Qerpikët artificiale mëndafshi natyror


 • Qerpikët artificiale mëndafshi natyror
 • Kapaciteti Puchkov
 • një teknologji zgjatje të flokëve
 • Kujdesi për extensions qerpik

 • Në ditën e unë dua të jem më simpatik dhe i papërmbajtshëm. Edhe mendonin hairstyle dhe kap veshje festive, rastin për të vogël - blej sy ekspresive. Roli kryesor luhet në aspektin e qerpikët ashpërsia trasha: numrin, gjatësinë dhe madje edhe ngjyra. Jo të gjithë ne mund të mburremi një qerpikët gjata dhe të trasha. Por ata duken më të thellë dhe më sensual. Duke prag të Vitit të Ri në javë, kohë e mjaftueshme për të marrë rëna e ëndrrave tuaja.


  Procedura qerpik krejtësisht pa dhimbje, të sigurt, të merr kohë shumë pak dhe shumë popullor në pushime.

  Ka disa opsione qerpik.

  Qerpikët artificiale mëndafshi natyror

  Rëna Silk duken krejtësisht të natyrshme, të lehta, të rehatshme për të veshin, ndjeu rëna si natyrore. Rëna reja tuaja janë rezistente ndaj diellit, ujit, lot, ju mund të bojë bojë. Procedura Silk extension qerpik është shumë e rehatshme. Rëna Silk bëjë sytë më ekspresive. Efekti i një sasi të dhënë të depozituara deri në 3 muaj.

  Kapaciteti Puchkov

  Në një nga viyu rreze e tij të fiksuar me 5-8 copë. Të bindur të tjerët në valëvit freskët do të jetë e vështirë. Kjo metodë është kapaciteti i përshtatshëm për ngjarjet e mbrëmjes, ditë të rëndësishme, që nuk është e frikësuar për të me guxim të duken të ndritshme.
  Pas kësaj procedure, të kthehet sy, janë të rëndë, e cila është veçanërisht e dukshme nëse rëna tuaj janë të shkurtër dhe të rralla. Mbaj - dy javë.

  një teknologji zgjatje të flokëve

  Koha për procedurën merr më shumë se ndërtesës Puchkov. Thelbi i teknologjisë: të marrë një qerpik artificial dhe bashkangjitur nënës. Procedura është koha-konsumojnë mjaft, por edhe qerpikët rezultat që duken shumë të natyrshme. Këto mund të pikturuar eyelashes bojë për vetulla, por nuk i papërshkueshëm nga uji (me heqjen e tij tërhiqet përllogaritur dhe qerpikët). Këto rëna do të mbajnë deri në dy muaj.

  Kujdesi për extensions qerpik

  Kur ju merrni një qerpik të re, ne kemi marrë disa "e pamundur":

 • Ju nuk mund të fle fytyrën në jastëk - qerpikët mund të kaloj në heshtje dhe të hutuar;
 • Ju mund të fshij sytë tuaj;
 • Mos përdorni krem ​​yndyrë - ajo mund të shpërndajë zam. Get shpëtoj nga hijet dhe bojë për vetulla të rëna të ulta kanë skremuar përdorur një burbuqe pambuku dhe tonik;
 • duhet të heqin dorë dush ruse me lagështi të lartë të saj; sauna lejueshme.
 • Për më shumë këshilla mbi të mëndafshit natyral extensions qerpik dispozicion nga cosmetology hardware specialist Izraelit Center "Bath-Sheba".