Si për të ndërtuar rëna


 • Procedura qerpik

 • Sa shpesh duke rënë pre e apeleve të reklamave, ju merrni
  gjë dhe për të gjetur se ajo nuk i plotëson premtuar saj. Blerja ink
  Qerpik, ne të imagjinojmë se vala tjetër e syve tanë të kthehet në
  Sytë e bukur ekspresive. Megjithatë, për të qenë i karkasave të tilla, siç janë qerpikët. Por
  dhe kështu që është e mundur. Para se të kandiduar në dyqan dhe për të blerë një tjetër mrekulli shtrihet,
  rrit sasinë e bojës referohen një sallon bukurie dhe outgrowths saj
  vet.


  Procedura qerpik

  Extensions qerpik - Procedura është e thjeshtë, pa dhimbje dhe
  të sigurt.
  Ju do të duhet për të ardhur në procedurën pa bojë për vetulla mbi qerpikët. Juaj
  rëna degreased me kujdes. Ju mbyllni sytë tuaj.

  Puna fillon në master
  qoshe e jashtme të syrit, gradualisht në rritje qerpikët, duke lëvizur për të brendshme
  këndi i syrit. Zakonisht merret jo rëna individuale dhe tufa Lash, ata të përbëhet
  me 2-3 qime. Kjo rreze është i bashkangjitur në viyu tuaj natyrore
  zam të veçantë kozmetike. Mjafton të disa trarëve për çdo
  Sytë. Rëna më të gjata përllogaritur leje në qoshet e jashtme të syve, dhe
  qerpik, përllogaritur në krye të shekullit, kanë më të shkurtër dhe smoother. Kjo
  ofron sytë ekspresive dhe mistikë.

  Me këtë procedurë, ju mund të zgjasë ose optikisht
  Ashensor sy. Për të bërë sy më e zgjatur, qerpikët e gjatë


  rritje në qoshet e jashtme të syve, venitje qoshet e syve mund të ngrihet nga
  për shkak të skajet prirje të extension qerpik.


  Çfarëdo që ju zgjidhni, një gjë është e qartë - rëna janë
  i gjatë dhe me gëzof. Mbahet
  përllogaritur rëna për rreth tre javë dhe pastaj bie me natyral.
  Vetëm për shkak se vetë cilia tanë nuk jetojnë më gjatë. Pas
  tre apo katër javë zgjatje mund të përsëritet.

  Por në qoftë se ju dëshironi të hiqni qerpikët para, nuk ka asgjë
  e pamundur. Ju mund ta bëni këtë në sallon dhe në shtëpi. Në rëna e para të rastit
  hiqni me një strukturë të veçantë, mund të përdoret në shtëpi, si ulliri
  vaj. Për ta bërë këtë, drag një shtupë pambuku zhytur në vaj ulliri në

  qark extension qerpik, dhe në mëngjes vetëm për të hequr ato.

  Procedura për ndërtojë-up nuk do të zgjasë gjatë, është e lirë.
  Pse duhet të kërkoj? E cilësisë së kurseve. Qerpikët artificiale të ndryshojnë në gjatësi:
  janë: shumë të shkurtër, të shkurtër, të mesme, të gjatë. Zgjedhja nuk është e rëndësishme
  teproj. Nuk shkoni në një tërbim dhe nuk pyet ekspertin gjithashtu të rritur
  ende. Çdo gjë është e mirë në moderim. Përndryshe sytë, në sajë të rëna tuaj të re do të
  kukull dhe të duken të panatyrshme. Tani mos u bëni merak, nuk në mëngjes
  kohë të mjaftueshme për një Makeover. Qerpikët përllogaritur të ju kursejnë nga i lodhshëm
  procedurat për të aplikuar bojë për vetulla. Nëse ju preferoni, ju mund të, natyrisht, dhe kozmetikë, por pse?

  Tani sytë e tu dhe aq ekspresive, dhe më e rëndësishmja e natyrshme. Vij në
  rëna pa clumping dhe gunga. Ne mund të fle shtesë dhjetë minuta
  mëngjes dhe mbrëmje shkoj me shokët në pishinë, sauna, pa u brengosur se boja
  rrjedhin. Mrekulli! Kufomat atje, dhe qerpikët janë të mrekullueshëm.

  Gratë që veshin lentet mund të sigurtë të shkoni
  qerpikët sallon rritet. Kundërindikimet për të mos. Ndoshta më
  Pyetja wavery nëse qerpikët artificiale të shkaktojë alergji. Të gjithë
  Automjetet e përdorura për qerpik nënshtrohen dermatologjike rreptë
  kontrollit, dhe një tjetër gjë, në qoftë se ju origjinalitet komponentët
  të përfshira në ngjitëse kozmetike apo qime.

  Rastësisht, qimet më mirë
  Rritja natyrore. Ata janë më pak se alergeneve artificial, për më tepër,
  të këndshme. Nëse ju keni pasur një reaksion alergjik të barnave
  Produktet, të jetë i sigurt që të konsultoheni me mjekun tuaj. Nëse skuqje
  Sytë, marramendës, kruarje i sigurt për të marrë qerpikët e përllogaritur dhe kontakt
  Mjeku.

  Extensions qerpik janë të përhapura në të gjithë
  Evropë, kryesisht për shkak të prakticitetit të saj. Kohëzgjatja për këtë procedurë
  për rreth një orë, dhe simpatik, me shikim të pacipë ose djegur
  (Në opsionin tuaj) për katër javë!
  Si një bonus - një humor të mirë dhe
  besim në bukuri e tyre!


  Tani në dyqan për bojë? Ndoshta ... kjo është shumë.

  Informacion nga artikullin "qerpikët".