Çfarë është Syroyid


Përshëndetje miq!

Nëse ju kanë hequr dorë nga të gjitha të gatuar dhe të tjera ushqime që nuk është subjekt i përpunimit të temperaturës - ju pyetje ndoshta poddevat " Çfarë ju mund të bëni është Syroyid ?"

Nëse ju vetëm të shkoni në dietë ushqimore të papërpunuara, ose kanë filluar tashmë të praktikuar atë - kjo është çështje e zakonshme standarde.

Në fakt, pyetja "Çfarë është Syroyid?" A mund edhe të mos ndodhë në njerëzit rreth tyre, dhe ai që guxon të ndryshuar modelet tuaja të hahet. Kjo ndodh më shpesh.

Pse unë pretendojnë? Sepse përvoja personale dhe bazuar në shqyrtime të tjera Syroyid mendonin se para se me vetëdije braktisin zier, zier dhe më shumë - nevojitet një analizë të brendshëm.

Ajo mori ditët dhe javët që të ketë për të mësuar për veten këtë, ndërsa çështje shndritshëm.

Në praktikë, si unë them herën tjetër ... Kur e bëri vetëm hapat e para dhe filloi të ushqimit të papërpunuar, kam dëgjuar shpesh në pyetjet e tij të adresave, si: "Çfarë ju hani" Dhe "? Çfarë është Syroyid mund dhe nuk mund të jetë" Unë kujtoj se ajo ishte jo vetëm përvoja ime, por ai gjithashtu mund të provojë pothuajse të gjithë njerëzit e tjerë që kanë jetuar para dhe pas dietë ushqimore të papërpunuara dhe ata tashmë kanë një histori për të treguar.

Në fillim, kur ai filloi të mbani mend se çfarë unë e hëngra - ajo shkoi 10 - 15 sekonda. Ai u përpoq për të bërë nga çdo gjë në raftet dhe grupeve për të shpjeguar më qartë zadayuschemu pyetje njeri.


Gjatë kësaj kohe, ka pasur dyshime për bashkëbiseduesit e mi, ndoshta ajo dukej mua se unë jam duke filluar të mendoj diçka. Edhe pse në kokën time filluan tjerrje Lexo përpara Syroyid menu që unë të kërkuar për të provoni dhe të zbatojë idenë sikur çdo gjë është më e qartë dhe më e lehtë për të shpjeguar.

Ose, ndonjëherë, miqtë e mi menduan që unë nuk e di - e harchuyusya, dhe unë dua që ata të luajnë. Pra, përfundimisht, e kuptova që para jush të cilët - kjo shtron pyetjen: "Çfarë është Syroyid mund në përgjithësi?" Dhe ai e pyeti pothuajse çdo gjë, në qoftë se të mësuar në lidhje tuaj të ri "dietë" - duhet të jenë të përgatitur.

Numëroj veçmas bandë e perime, fruta, drithëra dhe tjetri vetëm qesharake.

Ka njerëz që kërkojnë vetëm për ju pidkolupnuty, dhe ka nga ata që janë me të vërtetë të interesuar.

Dhe jo për të vë në siklet as i pari dhe as i dyti - se ju kontrolluar listën e korrur përgjigjeni.

Këtu ju grazhd që është Syroyid:

-perime

-fruta dhe manaferrat

-kullosa ngrënshëm dhe bimeve,

-drithëra,

-fasule,

-arra,

-fara dhe fara

-vajra ftohtë presion vegjetale,

-qumësht, salcë kosi, kos,

-fruta të thata, mjaltë.

Më tej, në qoftë se ti e kupton se personi është me të vërtetë interesante - ju mund të vazhdojë për të komunikuar në subjekt dhe të sqarojë se çfarë perime apo fruta, ose arra ju preferoni dhe pse. Dhe në qoftë se ju shihni se ju nuk e perceptojnë si duhet - vetëm butësisht ndryshuar temë dhe për të mbajtur komunikimin.

Megjithatë, temë që është e Syroyid - jo vetëm në botë.