Anti-celulitin masazh


 • Masazh
 • Për të përfunduar vlen parafine
 • Cellulite është e karakterizuar nga shkelje lokale
  metabolizmin e indit dhjamor në bazën e ndryshimeve patologjike që
  bazuar në faktorët në vijim: hormonal, vaskulare, ushqyese dhe
  mungesa e ushtrimit.

  Në qendër kozmetike dhe bukuri
  ofrojnë një shumëllojshmëri të trajtimeve për të luftuar lëvozhgë portokalli.
  Shumë
  prej tyre janë ndihmë e vërtetë e madhe.


  Masazh

  Punojnë duart mbi të lartë - e vetmja mënyrë për
  të ndjehen disponimin e konsumatorit dhe t'i japë atij një qëndrim pozitiv,
  frymëzojë besim. Për të përdorur vaj masazh, krem,
  emulsioni. Mjete Masazh kanë të lartë biologjik

  aktivitet pa shkaktuar folliculitis ayut nuk bllokoj poret.

  Faza e dytë - përfundon alga deti dhe Thalassotherapy. Kjo është një nga procedurat më të njohura dhe efektive.

  Për përfundojë alga deti thatë trupit
  edukuar me ujë të ngrohtë për të ushqyer shtetin dhe trupi është i mbuluar me klientin
  shtresë e trashë e përbërjes shërimit. Pastaj të përfundojë klientin në
  film i veçantë dhe i mbuluar me një batanije të ngrohtë. Ngrohjes është në trup,
  instrumental në hapjen poret dhe lëkurës depërtimin e substancave aktive të
  algat. Mbani në mend se ka krem ​​të veçanta dhe vajra
  e cila mund të rrisë efektin e mbështjellës, sidomos
  çështje të tilla lokale si zonat e prekura nga celulitit, efekti është


  të dukshme dhe në qoftë se ka një nevojë për të forcuar veçanërisht i butë
  lëkurës.

  Këto ndihma duhet të zbatohen për
  lëkurës përpara se të mbyllë. Alga ndihmë të eliminuar toksik
  substancave nga trupi, është e nevojshme për të bërë një kurs që përfshin, në
  shkallë, 6 prej këtyre procedurave për të arritur humbje të konsiderueshme peshe (6 -
  . 10 cm), Si për procedurë mund të humbni 1-1,5 cm.

  Kohëzgjatja e trajtimit nuk duhet të kalojë 35 -. 40 minuta të kundërt nuk mund të ketë probleme me presionin e gjakut.

  Pasi të nxehtë, ju mund të mbështetet në të ftohtë
  përfundon. Xhel përmban ekstrakte mente, kamfor, algat,

  derivatet e caffeine. Keni një vasoconstrictor, kullimit, pastrim,
  Firming dhe rrit ndikimin e energjisë.

  Procedura ka një efekt terapeutik në zonat e prekura nga celulitit, shënon shtrirje, të reduktojë disa pantallona etj


  Për të përfunduar vlen parafine

  Që nga kohët e lashta njerëzit e përdorur parafine,
  përzier me baltë e detit është e pasur me minerale dhe
  micronutrients. Kjo procedurë është efektive jo vetëm
  shëruese efekt, por në fakt rikthen siluetë dhe jep
  Rezultatet i patejkalueshëm: pas seancës së parë - humbja e të paktën
  2cm. mbi kofshët dhe bark të garantuara për 1cm, kështu që të jenë me sy
  vula evidente ind yndyror butë dhe përmirësojnë kontur e juaj

  shifër.

  Këto metoda japin rezultate të mira në më
  probleme të ndryshme musculo - sistem skeletik: dhimbje në
  joints, sëmundjet kurrizore dhe çrregullime të tjera, si dhe
  mosfunksionim i gjëndrës tiroide.

  Mënyrë tjetër e efektshme për të luftuar celulitin -
  Mezoterapia. Kjo metodlecheniyakozhi dhe yndyrë nënlëkurës
  kryer duke përdorur microinjections. Procedura është shumë e thjeshtë.
  Bërë një gjilpërë shumë të mirë në një thellësi (1, 5-4 mm).
  Procedura është bërë me një armë të veçantë - injeksion, rrugë
  injeksione të shumta mbi të gjithë sipërfaqen e detalit.
  Microinjections e bëra në mënyrë të tillë që çdo kontakt me hala

  sipërfaqe të lëkurës në dermis vonuar drogës mikrokraplyah se
  të vendosura në sipërfaqe epidermë, nuk vjen menjëherë në krovetoka dhe
  zhytur ngadalë, që është depozituar. Cocktails janë planifikuar për
  Klientët individualisht dhe të përbëhet nga ekstraktet e bimëve.

  Pra, në qoftë se ju më në fund vendosi për të përmirësuar rrënjësisht
  pamja e tyre - të heqë mjekër të dyfishtë, të shtrënguar barkun tuaj, harrojmë për
  yndyrë organ në kofshë, si edhe për të përmirësuar ngjyrën dhe lëkurën
  fytyrë të qetë rrudhave, për të përballuar me humbjen e flokëve - atë mezaterapiya për ju.