Ushqimi Natalya Varley


Natalya Varley ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e shikuesve. Dukej kohë kaloi pa prekur atë. Shumë gra me zili shikon në figurën e saj dhe, natyrisht, të interesuar, në atë që është aktore dietë ulur. Sekreti i kësaj jo jo. Ushqimi, e ndjekur nga Natalya Varley, shumë e thjeshtë.

Pyetja është nëse ajo është e drejtë për ju. Në këtë dietë jetuar aktoret e tilla të famshme si Nonna Mordjukova Irina Muraveva Clara Luchko. Bombë madje i parë marrëdhënie seksuale e kinemasë sovjetike Svetllana Svetlichnaya gjithashtu ka gëzuar këtë dietë. Dallimi në rezultatet, unë shpresoj që ju të vënë re.

Por së pari ju duhet të dini se gjatë këtij dietë si edhe të gjithë të tjerët, të jetë i sigurt për të pirë një ditë 1,5-2 litra ujë.

Kjo mund të jetë ujë mineral pa gaz apo ujë të pijshëm të pastër. Dietë Skema është mjaft e thjeshtë:

 • 1 -3 ditë - vetëm të pirë kefir
 • 4-6 ditë - pule të ziera pa kripë dhe pa lëkurë
 • 7-9 ditë - lëng molle (ose mollë jeshile) ose pa sheqer kos
 • 10-12 ditë - djathë të ulët yndyrë dhe verë e kuqe
 • Nëse jeni të vërtetë doni për të ngrënë, ajo është kastravec koktej. Për ta bërë këtë, imtësisht herbs copëtuar të freskëta, kastravec, dhe derdh gjithë këtë kos të përzier me ujë. Ndoshta nuk keni nevojë për të paralajmëruar se racionet duhet të jetë i vogël. një dietë të tillë, në varësi të karakteristikave individuale të ndihmojë për të humbur 5 deri në 6 kg. Është e këshillueshme për të përsëritur atë një muaj apo për të rregulluar kefir e ditë molle.


  Duke folur për ditët e agjërimit, ato kryhen mundësisht nga një herë në muaj, pa marrë parasysh statusin e belit tuaj. Ajo ndihmon trupin të hequr qafe e toksinave të nxitur metabolizmin. Edhe një herë unë dua të tërheq vëmendjen për faktin se gjatë ditëve të agjërimit duhet të pini ujë.

  Por nuk është një dietë, të cilat shumë prej yjeve tanë nuk kanë dëshirë për të përhapur. Mund të thuhet, arma e tyre e fshehtë që mund me sukses të kapërcyer mbipeshë. Është kjo dietë nga disa balerinë. Natalya Varley gjithashtu gëzonte sukses atë. Kushtet paraprijnë këtë dietë vetë janë mjaft të rreptë: sheqer rreptësisht e ndaluar, kripë dhe alkool, madje edhe në doza shumë të vogla.

  Dhe sigurisht, mos harroni të ujit, kështu që trupi ka nevojë.

  Pra, ne fillojmë:

  1 ditë përbëhet prej:

 • Kafe e zezë për mëngjes
 • Domate, spinaq dhe dy vezë të ziera fort për drekë
 • Një copë e mishit të zier me sallatë jeshile për darkë
 • Dita 2:

 • Kafe e zezë me galetë për mëngjes
 • Mish i zier me sallatë kastravec për drekë
 • Një copë peshk të ligët dhe kos për darkë
 • Dita 3:

 • Crackers me një filxhan kafe për mëngjes
 • Domate dhe mollë për drekë
 • Një filxhan karrota integruar, fetë djathë dhe 2 vezë të ziera
 • Dita 4:

 • Black Coffee - Mëngjesi
 • Karrota integruar, djathë dhe vezë të ziera fort për drekë
 • Pjatë perimesh sallatë për darkë
 • 5 ditë

 • Një filxhan çaj - Mëngjesi
 • Zier ligët peshk - drekë
 • Karrota integruar - Darka
 • Dita 6:

 • Kafe me biskotë për mëngjes
 • Pulë të zier pa lëkurës dhe kastravec sallatë për drekë
 • Dy vezë të ziera fort - Darka
 • Ditë 7

 • Çaj për mëngjes
 • Mish i zier me mollë për drekë
 • Peshk i zier me perime për darkë
 • Menu Next javë përsërit në mënyrë të kundërt. Pesha kryesor do të jetë në javën e parë, të dytë - të konsoliduar rezultatet. Megjithatë, duke përdorur këtë dietë, ne duhet të kujtojmë se yjet, përveç dietë, humbje peshe është gjithashtu një ushtrim i madh. Pra, nëse ju jeni në këtë dietë ulur gjithë ditën duke parë televizor, atëherë ju nuk do të jetë ofenduar në një dietë, por për veten tuaj. Vlen këtu paralajmërojnë se shumë bukuritë e Hollivudit sverhstroynye, duke kërkuar me çdo kusht për të humbur, ata besojnë paund janë në rrezik.

  Ai përfshin Gwyneth Paltrow, Kate Moss, Jennifer Dashuria Hyuit dhe të tjerët. Pra, para se të ulen në radikal pije dietë hollim shpallur, shkoni në palestër - të shkoni në klinikën e tij, konsultohuni me mjekun tuaj.

  Mos harroni, pothuajse të gjitha dietat që premtojnë humbje peshe shpejtë janë contraindications. Por tani ka dieta të ndryshme dhe mjeku gjithmonë do t'ju ndihmojë të zgjidhni më të mirë. Bukuria juaj është kryesisht varet nga ju. Pra optimizëm ozbroytes dhe Grow shëndetin e hollë!