Shifrat në thonjtë


 • Thonjtë pikturë Art
 • Surround Projektimi
 • Aquarium Projektimi

 • Ndër metodat relativisht e thjeshtë e ornament
  Thonjtë mund të quhet një manikyr të rregullt, e cila, nga ana tjetër, ka disa
  specie. "American" është karakterizuar nga një të pasur dhe të gjallë ngjyra që
  vënë në thonjtë të gjata harmonishëm. "Spanjisht" - i shumëfishtë
  superpozim e ngjyra të ndryshme, me ngjyrë dhe transparent. Sigurisht, jo nga
  Fashion French manikyr në mënyrë të përkryer të përshtatshme në çdo rast dhe festimi. Në
  Kohët e fundit duke fituar popullaritet dhe të ashtuquajturin "xhaketë tifoz" -
  lloj, në të cilin maja e gozhdë dhe një tjetër ngjyrë pjesë.

  Por otdelnoh të vëmendjes, natyrisht,

  meritojnë vizatime në thonjtë. Sot disa lloje të përdorura gjerësisht.  Thonjtë pikturë Art

  Kjo është më e zakonshme
  teknologji në dizajn gozhdë. Dhe opulyarnost kjo është për shkak jo vetëm
  lehtësimin e implementimit, por edhe fleksibël. Manikyr vë foto
  uji dhe akrilik ngjyra në majë të para-pikturuar thonjtë. Për ta bërë këtë,
  Procesi përdor një mjete të specializuara profesionale: brushat, hala,
  coli. E gjitha varet nga aftësi dhe imagjinatë ekspertit
  kryen modele.

  Pikturë Art mundëson
  tregojnë në thonjtë ndonjë vizatim. Në përputhje me individ


  Regards, art gozhdë mjeshtër mund
  shtoni në dizajn fletë metalike, dantella, rërë mikroblestki. Por kjo listë nuk është
  mbaron! Profesionistët janë në gjendje për të konsoliduar nën një shtresë
  transparente llak asushennye petals ju Ngjyrat preferuar, insekte të vogla,
  për shembull, merimangat e vogla, veçanërisht pëlqen vajzat e reja dhe të guximshme.

  Duke u mbështetur në gozhdë shkon sheshtë dhe të qetë,
  duket shumë elegante dhe interesante. Dhe më e rëndësishmja, pikturë shumë dekorative
  të rehatshme, lëvizjet e tua nuk do të parandalojë fryrë detajet e ornament.


  Surround Projektimi

  Surround Dizajn thjesht do të domosdoshëm të gjetur,
  Nëse ju vendosni për të shkëlqejë origjinalitet në ceremoni.

  Por
  për jetën e përditshme nuk ka gjasa për të bërë. Së pari, disa papërshtatshme dhe
  Së dyti, vetëm të pakëndshme. Spikatur elemente mund të zeroja ju nuk e bëni
  përmendur grepa bezdisshëm në stockings, veshje (nuk dua të trembë dashuruar
  dekoratave origjinale mbi thonjtë, por thyejnë artikuj pjesa më e madhe mund të projektimit
  shkaktojnë plagosje në pjatë gozhdë).

  Dizajni Surround krijuar duke përdorur akrilik
  pluhur dhe xhel. Nga këto moulds master të formave të ndryshme dhe modele - çdo gjë që ju dëshironi
  klient.

  Nga rruga, dizajn rrethojnë mund të sheshtë. Në
  ky rast, vetëm materialet nga të cilat një foto në thonjtë,
  të dalluar atë nga artin e pikturës.


  Aquarium Projektimi

  Art piktura si dizajn volumetrike
  të përshtatshme për thonjtë natyrore. Por dizajn Akuariumi mund të krijojë
  vetëm thonjtë extension.

  Këtu është vendi ku imagjinatë të bredh dhe vajzat
  Gratë dhe manikyr aftësi. Nuk ka rëndësi nëse kjo është një vëllim
  Dizajn apo art apo pikturë. Ose mënyrë, ata do të vendosen nën
  shtresë xhel.

  Sipërfaqja e gozhdë është e qetë.
  Vetmja pengesë - nganjëherë ajo trashet në mënyrë të konsiderueshme. Duket
  që vendosen mbi imazhin gozhdë është në tank, nën një shtresë e qelqit. Aquarian
  Dizajni është shumë i përshtatshëm, nëse ju përfundimisht të merrni të lodhur nga vizatim aplikuar, ajo mund të jetë

  lehtësisht bojë një shtresë e çdo kunjin dhe
  pastaj duke hequr të zbuloni se dizajni Akuariumi mbetur tingull paprekur.

  Për dizajn Akuariumi mund të përdorni ndonjë
  materiale.