Si për të fituar peshë të riu vazhdimisht Kush e 2 produktit


Miqtë, pyetja se si për të fituar peshë të riu është një mashtrim i vogël.

Për të nuk kanë mendime filluan të bredhin në drejtime të ndryshme, do të thosha, "Po, është e mundur për të bërë!"

Megjithatë, rezultat i veprimeve tona nuk duhet të mbjellë dhe të mëlçisë për çrregullime metabolike vjet.

Prandaj, kjo çështje duhet të trajtohet me seriozitetin maksimal dhe përgjegjësisë.

Ju gjithmonë duhet të mbani në mend faktin se kur një person ka shumë peshë (jo të veçantë për një lloj të veçantë të trupit), të gjitha organet dhe sistemet e saj janë në rritje të ngarkesës. Ne supozojmë se ju nuk janë të tremben nga detyra.

Edhe pse, një herë mendoj ende e vlefshme.

Kjo tha, peshojnë "pro" dhe janë "kundër". Të gjithë të njëjtën gjë, nëse ju jeni të vendosur për të bërë - të shkuar.

Si për të fituar peshë të riu


Unë do të hapë për ju një sekret të vogël. Shumica e njerëzve që duan të bëhen më të trashë, duke rënë në harresë e një ushqim shumë interesante dhe të dobishme. Ajo është rreth fruta të thata.

Mos harroni, si në një artikull të mëparshëm të quajtur "Si për të fituar peshë të shpejtë", kemi thënë se kur një person dëshiron për të rritur peshën e tij - ai inkurajoi shumë dhe më "ligët" në ushqim. Ne pastaj do të vënë fokusin në atë që është më e mira për të ngrënë shumë në mëngjes dhe të bëjnë darkë me bollëk.

Kjo, në situatën tonë të veçantë, deklaratën e saktë. Por shpesh përballur djalë të ri me situatën që ai ishte plotësisht i kënaqur sepse stomaku i tij është i bllokuar tërësisht para se të hahet ushqim, dhe trupi ende nevojë për të shtuar kalori.

Këtu është ardhur vetëm për të ndihmës të thata fruta tona. Fakti që pothuajse të gjitha frutat janë të përbërë nga një shumë të energjisë dhe kalorive. Kështu, në mënyrë që të merrni 250 persona - 300 kalori, ju duhet të hani vetëm rreth 100 gram kajsi të thata ose rrush të thatë.

Në - i parë - për atë që ata janë të ëmbël - edhe në një stomak të plotë dhe të ngopje, të hahet e tyre nuk është e vështirë.

Dhe - Së dyti, në qoftë se ne e ndjekim se pse - se të ushqyerit e mirë - gjenden në fruta të thata nuk do të humbasin yndyrë sistemin e tretjes.

Plus, të gjitha frutat janë furnizime të mirë të vitaminave që janë shumë të rëndësishme për ata që duke kërkuar për të shtuar të aseteve disa paund e saj. Gjithsesi, me problemet tona, ne vetëm e nevojshme vitamina si ujë. Nga rruga, në lidhje me ujin.

Ajo është gjithashtu e nevojshme të konsumojnë sasi të rritura. Në këtë rast, të harrojmë çaj ose kafe, të mirën e të cilat, në qoftë se ju doni të merrni më të mirë, ju merrni pothuajse. Në vend të kësaj, uji i pastër, pa ndonjë aditivëve, të cilat do të vijnë brenda, do të përmirësojë vetëm metabolizmin.

Nëse ju nuk doni të pini ujë të pastër, si një opsion - shtoni një gotë me ujë të pastër një lugë gjelle mjaltë. Si autor i një blog në lidhje me ushqim, unë do të them se qëndrimi im në mjaltë, është se nuk është e shkëlqyer.

Ndër lëngje të tjera përveç ujit, shumë të dobishme për ne që të jetë lëngje dhe lëngje të freskëta. Vetëm ato shiten në dyqane. Dhe, mos harroni, apo biseduar për atë para ose jo - të shtuar ushqimin në shtëpinë tuaj një sasi të madhe gjalpë.

Ajo është gjithashtu një nga produktet më të mira për qëllimet tona. Vetëm një gjë nuk duhet verbërisht "zgjidhur" më gjalpë e brendshëm, sepse thjesht, ju mund të pretty much të kryer.

Unë mendoj se ju do të keni mjaft për të ngrënë 100-150 gram në ditë. Edhe pse më Trace nevojat dhe reagimet e trupit tuaj. Tani, duke e ditur se si për të fituar peshë të riu tani mund të për shkak të biznesit