Ushqimi Nicole Kidman


Nicole Kidman - Një nga aktoret më të bukura në Hollywood. Ajo është e njohur për harmoninë e saj të jashtëzakonshme. Është e vështirë të besohet se ajo ka për të ndjekur një dietë dhe kufizimet. Jo shumë kohë më parë, aktorja u bë një nënë. Çuditërisht, pas disa javësh ajo dukej aq e ndritshme si gjithmonë, duke preferuar formë-montim veshje elegante që thekson figura e saj chiseled.

Zakonisht një të shpejtë freskohem dhe për të ruajtur formën e tyre të zakonshme, aktorja përdor dietë 3-ditore. Brenda tri ditëve përjashton çdo ushqim. Në fakt, kjo dietë është agjërimi. Lejuar të përdorin vetëm të lëngshme si ujin, lëngje të freskëta nga pemët dhe perimet dhe TEAS bimor.

Lëngjeve pije numër jo kufizuar në mënyrë rigoroze, mesatarisht rreth 2-2,5 litra në ditë. Kur çaj pirja duhet preferuar bimeve me efekt qetësues, e bëjnë më të lehtë për të lëvizur uria.

Me perime, të përpiqet për të zgjedhur më pak i ëmbël për të eliminuar kalori të tepërta dhe të ardhurat e sheqerit. Perimet mund të këshillojë karrota, domate, panxhar. Që lëngje zarzavatesh zakonisht nuk janë shumë të shijshme, atëherë është më mirë për të pirë, i përzier me fruta. Ajo ofron një fushë të gjerë për imagjinatë mund të dalë me kokteje tuaja origjinale.

Mbi tre ditë të një dietë nuk mund të mbajë. Nëse ju mohoj një kohë të gjatë, mund të jetë dobësi, marramendje, gjendje e sëmurë.


Pas dy ose tre muaj të një dietë mund të përsëritet.

Në tre ditë ju nuk do të vetëm të humbni 2-3 paund, por mund të pastruar trupin e toksinave. Lëkurë të gjeni smoothness dhe elasticitet. Një person merr një ngjyrë të shëndetshme dhe një pamje e bukur. Zhduken ënjtje dhe çanta nën sytë.

Nicole Kidman i kushton rëndësi të madhe për cilësinë e ushqimit. Aktorja ha vetëm fruta të freskëta dhe perime. Nga dietë të përjashtuar produktet e rafinuar, alkoolit, sheqerit.

Në një dietë tre ditore, Nicole Kidman dhe përdor një dietë dy-javor që merr shpëtoj i një sasi të madhe të peshë të tepërt.

Gjatë dietë 14-ditore që ju mund të humbni rreth 7 - 8 kg.

Gjatë kësaj kohe eliminohen plotësisht kripë, sheqer dhe alkool. Çdo ditë ju duhet të pini rreth 1,5 litra lëng. Pirja e ujit më të mirë të zakonshëm jo-gazuara.

Humbje peshe kryesor vjen në javën e parë. Gjatë javës së dytë është zakonisht jo më shumë se një kilogram, por rezultati është i konsoliduar që pengon fitimin e ri-peshë.

Menu mostër për javën.

E hënë

 • Mëngjesi - kafe.
 • Drekë - domate, spinaq, dy vezë të ziera e vështirë.
 • Darka - marule, mish i zier.
 • E martë

 • Mëngjesi - kafe, i krisur.
 • Dreka - mish i zier.
 • Darka - kos, proshutë.
 • E mërkurë

 • Mëngjesi - kafe me biskota.

 • Dreka - domate, selino skuqur, ndonjë fryt.
 • Darka - djathë, karrota integruar, dy vezë të ziera e vështirë.
 • E enjte

 • Mëngjesi - kafe.
 • Drekë - integruar karrota dhe djathë, vezë të ziera e vështirë një.
 • Darka - sallatë me fruta.
 • E premte

 • Mëngjesi - kafe.
 • Dreka - varieteteve Peshku ulët-yndyrë.
 • Darka - integruar karrota.
 • E shtunë

 • Mëngjesi - kafe, i krisur.
 • Dreka - sallatë e gjelbër, gjoks pule të ziera.
 • Darka - dy vezë të ziera.
 • E diel

 • Mëngjesi - çaj i zi.
 • Dreka - mish i zier, çdo fruta.
 • Darka - zier perimet, peshk ligët.
 • Pajtueshmëria me dietë kërkon "hekurt" vullnet. Por rezultati është me vlerë përpjekje tuaj.

  Gjithashtu zhdukur përgjithmonë paund, ju do të merrni një ton të madh, çehre të shëndetshme, të shpëtoj të lagështisë që të bëjë që ju të lirshme.

  Duhet të kuptohet se dietë më sipër është shumë e vështirë. Prandaj, para se ta përdorimit të konsultoheni para një specialist.