New rrudhat vizion të fshihet dhe qarqe të errëta


 • Lëkura rreth syve
 • Home Care
 • Procedurat Salloni

 • Lëkura rreth syve

  Lëkura rreth syve është më i prirur për plakje të panevojshme.:

 • shumë e hollë (vetëm një gjysmë milimetër);
 • praktikisht nuk ka gjëndra dhjamor dhe yndyrë;
 • Ngarkesa prirur madh fytyrës (ne vazhdimisht keq, schurimsya, të shprehur emocione te shumta);
 • Rrezet UV të bërë lëkurën më të thatë sy dhe rrit numrin e rrudhave;
 • Gratë e përditshme të vënë hijet, bojë për vetulla dhe kozmetikë të tjera, kozmetikë lan off në mbrëmje, duke plagosur lëkurën delikate.

 • Rrudhat e para rreth syve mund të shfaqen në një moshë shumë të re (20) përmes fibrave shtrirë lehtë kolagjenit.

  Pra, fillojë për t'u kujdesur për lëkurën në çdo moshë në varësi të gjendjes së tij.

  Home Care

 • Aplikimi i vazhdueshëm i një krem ​​për lëkurën rreth syve (ajo duhet të zgjedhë në bazë të moshës së tyre, krem ​​duhet të përfshijnë vitamina K, C, A, acid lipoic, boronicë ekstrakt, etj);
 • Përdorni kozmetike me cilësi të lartë;
 • Hije kaltërosh i korrektor të verdhë mund të fsheh atë visually thith blu dhe e bën atë më pak të dukshme;
 • Maska e qarqeve kastravec apo frigorifer qese çaj të përdorura do të bëjë lëkurën tuaj në zonën e syve një freskët, ënjtje dhe hiqet;
 • Merrni pjesën tjetër të mjaftueshme dhe fle të paktën 7-8 orë. • Procedurat Salloni

  Get shpëtoj e "këmbët në anët e syve"

  Relaxants muskujve (Botox Dysport ose) do të ndihmojë të shpëtoj e rrudhave rreth syve ("këmbët në anët e syve"). Skema e barnave është e thjeshtë: bllokon neurotoxin transmetimin e impulseve nervore fibra të muskujve skeletik. Pas injektimit ndodh relaksuar muskujt e fytyrës, kështu që nuk është një rrudhat forta dhe heqjen. Efekti i muskujve merr rreth 6 muaj, dhe ju mund të përsëritni procedurën.
  Zona kryesore e drogës - rrudhave rreth syve

  Plotësoni rrudhat


  Injeksione Filler e acid-bazë Hyaluronic ndihmën mbush rrudhat dhe e bëjnë lëkurën më hydrated dhe të zhdërvjellët.

  Në lëkurë duke përdorur një shiringë një sasi të vogël xhel, e cila zbut sipërfaqe të lëkurës, tërësisht duke eliminuar defektet ekzistuese. Acid Hyaluronic është një moisturizer shkëlqyer natyror dhe pjesë e natyrshme e lëkurës sonë, i cili është përgjegjës për elasticitetin e saj. Një molekulë e acidit Hyaluronic është në gjendje për të tërhequr qindra molekulave të ujit. Procedura e shkëlqyer shpëtoj e rrudhave, por nuk është i përshtatshëm për pacientët me çanta nën sytë (acidit Hyaluronic, tërheqjen e molekulave të ujit mund të rrisë ënjtje). Efekti i procedurave ruajtura nga 6 në 10 muaj, pasuar nga procedure opsional mund të përsëritet.

  Poshtë qarqeve të errëta nën sytë

  Qendra e cosmetology hardware izraelit "Bath-Sheba" Sekretariati propozon heqjen e defekteve Emax. Procedura mjaft të rehatshme dhe rezultati do të ju pëlqejë për vite me rradhë. Procedura është pa dhimbje, nuk kërkon anestezi, nuk shkakton skuqje dhe djegie (ju menjëherë mund të kthehet në rutinën e tyre të përditshme). Gjatë seancës, duke përdorur xhel projektuar posaçërisht me vaj aloe vera. Ajo siguron hidratues të thellë dhe zbutjen tonin e saj. Më shumë gjasa nevojë 3-4 seanca të hiqni qarqe të errëta nën sytë.

  Shtëpi: që duan të heqin qafe e rrudhave dhe qarqeve të errëta, duhet të zbatohet vetëm për profesionistë të certifikuar të licencuar për të ushtruar veprimtari mjekësore në klinikën apo sallon bukurie, dhe kurrë të zgjidhur për procedurat në shtëpi.

  br /

  Këshillimi individual është në dispozicion nga një specialist në Qendrën izraelite për cosmetology hardware "Batsheba".

  Diskutoni komuniteteve:

 • Cosmetology: Të Ndryshme
 • Rrudhat