Nails bukuri natyrore


 • Sistemi i Kujdesit
 • Thonjtë Simulimi

 • Ngjyra dekorative dhe shërimi nuk është një hap më afër ëndrrës sonë të një të bukur dhe natyrore thonjtë. Ka disa mënyra për të blerë thonjtë e bukur duket e natyrshme.

  Rivendosur dhe për të sjellë thonjtë e tyre të idealit - për të ndihmuar sistemin e kujdesit gozhdë dhe lëkurën.

  Sistemi i Kujdesit

  Sistemi i kujdesit - një largim i qëllimshëm përdorimin e fondeve të krahasohen në mënyrë të arsyeshme për të ndihmuar në rivendosjen e shëndetit dhe bukurinë e thonjve natyrore dhe duart dhe thonjtë e ujdisur me të vërtetë mirë.

  Manikyr specialist si thonjtë dhe llojin e lëkurës dhe për të përcaktuar problemet e tyre aktuale.

 • butë - i brishtë
 • i hollë - i brishtë
 • Thatë - e brishtë
 • thonjtë rasslayvayuschayasya
 • normal - i shëndetshëm
 • i shëndetshëm, por i ndjeshëm
 • thonjtë me rritje të ngadaltë
 • thonjtë me një sipërfaqe të përafërt
 • thonjtë njolla
 • thonjtë thickened palakueshëm
 • zakon i thonjve thumbues
 • Pas përcaktimit të llojit të problemit, mjetet manikyr ekspert individualisht përzgjedh dhe kryen kujdesin e duhur: për një orë, dhe nëse është e nevojshme, trajtim më intensiv është kryer duke përdorur mjete të ndryshme të restaurimit (manikyr, parafine, masazh, kujdesit spa, pastrim, maskë, krem , mbyllja krem ​​gozhdë ose minerale, përdorimi i drogave të veçanta terapeutike, tabaka, agjentët zbardhues, dhe kështu me radhë.


  p.). Gjithashtu zgjedhur individualisht mjetet për kujdesin në shtëpi për duart tuaja dhe thonjtë.

  Thonjtë Simulimi

  Thonjtë Simulimi - një shërbim që është në krye të popullaritetit dhe mund të bëjë thonjtë tuaj janë larg prej ideales përsosur. Përdorimi i materialit jo-transparente lejon metat maskim thonjtë natyrore. Aftësia për të zgjedhur ngjyrën e pjatë gozhdë në mënyrë të përkryer me ngjyrën e bën thonjtë tuaj vetëm padallueshëm nga natyrore. Përveç kënaqësi estetike, thonjtë artificiale modeluar siç duhet të lejojnë pronarët e tyre për të bërë shumë më pak trajtimet për thonjtë.

  Është e lehtë për të shpjeguar - gozhdë artificiale dhe shumë më e fortë se e natyrshme, duke marrë barrën kryesore në veten e tij, ai mbron cuticle nga efektet negative mekanike.

  Për më shumë këshilla mbi kujdesin për duart tuaja dhe thonjtë në dispozicion nga specialist cosmetology hardware Izraelit Center "Batsheba".

  Diskutoni komuniteteve:

 • Bukuri
 • Kujdesi Nail