Cellulite dhe variçe venat


 • Procedura Anti-celulitin
 • Procedurat Fitoessentsialnye
 • Përfundojë Tonic
  (Ngrohtë)
 • Slim Wrap
  (Ngrohtë)
 • Furnizimi i pamjaftueshëm i gjakut dhe
  limfatike rrjedhës i lidhur drejtpërdrejt me lindjen dhe zhvillimin e mëtejshëm
  celuliti. Varices për shkak të stagnimit dhe akumulimi i produkteve metabolike
  promovon celulitit. Nga ana tjetër, si rezultat i ngjeshjes
  Qelizat Hypertrophic vaskulare yndyrë është penguar rrjedhjen
  Gjaku venoz, e cila kontribuon në përparimin e venat me variçe. Ne
  konsiderojnë këtë funksion dhe të ofrojmë pacientëve tanë i plotë
  Procedurat terapeutike dhe parandaluese, duke lejuar up
  programe individuale për celulitin korrigjim konsideruar shoqërues

  sëmundjet e venave.

  Procedura Anti-celulitin

 • Përfundojë Cryogenic;
 • Procedurat fitoessentsialnye;
 • Përfundojë Tonic;
 • Slim Wrap.

 • Programet e trajtimit ne përdorim produkte moderne anti-celulitin
  që ndikojnë lipolysis dhe stimulon microcirculation,
  rivendosur dermis dhe lëkurë të butë.

  Duhet të theksohet
  se mungesa e aktivitetit fizik çon në më ngadalë
  Dalja venoz nga këmbët dhe dietë të paekuilibruar mund të çojë në
  rritet në indin nënlëkuror, duke kontribuar në zhvillimin e celulitit dhe
  venat me variçe. Pra, për të marrë efektin maksimal është e rekomanduar
  nënshtrohen trajtimeve anti-celulitit, së bashku me një dietë të shëndetshme dhe


  ushtrim përditshme.

  Escin i pranishëm në
  Sasi të mëdha në fara e gështenjë indian, i njohur gjerësisht
  flebolohyi si venotonizuyuchu komponent që eliminon ënjtje, zvogëlon
  pėrshkueshmėrisė enëve të gjakut. Njohur që nga kohërat e lashta për shkak të saj
  Pronat e kullimit, gjeth dredhkë ekstrakt promovon humbje peshe dhe
  efekt mbi pėrshkueshmėrisė enëve të gjakut. Këto cilësi janë vlerësuar shumë në Ivy
  Trajtimi i celulitit dhe edemë. Rikthen dhe ndikimi zbutjen
  në ind lidhës ka horsetail. I pasur në kripëra minerale
  kalium dhe silic, ajo stimulon sintezën e kolagjenit dhe ndihmon
  rivendosur ind lidhës, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe

  pasuron atë me minerale.

  Për shkak të përqendrimit të lartë të flavonoids,
  caffeine dhe theobromine, ekstrakt kakao është lipolytic më i mirë
  përbërës aktiv në luftën kundër celulitit "lëvozhgë portokalli". Ai
  rikthen smoothness dhe uniformitetin e strukturës së lëkurës. Si edhe në
  Alginate përfundon përbërjen dhe maska ​​janë alga me lartë
  përmbajtja e përbërësve detare aktive (jodit), olihoelementy (bakër,
  zink, bromine, silic, kromit dhe selen), vitamina C dhe E.

  Procedurat Fitoessentsialnye

  Përfshirja e celulitit masazh duke përdorur xhel bimor
  Hollim dhe maskë plasticizing. Indikacionet për këtë procedurë
  është trajtimi i edemë, celulitit kombinuar me venoze

  Dështimi shtrëngimi i depozitave lokalizuara yndyrë, trajtim
  celuliti fijor.

  Përfundojë Tonic
  (Ngrohtë)

  Përfshirja e celulitit masazh dhe të përfundojë me i veçantë
  xhel përmbajnë algave Fucus, leshterik, dhe në Litotamnium
  proporcione të caktuara. Kjo përfundojë stimulon dhe ushqen lëkurën,
  rrit metabolizmin. Indikacionet për këtë procedurë, trajtim
  celuliti, problemet e peshë të tepërt, të pastruar trupin e
  toksina ndërsa minerale mbushje.

  Slim Wrap
  (Ngrohtë)

  Përfshin anti-celulitit masazh dhe të mbyllë në alginate
  maskë përmban algave. Indikacionet për këtë procedurë, trajtim

  celuliti i kombinuar me pamjaftueshmërisë deje, trajtimin e fijor
  celuliti, eliminimin e depozitave lokalizuara yndyrë, modelim
  shifër.