Ne hiqni inç shtesë dhe celulitin në formën Vela makinë


 • Teknologji Elos
 • Kundërindikimet për aparat trajtim Shape Vela
 • Holding procedurave

 • Teknologji Elos

  Marrja e vendimeve për t'u përgatitur për sezonin e ngrohtë dhe të shërohen veshjet, ju papritmas gjeni se madhësia e zakonshme ishte tepër i ngushtë, apo edhe ngjitet.
  Dhe shkallët tregojnë një paund disa ekstra të fituara në dimër të gjatë. Zgjidhur problemin e grevës së urisë nuk është e nevojshme, sepse paund rënë mund të kthehen dhe të kap një çift të miqve.

  Të marrë trupin e përsosur pa dëm për shëndetin dhe ndihmë pakomplikuar teknologjisë Elos.

  Aparat Shape Vela shpejt dhe painlessly hequr qafe paund shtesë, skorektuye konturet e trupit, eliminimin e celulitit, e bën lëkurën të butë dhe i përkulshëm.

  Qëllimi largimi i saj nonsurgical e yndyrë, celulitit dhe të lëkurës blemishes të lidhur me trazirat metabolike. Pas përdorimi i saj nuk ka komplikime, pa ënjtje, nuk ka seams postoperative, nuk ka periudhë rehabilitimi. Që nga viti pacienti është restauruar vetëm strukturën e defekteve të lëkurës dhe rrit elastik elastike lëkurën të lëmuar.

  Teknologji Elos kombinon katër faktorë fizike: e rrezatimit infra të kuqe, të energjisë elektrike bipolar, vakum rul aspiratë masazh. Rrezet infra të kuqe të rritur përhapjen ndërqelizor e oksigjenit, duke u përmirësuar indet.
  Varg rryma frekuenca është lëvizur thellë brenda këtij ngrohjes. Ngrohtë deri enët zgjerohet, duke rritur microcirculation gjakut. Ky vakuum special pulsating zbut lëkurën duke rritur rrjedhjen e gjakut në ind lidhës, dhe rotacionin e rollers spirale (Shaper) kryen rishpërndarjen e vendosur në këto lëngjeve limfatike në kanal. Si rezultat, aktivizon lipolysis (lipolysis), rritjen e kullimit indeve nënlëkurës, përmirëson microcirculation dhe metabolizmin.

  Kundërindikimet për aparat trajtim Shape Vela

 • kancer;
 • diabet;
 • shtatzënisë dhe laktacionit;
 • Përdorimi elektrike;
 • format e rënda të disa sëmundjeve kronike, duke përfshirë sëmundjet e lëkurës.


 • Holding procedurave

  Procedura e ndjen kujton masazh të thellë të ngrohjes.

  Pasi aplikuar në zonën e ndikimit të krem ​​special sistemit pedagog settings. Pas përfundimit settings, lëvizjet e ngadalta mjek trajton zonat e problemit, të ngrohtë-up dhe pamjen e skuqje e theksuar e tyre. Përpunimin e një zone të merr 10-15 minuta. Procedura mjaft të rehatshme dhe nuk shkakton pakëndshme, ndjesi të dhimbshme.

  Pas trajtimit të parë mund të ulet variojnë nga 1,5 në 3 inç. Disa procedura të mjaftueshme për të rivendosur strukturën dhe për të përmirësuar elasticitet, elasticitetin e lëkurës, dhe për të hequr qafe inç shtesë (4 deri në 6 ndjenjat).

  Kursi i rekomanduar i trajtimit është 4-6 trajtime.

  Për më shumë informacion dhe këshilla në dispozicion nga specialist Center cosmetology hardware ELOS DKA.