në këtë mënyrë redukton peshë. Ndryshe nga shumica e barnave që shiten në farmaci - një ilaç, dhe kështu sigurinë e saj të lartë dhe efikasiteti provuar në hulumtime të mëdha mjekësore.

  Duhet pranuar, shumica e njerëzve me moshë të shkelur ngopjes normë reagim, e cila çon në overeating dhe trashje. Një mund të përpiqen për të humbur peshë me shtesa apo sportive, por në qoftë se ju nuk e rivendosur shpejtësinë normale të një ndjenjë të ngopje, pesha zvogëlohet shpejt të kthehet.

  Prandaj, kur krahasojmë drogë për të zgjedhur ata që të heqë shkakun e sëmundjes, por jo një efekt i përkohshëm.

  Ndërveprimet në vetë rrënjët e problemit mund të zgjidhen me anë të objektivit strategjik - për të arritur harmoninë e dëshiruar ndërmjet trupit dhe mendjes. Dhe e gjithë kjo - me kënaqësi, sepse drogës ndihmon normalizimin e funksionimit të vet "hormonit të lumturisë" tuaj - serotonin dhe norepinephrine, e cila do të bëjë procesin e duke u shpëtoj e rezervave të tepërta yndyrë më dinamike. Kur hahet një person ndjen ngopje më parë, dhe kështu të reduktuar madhësive pjesë. Dhe ju nuk do të vuajnë nga kequshqyerja nuk do të mbyten produkte jondjellës dhe uniforme.

  Trupi juaj do të shkojë gradualisht në të djathtë, ushqim të moderuar pa humbje të aktivitetit. Restauruar metabolizmin normale, ju do të gëzojnë për vite shifër të hollë dhe të mos jetë i shqetësuar nëse një parti ofron një fetë e tortës apo rostiçeri kalori. Në fund të fundit, ju tani keni mjetet e ka PAK!

  Nga rruga, duan të lehtë të mbani një ditar të ushqimit? Shko në www.vesu.net. Dhe akoma - thirrje telefonike (495) 788-90-97, 8 (800) 200-13-31. Ka me siguri do t'ju japë shumë këshilla të dobishme që do të jenë të dobishme në drejtim të harmonisë dhe të shëndetit.