Slim përdorur ozonit


 • Ëndrra e çdo gruaje
 • Këshillim


 • Ëndrra e çdo gruaje

  I hollë, elegant, figurë pa të meta - ëndrra e çdo gruaje. Dietë paekuilibruar, stresi, lodhje të lënë një shenjë jo vetëm në kujtesë, por edhe në trup. Cellulite - nuk është vetëm një disavantazh estetike që në sipërfaqe. Arsyet për shfaqjen e saj të lidhur me çrregullime metabolike në qelizat yndyrë dhe mund të jenë të ndryshme si si kushtetuta të ndryshme, faktorët trashëgues dhe mënyrën e jetesës të çdo gruaje.


  Përpjekjet për të hequr celulitin masazhet por jo gjithmonë i suksesshëm dhe shpesh jetëshkurtër. Rezultatet e saj. Masazh dhe trupit përfundon që ofrojnë në dyqane, të mund të arrijë rezultate vetëm në fazat e hershme kur celuliti mund të klasifikohet si një problem kozmetike.

  Në fazat e ardhshme të ashtuquajturit "lëvozhgë portokalli" bëhet "rrush".

  Këtu celuliti kanë filluar të ndikojnë në shëndetin e grave, duke kontribuar në zhvillimin e venat me variçe dhe metabolizmin pjesërisht hormonal.

  Për rezultati ishte i suksesshëm dhe të qëndrueshme, është e nevojshme për të hequr shkakun, jo efekt. Kjo është e mundur vetëm me një qasje të integruar ndaj problemit, me një kombinim të masazh anti-celulitit me procedurat e tjera nën mbikëqyrje të vazhdueshme mjekësore.  Këshillim

  Masazh Cellulite është kryer në bashkëpunim me përfundon të kundërta, Mezoterapia dhe teknikat hardware.


  Asnjë procedurat e emërimit nuk mund të jetë aksidentale. Vetëm një mjek mund inteligjente kombinohen teknikat masazh për një pacient të veçantë, duke marrë parasysh të gjitha indikacionet dhe contraindications. Prandaj, trajtimi fillon me një konsultim, e cila do të sjellë së bashku histori, të përshkruajnë procedurat dhe do të vëzhgojnë trajtimin.
  Metoda jo-drogës progresiv - ozonit program i terapisë celulitit është përdorur gjerësisht. Ozoni jo vetëm përballen me defekte kozmetike, por gjithashtu siguron një efekt tonik në të gjithë trupin, forcon sistemin imunitar, largon toksina, vret bakteret, kërpudhave dhe viruseve.
  Vaj Ozonated përdorur në anti-celulitit masazh, trajtime për të reduktuar dhimbje.

  Injeksion nënlëkurës i përzierjeve oksigjen-ozonit të ndihmojë për të reduktuar yndyrë trupit, për të përmirësuar microcirculation, ind dhjamor është më shumë i dendur dhe kompakt. Zonë veçanërisht e vështirë - pjesa e poshtme e barkut. Më të masazh në këtë fushë ka contraindications. Përballja me këtë problem ndihmon ozonolipoliz, që përkthehet në formën e yndyrë shpjegueshëm mund të ndihmojë në lehtësimin e celulitit nodules, saturating oksigjen të indeve. Injeksion nënlëkurës e përzierje oksigjen-ozonit në kombinim me krem ​​masazh OZONIZED, xhel ose vajra të treguar rezultate konkrete në praktikë se e dukshme pas 2-3 trajtime.
  Pacientët festuar reduktuar ënjtje dhe kishte një ndjenjë të "butësi" në këmbë.
  Pas trajtimit të zhduket "portokalli zhvishem" Lëkura ndryshon kaltërosh saj për të zbehtë rozë, bëhet e butë, i përkulshëm dhe elastik.


  Efekti mbetet e qëndrueshme gjatë dy kurseve në vit. Përveç kësaj, pacienti është siguruar dhe përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm.


  Informacion nga artikullin "Ozonit në korrigjim"