Limes Ushqimi Vajkule


Lyme Vajkule një nga gratë më elegante në skenë. Pavarësisht viteve, këngëtari mbetet e njëjtë të pakta si 20 vjet më parë. Lyme Vajkule vazhdimisht shikuar figurën e tyre. Vajkule pesha e tij ideale e gjen 47 £. Nëse papritmas një karin devijon në të djathtë dhe shfaq më e rëndësishme, ajo menjëherë ulet poshtë për dietën e tij. Kjo Vajkule konsideron se kur pesha e saj të humbur £ 4 më të vështira sesa, për shembull, peshon 100 £.

Nëse keni nevojë për të humbur një çift të paund, ajo eliminon Lyme marrjen e ndonjë ushqim për dy ditë.

Gjatë agjërimit ajo pi vetëm jo-gazuara ujë dhe çaj, nganjëherë mund të përballojë kafe.

Ku duhet të rivendosur paund 3-4, Lyme Vajkule ulet në dietë 9-ditore. Kjo kohë duhet të jetë e rezervuar vullnet të jashtëzakonshëm, për të mos dietë çdo ditë është e ndryshme. Nëntë ditë dietë duhet të ndahet në 3 periudha të 3 ditëve. Gjatë çdo periudhe janë të lejuar për të ngrënë vetëm një produkt.

Kështu, gjatë tri ditëve të para ju mund të hani vetëm oriz të zier. Rajs mund të zgjedhin vet simpati tuaj, vetëm të ndryshme që ju më të këndshme. Por Lyme preferojnë oriz kafe sepse ajo përmban një sasi të madhe të mineraleve të dobishme. Kur gatim oriz nuk mund të përdorni kripë dhe vaj.


Të kuptoj mund të duket shumë i butë, shtoni një salcë soje pak ose erëza tuaj të preferuar. Ajo do të shtoni erëz për gjellë dhe të lejojë të lehtë transferimin uniformiteti ushqim.

muri gjerësia = 194 lartësia = 164 / Gjatë periudhës së dytë (4, 5, 6 ditë) dietë ditore është pjekur pule. Për dietë është vetëm gji i përshtatshëm pule mish të bardhë. Kofshët e pulës, krahë dhe pjesë të tjera ?? përjashtuar plotësisht. Mish me zemrat duhet të valoj pa lëkurës dhe kockave. Nëse ju keni një avullore, më e dobishme mishi është zier dhe steamed. Mishi duhet të jetë i përgatitur pa kripë.

Skuqur dhe mish të pjekur është e ndaluar. Për të përmirësuar shijen mund të jetë mish para-marinoj në salcë soje, ajo do të bëjë që mishi i butë dhe i butë dhe do të shmangë prisnist.

Gjatë periudhës së fundit (7, 8, 9 ditë) këngëtar ngrënë vetëm mollë. Molla mund të ndryshojnë në ngjyrë dhe shije.

Zgjidhni një shumëllojshmëri që e doni. A më mirë të merrni disa lloje të ndryshme të disi të diversifikuar furnizimin. Pas ditëve të fundit - më i vështirë. Por të përpiqet të preferojnë varieteteve unsweetened për të shmangur konsumin e tepërt të sheqerit. Veçanërisht e mirë për të përdorur mollë të freskëta, të cilat përmbajnë shuma maksimale e vitaminave dhe mineraleve.

Gjatë dietë 9-ditore çdo ditë për të pirë të paktën 2 litra lëng. Ajo është e mirë për të pirë ujë jo të gazuara. Në ditët e fundit mund të krijoj qetësimin TEAS bimor për të bërë më të lehtë për të lëvizur monotoni e ushqimit. Pini çaj pa sheqer dhe sweeteners.

Pikërisht respektuar dietë çdo ditë mund të bjerë për një kilogram të peshës.

Në dietat Lyme Vajkule domosdo i përshtaten një ditë agjërimi në javë. Gjatë ditës, këngëtarja nuk e hani dhe pini vetëm ujë. Në ditë të tjera shumë të prirur ushqim Lyme dhe hani disa herë në ditë, por çdo orë duke u përpjekur për të pirë një filxhan çaj tuaj të preferuar me mjaltë dhe limon.

Sekreti i bukurisë së saj Lyme Vajkule mendon gjumë të mirë. Dhe ajo përshtatshme me shumë kujdes në zgjedhjen e ushqimeve, duke blerë produkte vetëm cilësi natyrore.