Të gjitha contraindications malore dhe malore komente mitrës mitra


Përshëndetje miq! Enden nëpër forume dhe në internet, ju mund të shihni se përgjigja Hog mitër pranuar si pozitive dhe shumë shqetësuese.

Një arsye onomu - jo të gjithë njerëzit janë të vetëdijshëm për contraindications Upland mitrës.

Por jo vetëm kaq, ata thonë, "mashtrim". Nuk është një nuancë interesante.

Ky paralajmërim është që njerëzit përdorin teknikën për trajtimin, e cila është mjaft primitive.

Po, unë kam njohur shpesh me raportet e atyre që përdorin tretësirë ​​alkoolit e kësaj bime si mjet kryesor të trajtimit.

Dhe shpesh vërejtur se efekti i një trajtim të tillë apo jo, ai ose negativ.

Sigurisht, nuk janë komente pozitive për përdorimin e substancave të tretura të alkoolit, por këto janë shumë më të vogla. Dhe pastaj, ku ishin reagime pozitive - zakonisht bimë përdoret në kombinim me droga të tjera.

Në përgjithësi, në qoftë se ju doni të zgjidhni metodën e duhur të trajtimin ose parandalimin duke përdorur këtë fabrikë - unë rekomandoj lexuar një artikull në lidhje përdorimin e tij. Mbledhur është rezultati i parë paraprak, unë do të them se mendimi im - alkoolat si një mjet për shërim ka contraindications për pothuajse të gjithë njerëzit. Unë do të them plotësisht për të gjithë njerëzit.

Pra, tani ju mund të zgjidhë problemin, por në të ardhmen, në vend të problemeve të tjera do të dalë ... Pra, nëse ju dëshironi të ruani shëndetin e tij në fund të fundit - të refuzojë trajtim të tillë.


E pra, ne do të flasim më shumë për contraindications tjera dhe komente.

Kundërindikimet Upland mitër

Bazuar në shumë shembuj praktikë, zbuluar e Kundërindikimet vijues mbi Upland mitrës:

 • Nuk është e rekomanduar për të filluar ndonjë gjë - e cila shërim normë me përdorimin e kësaj bime, në qoftë se ju më parë nuk e ka provuar për hormoneve të trupit.
 • Mos harroni se si në artikull mbi barkun malore kam shkruar ajo përmban komponimet mund të ndikojë në masë të madhe hormonet tona. Pra, nëse ju keni nivelet e juaj e hormoneve do të jenë të ndryshme nga normal, dhe ju gjithashtu të fillojnë të ndikojnë ato - dhe kjo nuk është e gjatë.
 • Nga këtu të ndjekin një tjetër konkluzion se ajo është e ndaluar për të kombinuar trajtimin e njëkohshëm të barit dhe droga të tjera që ndikojnë në nivelet e hormoneve.

 • Mos përdorni fabrikë për ata që kanë probleme me dendësinë normale të gjakut. Fakti se bari përdorur më tej thins gjakun.
 • E pra, ku nuk ka intolerancë individ. Nga - duke marrë supë, ai përmban substanca mund të mos jetë në përputhje me trupin tuaj, ju do të ndjeni.

  Shumica menjëherë pas administrimit (zakonisht disa orë), dhimbje koke. Kjo është e intolerancës mundur. Nëse pas 2 orë (2 futje e rekomanduar për të reduktuar dozën 2 herë) koke ndodhë përsëri - të ndaluar trajtimin.

  Kundërindikimet bar upland mitrës

  Duke folur për Kundërindikimet Upland mitrës si herbs, ju duhet të i kushtoj vëmendje të TEAS që e bëjnë duke përdorur këtë barishte. Pra, nëse ju jeni ende nuk pirë çaj - rekomanduar për herë të parë për të provoni atë një pak - pak (50 gram). Nëse kjo gjithçka shkon mirë - atëherë ju mund të bëni teas parandaluese me këtë bar në mënyrë të plotë.

  Por edhe të jenë të kujdesshëm me të bimëve të tjera. Kështu, shitur tashmë komplekset gatshme fito me disa lloje të bimëve. A nuk nxitojnë për të blerë ato, si më parë, sigurohuni që çdo komponent ju nuk keni contraindications. E pra, tani disa fjalë për shqyrtime.

  Pushtoj mitra komente

  Ka gra të mjaftueshme dhe vajzat, duke treguar për barin që ajo mund të ndihmojë ata të marrë barrë.

  Fakti interesant!

  Në fushën e shpërndarjes (p.sh. rajonit Altai) numri i njerëzve që vuajnë nga infertilitetit është shumë më e vogël se sa në zonat ku bari rritet më pak.

  Kështu, ajo është përdorur të dy gratë dhe burrat.

  Prandaj, relevante të nxirrni përfundimet tuaja.

  Rishikimet e mjekëve Upland mitrës

  Midis mjekëve, Hog mitra komente mori gjithashtu mjaft e larmishme. Për shembull, disa mjekë janë pozitive në lidhje me metodat e mjekësisë tradicionale për trajtimin, ajo është e rekomanduar për të përdorur si për trajtimin dhe si një masë parandaluese.

  Kështu, ajo është e rekomanduar për të përdorur në kombinim me (compatible !! required) droga të tjera. Një tjetër kategori e mjekëve, të cilët fokusohen vetëm mbi arritjet e industrisë moderne farmaceutike janë skeptikë në lidhje me përdorimin e tij.

  PS: ju lutem komentoni mbi këtë artikull Kundërindikimet Upland mitrës dhe them se Pushtoj mitra komente mori në mesin e miqve tuaj.