Ushqimi 2468


Unik Ushqimi 2468 i referohet metodave të shpejtë humbje peshe, që ju lejon të sjellë veten në formë në vetëm pak ditë. Sigurisht, ne nuk po flasim për pesë kilogramë ose më shumë, ju duhet më shumë kohë. 2468 Ushqimi është zhvilluar për modelet evropiane. Duhet të theksohet se kjo teknikë mund të ndikojë shëndetin tuaj, kështu që para se të provuar atë për veten tuaj, të dëgjoni me trupin tuaj dhe të konsultoheni me një mjek.

Kërkesat themelore të dietës në 2468

Dietë përfshin kalorive serioze kufizim, kështu që nëse ju keni ndonjë sëmundje, kjo nuk ndihmon shërimin, por më tepër mund të forcojë atë.


Dietë "2468" është i kundërindikuar adoleshentët nën moshën 16 vjeç, si një reduktim dramatik në dietë mund të prishin proceset metabolike që ndodhin në organizëm në mënyrë aktive në rritje. Kjo dietë është projektuar për 10, një maksimum prej 12 ditësh. Përndryshe mund të ketë probleme jo vetëm shëndetit, por edhe shtet mendor.

Si Ushqimi në 2468

Çdo, madje dietë më efektiv si trup duke u përdorur për një kalori të caktuar humbet efektivitetin e tij. Trupi ka aftësinë për të rregulluar ndaj stresit afatshkurtër. 2468 Ushqimi eliminon këtë efekt, pasi ajo përfshin ndryshimin e çdo dietë ditore. Në këtë rast, dora duhet të jetë gjithmonë një tryezë ushqime kalori.

Kushtet e të ushqyerit në dietë në 2468

Getting në këtë dietë, të merrni një kalorive tavolinë, duke e lejuar ju që të bëni dietë e duhur. Në hartimin e dietë të udhëhequr nga të dhënat e dhëna në tabelën në vlerën e energjisë së ushqimeve. Menu inkurajohen të mendojnë për ditën përpara.

Rreptësisht Produkt kufizuar nr. Ju mund të përdorni ndonjë nga produktet vetëm, kalorive nuk duhet të tejkalojë normën ditore. Preferojnë produktet uhlevodsoderzhaschyh sepse ata të ngarkuar gaz trupit tonë.

Ushqimi Menu 2468

Menu një ditë duhet të jetë më pak kalori. Hani shumë fruta dhe perime.

Nëse kjo sallatë, kjo duhet të jetë pa karburantit. Ju mund të pini 1 filxhan qumësht të ulët yndyrë.

Qark furnizimit me energji elektrike, e cila duhet të përputhet me dietë "2468":
Dita e parë - 200 kalori
Dita e dytë - 400 kalori
Dita e tretë - 600 kalori
I katërt ditë - 800 kalori
Në ditën e pestë të ciklit të përsëritet.

Për të konsoliduar rezultatet duhet të vijë nga dietë të saktë. Nga kjo dietë duhet gradualisht duke shtuar në dietën e përditshme e jo më shumë se 200 kalorive (të sjellë për 1800-2000 kcal në ditë). Përveç kësaj, për herë të parë 1 - 12 ditë pas dietë të eliminuar ushqime të yndyrshëm dhe pastaj gradualisht të futur bimore dhe shtazore yndyrna.

Rishikimet e dietë në 2468

Si në çdo shqyrtime dietë dietë "2468" kontradiktore.

Disa besojnë se kjo mund të përshpejtojë metabolizmin, tjetër - pas një stresi të tillë të rëndë trupi do të përpiqet për të mbushur humbje yndyrë plotësisht. 12 ditë dietë mund të humbni 5 - 10 £ mbipeshë. A duhet të ndjekin këtë metodë e humbjes së peshës - deri në ju, por mos harrojmë për shëndetin tuaj.