Çfarë qerpik


 • Qerpikët
 • Kjo nuk mund të rriten qerpikët

 • Sa të bukura qerpikët bukuritë reklamat - i gjatë, të trasha, me gëzof!
  Një efekt mahnitëse - por kjo nuk është arritur me anë të
  Aplikimi reklamohen bojë për vetulla, por me një procedurë krejtësisht të ndryshme.

  Extensions Qerpiku në varg e shërbimeve të ofruara nga sallonet e bukurisë,
  nuk ishte shumë kohë më parë, por është bërë tashmë popullor. Në
  rast, qerpikët përllogaritur - është jo vetëm e bukur por edhe praktike: nuk ka
  nevojë për të blerë bojë, kalojnë kohë në vendosjen e saj dhe heqjen, dhe
  paint nuk rrodhi në qoftë se ju të notuar në det ose të marrë shiun.


  Qerpikët


  Nëse
  qerpik - Procedura deri mjaft ekzotike, me

  qerpikët ngjitje, eyelashes rreme kur duke përdorur të veçantë
  thjesht zam shkop të tyre, shumë nuk e di
  thashethemet. Pra, teknologji qerpik, në parim,
  shumë si fërkimit qerpikët false.
  Të gjitha Dallimi është se
  Paste ose rëna stackable një nga një, ose në tufa të vogla dhe të
  jo si lart - të gjithë së bashku.

  Qerpikët përfshin kaluar faza të caktuara.
  Së pari, magjistar do të heqë përbërjen tuaj me ndihmën e mjeteve të posaçme
  degreasing lëkurës qepallë, atëherë ju vendosni ngjyrën dhe gjatësinë
  qerpikët stackable, dhe pastaj të fillojë procedurën e vetë
  kapacitet.

  Procesi është shumë e thjeshtë dhe e ndërtuar është për të siguruar se mjeshtër në


  Një pincë speciale me skajet lakuar kushton me bazën e juaj
  qerpikët, qerpikët artificiale. Fjala "artificial" nuk do të thotë
  duke përdorur materiale të përshtatshme - këto rëna janë shpesh
  i bërë nga flokët natyrore. Ajo rëna me flokë natyrore më të mirë
  preferojnë të zvogëluar rrezikun e alergjik
  Reagimet që shpesh shkaktojnë fibrave najloni përfshira në
  kushte ideale në bazë të flokëve artificiale.

  Në procedurën e ndërtuar-up përdor një rrëshirë të veçantë ngjitës me bazë,
  që mund të jetë i zi apo i pangjyrë. Zam Zi mund mirë
  Replace eyeliner dhe i pangjyrë vjedhin vende

  të ngjitet, kështu që çfarë më të mirë për të zgjedhur, është e deri tek ju.


  Kjo nuk mund të rriten qerpikët

  Disa
  Rekomandimet që ende duhet të përmbahen nga
  qerpik. Para së gjithash, ata që mund
  Reagimi alergjik ndaj ngjitës të përdorur në ndërtimin (edhe pse ajo
  mbajti një auditim të veçantë). Që ju ende i doni
  provoni, është që të rrinë vetëm dy ose tre rëna në reagim test.
  Gjithashtu qerpik dëshirueshme ato me fenomenin
  konjuktivit, shpesh e bën vetë ndjehet. Ka disa
  Gjysmë yll i bukur i shoqërisë, për të cilët qerpik
  nëse ajo ndihmon të zbukuruar sytë, shumë i gjatë.

  Këto janë gratë
  rëna janë tashmë të dobëta dhe të përballojë përllogaritur edhe nga
  nuk është më në gjendje për të. Për fat të keq, pronar i lëkurës me vaj,
  Në veçanti, për shekuj me radhë edhe të mos jetë në gjendje të përdorin këtë teknologji,
  ata rëna përllogaritur të mbajë në edhe më pak se të tjerët.
  Informacion nga artikullin "Të gjitha të qerpik."