Mannequins Ushqimi


Mannequins Ushqimi një program madhor të ushqyerit, i cili përdori shumë modele të përfshirë në shfaqje modelimit.

Nëpërmjet bagëtinë e tij shkaktojnë këto vajza janë zili të qetë e atyre që kanë paund shtesë. Po, jo të gjithë mund të arrijë parametrat aq ideale. Por tani është e mundur që të bëhen të pakta, duke përdorur dietë mannequins. Kohëzgjatja e kësaj metode të humbjes së peshës është 14 ditë.

Gjatë kësaj kohe ju duhet për të jo vetëm të ndryshojë dietën tuaj, por edhe për të marrë kujdesin e ajrit të rregullt të freskët dhe ushtrim. Për të arritur rezultate të shkëlqyera mund të jetë vetëm rasti nëse jeni të saktë të ndiqni menunë në vijim.

Në këtë rast, në qoftë se rezultati ju pëlqen, të përsëritur dietë e modeleve do të jetë në disa muaj.

Rregullat kryesore të kësaj metode e të ushqyerit duhet të përfshijnë:

- Nuk duhet të jetë një kënaqësi. Ju hani vetëm kur ju ndjeni uri të vërtetë.
- Ju nuk mund të hani në arrati ose në një kohë kur ju jeni në një gjendje të eksitim nervor.
- Mos menjëherë të përpiqet të përhershme braktisin të gjithë e shijshme. Ata çokollatë dhe biskota në doza të vogla është shumë i dobishëm.
- Shënim për veten time se nuk ka një sistem universal të humbjes së peshës.
- Ajo duhet të përpiqet për të eliminuar nga dieta e ushqimit të konservuar.


Menu modele modës dietë

Ne ju paraqesim menu për javën e parë të ngrënies. Javën e dytë do të jetë saktësisht e njëjtë.

Mëngjesi në ditën e parë do të fillojë me vezë të ziera fort, kos frutash, çaj me sheqer diabetik. Në drekë vullnetit supë qepë me croutons, sallatë dhe një gotë ujë. Gjatë poludenka mund të pini një gotë me fruta apo lëng perimesh. Darka duhet të përgatisë 100 gram. mish i gatuar, 50 gram. djathë dhe një gotë të ulët-yndyrë kos.

Dining ditën e dytë do të përbëhet nga mëngjesi, e cila do të përfshijë një portokall, një filxhan çaj dhe dy feta buke me. Për drekë duhet të bëjë 100 gram.

sallatë me karkaleca 100 gram. viçi i zier, kos natyral. Në drekë ju mund supë filxhan ose filxhan të ngrohtë çaj bimor. Darka do të përfshijë një gr 150. lulelakër i zier me salcë soje, një patate që ju doni të gatuaj në feta uniforme buke me një filxhan çaj.

Në mëngjes në ditën e tretë të jetë 125 gram. pa yndyrë kos, një fetë e proshutë ligët, një filxhan çaj. Në drekë do të jetë 100 gram. Sallatë me kërpudha, një patate të ziera me lakër zier ngadalë belokochannoy dy kivi. Në drekë ju mund të pini perime ose lëng frutash. Menu darkë do të përbëhet nga 100 gram. peshk i zier, të ulët-yndyrë gota kos dhe kos natyral.

Mëngjesi dita e katërt: 25 gr. mendimet e lëng domate, banane dhe një filxhan kafe. Dreka - vezë të ziera, 100 gr. fileto pozitë e lartë, e cila duhet të skuqura me qepë. Në mesditë - filxhan perime apo lëng frutash. Në darkë - sallatë me perime të freskëta, fasule të zier gjellë, patate të ziera, fetë bukë me një filxhan çaj.

Në ditën e pestë, ju mund të hani në vijim: mëngjes - i gatuar në një vezë qese, kos natyror, një filxhan çaj. Për drekë - 100 gram. panxhar ziera, 100 gr. oriz i zier me salcë soje, një gotë me lëng domate. Në mesditë - filxhan perime apo lëng frutash. Darka - 100 gram.

pa yndyrë djathë, 50 oz. djathë, kos natyral, një gotë qumësht të ngrohtë.

Në modelet e gjashtë të modës dietë ditë për mëngjes duhet të përgatisë 25 gr. kornfleiks me qumësht, kos natyral, një filxhan kafe. Në drekë do të jenë vezë të ziera fort, 150 gr. zier ngadalë mëlçi viçi, kos natyral. Në mesditë ju mund të hani një filxhan supë. Për darkë, të bëjë një sallatë e lakër të kuqe me vaj ulliri. Gjithashtu në mbrëmje ju mund të hani dy fetë kivi bukë me çaj me sheqer diabetik.

Në ditën e fundit të javës së parë për mëngjes duhet të gatuaj vezë të ziera, 100 gram. djathë dhe çaj. Menu drekë do të përbëhet nga sallatë me karrota dhe lakër të freskët, 100 gram.

kërpudha skuqur, 100 gram. djathë gatuar, një gotë lëng portokalli. Në drekë do të jetë perimesh ose lëng frutash. Në mbrëmje duhet të bëjë 150 gram. zier ngadalë mëlçi viçi, 50 oz. gaforre shkopinj me lëng limoni, një gotë qumësht të ngrohtë.