Si të rruhem


 • Rruajtje
 • Për të përmirësuar rezultatet ...
 • Rruajtje Alternative, krem ​​depilatory

 • Rruajtje

  Për fat të keq jep rroje Performance
  Laser heqja e flokëve dhe depilim, por me ndihmën e mashtrimeve të thjeshta ju
  mund të rrisë efikasitetin e saj dhe për të shpëtuar rezultatet në një
  kohë të gjatë. Pra, para se të marrë në makinë rroje
  Ndiqni këto udhëzime:

 • Jenë të përgatitur. Merrni një dush të nxehtë. Çiftet Hot
  hap poret e lëkurës, zbut flokët, nga të cilat ju dëshironi
  heqin qafe e që përgjithësisht lehtëson rroje mëtejshëm.
 • Pastroni lëkurën. Pastrimin e lëkurës para
  Shave ndihmon të parandaloj hyrjen në poret dhe follicles flokët

  i poshtër, dhe për këtë arsye, të parandaluar formimin e kuqe unaesthetic e lëkurës
  pimples.
 • Ndiqni lëkurë. Peeling exfoliates i vdekur
  qelizat e lëkurës dhe parandalon qime që rritet përbrenda. Peeling rroje Pre -
  Çelësi për një të butë si lëkurë kadife pas procedurës!
 • Shave. Mocionet Smooth rrethore për të aplikuar
  lëkurë rruajtje krem. Shaving Cream është e rëndësishme që të përdorin atë
  ajo mbulon flokët dhe heq atë. Dip një brisk dhe të shpenzojnë atë në
  lëkurës lëvizje lineare të gjatë. Mos e shtypni shumë e vështirë, ndryshe
  Rreziku për të prerë veten.

  Gjithashtu, nuk përpiqet për të mbajtur teh në
  një dhe të njëjtën zonë të lëkurës më shumë se një herë.


  Kjo mund të shmanget
  në dy mënyra: në qoftë se keni nevojë për një rruajtje super-ngushtë, rruajtje kundër
  Drejtimi i rritjes së flokëve. Nga ana tjetër, në qoftë se ju doni të siguruar
  kundër shkurtimeve dhe qime që rritet përbrenda, drejtim bryyte e rritjes së flokëve. Më mirë
  para së gjithash të përpiqen të dy mënyra për të parë që një
  ju përshtatet.
 • Mos harroni lagështi. Rruajtje gjithmonë dhemb
  të lëkurës; së bashku me flokët të humbasin shtresën natyrore mbrojtëse të lëkurës.
  Kjo është arsyeja pse ajo është aq e rëndësishme solucion pas rrojes aplikuar në lëkurë
  moisturizer nearomatyzovanyy.

 • Për të përmirësuar rezultatet ...

 • Përdorni kompjuterin rroje me të shumta
  blades. Kështu që ju mund të përmirësojë pastërtinë dhe të reduktuar rruajtje

  duke prekur lëkurën. Tani në treg ju mund të gjeni makina me 4 blades
  kështu që kur zgjedh një makinë të lexoni informacion për
  paketimin për të shmangur gabimet.
 • Hidhe larg makina rroje e disponueshme. Brisk rroje dhe cilësia e ulët e lë më shumë shkurtime dhe gërvishtjet.
 • Në procesin e rroje blades pije disa herë
  në ujë të nxehtë për të parandaluar clogging dhe arsimit shkurtime. Jo
  Mos harroni të shpëlarje brisk pas procedurës.
 • Blades në makina rroje duhet të ndryshohet pas 5 - 6 seanca rroje.

 • Rruajtje Alternative, krem ​​depilatory

  Efekti përdorimi depilatory krem ​​nuk është aq e
  kohë sa efekti i dylli heqja e flokëve, por ai e mbajti më gjatë

  se rezultati i rroje. Krem depilatory përmbajë alkaline aktiv
  përbërësit që shkatërrojnë rrënjët e flokëve. Ato mund të aplikohet në lëkurë
  këmbët, sqetullat dhe linjë bikini madje.

  Pas përdorimit
  depilyatsonnyh lëkurë krem ​​është tepër e qetë dhe kadifeje, dhe
  Çmimi i bëjnë ato në dispozicion për çdo grua!