Ushqimi Lyudmila Gurchenko


Aktorja e famshme Lyudmila Gurchenko jo vetëm që nuk e fsheh moshën e saj, por edhe krenar për të. Ajo thotë se nuk ka kuptim që të jem i turpëruar me moshën e tij. Edhe në faqen e parë të librit të shkruar nga vitin e saj të lindjes - 1935.

Si mund shtatëdhjetë aktore të jetë aq bukur dhe të rinj? Siç shprehet "Komsomolskaya Pravda" - Lyudmila Gurchenko mund të hyrë në Librin Gines të Rekordeve si poseduesit bel thinnest. Njerëzit janë të habitur shpesh si ajo menaxhon Lyudmila Markovna? Kjo rezulton, një kohë mjaft të gjatë ajo është ulur mbi dietën e saj, për shkak të cilat ajo nuk është duke fituar paund shtesë. Kjo është - me të vërtetë mjaft e vështirë, por është e vlefshme.

Grua ka një figurë të mirë, gjithmonë tërheq pikëpamjet e njerëzve të cilët admirojnë pamjen e saj. Kjo është e rëndësishme për secilin nga seksi i bukur. Kjo është arsyeja pse shumë vajza e përdorur për efekte të mëdha negative humbje peshe dietë, duke sugjeruar që, në sajë të tyre, ata mund të hequr qafe paund shtesë. Këto gra të bëjë një gabim të madh. Ata jo vetëm të shkaktojë trupin tuaj për një gjendje të lodhjes, por edhe duke minuar shëndetin e tyre. Më fyese se një tallje e tillë për veten e tyre nuk janë gjithmonë efektive. Gra të tilla mund të ndodhin anoreksi ose bulimia. Këto sëmundje zakonisht të çojë në pasoja tragjike, nganjëherë fatale, edhe vlerë duke menduar nëse keni nevojë për të vërtetë?


A jeni të vërtetë duan të rrezikojnë jo vetëm shëndetin e tyre, por edhe jetën? Ju mund të mendoni se ju jeni të lodhur e të jetuarit me një shifër të tillë, dhe se ata janë të gatshëm të bëjë asgjë vetëm për të hequr qafe e peshë të tepërt? Atëherë ju duhet patjetër të mendoni për të cilën dietë është e drejtë për ju më. Për ta bërë këtë, kjo ka kuptim për të provoni disa dieta, pastaj zgjidhni rrugën më të përshtatshme për të humbur peshë.

Mjaft efektive dietë Lyudmila Gurchenko.

Kjo dietë përbëhet nga një grup të veçantë të produkteve që duhet të konsumohen për mëngjes, drekë dhe darkë. Kjo nuk është për asgjë Lyudmila Markovna ndjekur këtë dietë për shumë vite mban formën e patëmetë.

Sekreti i kësaj diete jane disa nga produktet që janë përdorur në kohën e duhur.

Menu Lyudmila Gurchenko:

Mëngjesi:

 • Opsioni i parë: omëletë. Numri maksimal i vezëve të shpenzohen jo më shumë se dy + çdo pije që përmban sheqer.
 • Opsioni i dytë: qull qumësht, qumësht përmbajtje yndyrë në të cilat nuk duhet të tejkalojë 1,5% + pije që përmban sheqer.
 • Mundësia e tretë: sallatë me perime, jo kos sheqer + pije pa sheqer.
 • Opsioni i katërt: 200 gram djathë me zero përqindje yndyrë dhe bllokim + asnjë pije të sheqerit.
 • Dreka:

  Një shërbim i supë perimesh, një copë bukë, mish i zier jo më shumë se 100 gram yndyrë nuk është domosdoshmërisht (kjo mund të jetë zogjtë ose peshk), 100 gram çdo pjatë e dytë: makarona, patate, bela thërrmueshëm + sallatë 200 gram .

  Rostiçeri:

 • Opsioni i parë: pije pa sheqer + omëletë me dy vezë
 • Mundësia e dytë: shërbejnë ushqim + pije pa sheqer
 • Opsioni i tretë: sheqer kos falas + sallatë frutash
 • Opsioni i katërt: 200 gram djathë me yndyrë 0%
 • Opsioni i pestë: dy cubes e çokollatë
 • Opsioni i gjashtë: pak byrek
 • Darka:

  Një shërbim i perimeve steamed pa yndyrë

  Para krevat:

 • Opsioni i parë: një gotë të ulët-yndyrë kos.
 • Zgjedhja e dytë: kos, pa sheqer.
 • Opsioni i tretë: mollë.
 • Subjekt këtë dietë ju mund jo vetëm të humbni peshë, por mbani trupin tuaj në formë të mirë. Në fund të fundit, ne të gjithë e dimë se, në sajë të të ushqyerit e mirë, një person është në gjendje për të marrë të sëmurë më pak dhe të jetojnë më gjatë.

  Nëse ju merrni përdorur për këtë dietë, ajo lehtë mund të vëzhgojnë jetën, dhe ajo gjithmonë duket shumë e mirë.

  Por kjo dietë, si çdo tjetër, nganjëherë kërkon një pushim nga të. Organizoni një 1 në muaj ditën e agjërimit, të cilat mund të përballojë për të ngrënë diçka, diçka që nuk është përfshirë në dietën tuaj të përhershëm.

  Nëse ju mendoni se ju kurrë nuk do të refuzojë nga brumë ëmbël dhe e bardhë - ajo nuk është. Në fakt, ajo nuk është shumë e vështirë. Koha kalon, dhe trupi juaj do të ndjehen më nevojën për këtë lloj të ushqimit, ju vetëm të presim pak.

  Ne të gjithë e dimë se "Bukuri kërkon sakrificë", por këto viktima duhet të jetë i moderuar.

  A nuk e rrezikojnë shëndetin tuaj për të humbur peshë.