Beautiful bust - këshilla praktike


 • Përvoja jonë e parë ose na ose zbukuruar shtrembëron
 • Flisni për të lartë
 • Një test i vogël
 • Pak aluzion
 • Këshilla praktike - bust i bukur dhe më shumë
 • Statisticienët vlerësuara
 • Ky ligj nuk zbatohet
 • Krem i butë në gjoksin e bardhë
 • Do të rritet me hapa të mëdhenj
 • Për të pasur një bust të mirë
 • Dy ushtrime të mëdha për të zhvilluar dhe forcuar muskujt e gjoksit
 • Këshilla të dobishme

 • Përvoja jonë e parë ose na ose zbukuruar shtrembëron

  Play rreth me imazhin tuaj, gjeni i ri, më tërheqëse për
  roli. Dhe ju do të shihni se si për të ndryshuar pamjen tuaj. Dhe mos harroni se
  Aftësi dhe pastërti kudo është një parakusht për të mirë

  pamja, dhe njerëzit kyç.


  Flisni për të lartë

  për zemrat e grave dhe të shpirtit femëror. Natyrisht, gjëja më e rëndësishme për ne -
  shpirti. Por nuk ka sasinë e flasim për këtë njeri, ata ende preferojnë
  Forma përmbajtjen.


  Një test i vogël

  Nëse laps vendosur në rrudhë nën gji, bie, atëherë ju
  mjaft e mirë formë fizike. Nëse ajo merr mbërthyer, menjëherë të marrë një
  peshat dore dhe zhvillon një sërë ushtrimesh të veçanta për bust.


  Pak aluzion

 • Ujë të ftohtë - kjo është më e lehtë dhe publik kozmetike
 • Maska për décolleté rifreskoni dhe rinovimin lëkurën tuaj
 • A nuk e lënë pas dore kozmetike dekorative për trupin.


  Në hollows dhe
  Shkaku i uritur pluhur të errët në konveksitet e ndritshme dhe me shkëlqim.
 • Kube akulli në qoftë se ata provetmi gjoksin, i jep një efekt shumë të mrekullueshëm

 • Këshilla praktike - bust i bukur dhe më shumë

  Nëse ju nuk jeni një pronar i lumtur i "dy muaj të plotë '
  ose së paku "dy pjeshkë delikate" mos e humbni shpresën. Megjithatë, më e lartë
  Urtësia është pikërisht aftësia për të pranuar jetën ashtu siç është
  Kjo është, me arsye dhe shkatërrimin e asaj që është në dispozicion. A nuk ankohen
  Natyra për çfarë ajo është duke punuar në krijimin e pamjen tuaj,
  koprac në qafë ose në të kundërtën, ka humbur të gjitha ndjenjën
  masat. Dashuria gjoksin e saj, e saj të mësojnë të kujdesen,

  e bukur për veshin, dhe kjo do t'ju ndihmojë të hapë rrugën për zemrën e ndonjë
  burrat.


  Statisticienët vlerësuara

  Çdo tragjedi është më e lehtë për të përvojës në kompani. Sepse ju jeni në një nxitim
  raportojnë se, sipas staticienteve zbavitëse, Honor, çdo e treta
  Grua Evropian beson formën e tyre të bustit është larg nga ideale.
  Megjithatë, është e paqartë se cila prej këtyre idealeve në fjalë, në qoftë se ata nuk e bëjnë
  atje. Për shembull, shkolla italiane të pikturës klasike
  canonised gjoks rëndë, sikur edhe smallness e sagging. Gjermanisht
  piktorë prelstitelnymi gjeni gjinjtë më të ngushtë të rrumbullakosura.
  Një japonez sy-këndshme aluzion zemrat e vogla.

  Pra, çfarë është
  subjekt i pakënaqësisë suaj, për të tjerët është subjekt i admirim.


  Ky ligj nuk zbatohet

  Ndonjë
  gjoks mbi shtrihet kohore dhe sags. Dhe sipas ligjit
  graviteti se gjirit është, aq më shpejt ajo ndodh.
  Rezistoni graviteti është e vështirë, por e mundshme. Së pari, mbani mend
  e sjellje: shpinë në vëmendje, blades reduktuar, kreu me krenari
  hedhur prapa. Ky model mund të zbatohet në mënyrë adekuate edhe shumë
  Zemrat modeste. Së dyti, zgjidhni me mençuri bra.
  Ajo nuk duhet
  lënë asnjë gjurmë në lëkurë, të parandaluar lëvizjen, por ajo
  më fort në trup.

  Jo roli luajnë
  ushtrim. Opsioni më i mirë - aktiv
  not dhe push-ups në katin. Nëse ju jeni kthesë tepër dembel
  hula-Hop, duke tërhequr duart mbyllur në frontin e gjoksit.

  Krem i butë në gjoksin e bardhë

  Ne të kthehet në procedurat e ujit. Nëse ju dëshironi për aq kohë sa të jetë e mundur
  ruani gjoks elastike, harrojmë për tubs nxehtë - vetëm
  dush i ftohtë. Dhe jo sapun! Lëkura në gjoksa hollë,
  i ndjeshëm, dhe pastrimi i saj kërkon mjete më të ndjeshme.
  Për shembull, krem ​​kozmetike. Herë pas here gjoks duhet
  ushqyer. Ne besojmë se do të bien për shijen e një përzierje e dy lugë
  lugë djathë, rrihej me vezë e verdhë veze dhe një pikë vaj ulliri.

  Dhe më shumë:
  pas ndonjë trajtimi të ujit me bollëk aplikoni krem ​​në të gjithë rajonin
  neckline. Sidomos nuk e lënë pas dore këtë dimër.


  Do të rritet me hapa të mëdhenj

  Megjithatë, zemrat ushqyes, dhe e veten e tyre nuk duhet të harrojmë më nga se,
  çfarë dhe sa hamë, drejtpërdrejt varet mbi gjendjen e tonë
  gjoks. E di se ushqimi i kripur ruan ujin në trup, të cilat
  shkakton që shtrihen nga ind lidhës. Ne ju inkurajojmë që të ligët në krunde
  bukë, drithëra me krunde në ujë, lakër të freskët, të pasur
  Substancat çakëll dhe banane kalium dhe kajsi. Dhe, sigurisht
  blerë në një farmaci maja - ata kanë shumë thiamine, e cila
  siguron elasticitetin e dëshiruar e lëkurës sonë


  Për të pasur një bust të mirë

 • Gjëja më e rëndësishme është të trajnojë muskujt që rrethojnë gjoksin
 • sistematikisht duke marrë si një dush të ftohtë
 • kujdes
  Nevoja bust për jetën, që nga fillimi i formimit të saj
 • bëni ushtrime të rregullta
 • aplikojnë masazh ujit
 • të mbajtur sjellje të mirë
 • notuar gjatë gjithë vitit
 • ushqyer lëkurën e gjirit
 • veshin një sytjena të mirë

 • Dy ushtrime të mëdha për të zhvilluar dhe forcuar muskujt e gjoksit

 • Qëndrojnë në një distancë prej 50 cm nga muri, tërheq armëve tuaj përpara dhe të fillojnë të shtyjnë grushtat e tyre në mur apo derë;
 • Gënjeshtra në barkun tuaj, shpjegoj trupin, duart mbi supet, gradualisht

  ngre, si vemje, bust sipërme, do ta mbajë atë
  ndërsa në këtë pozicion, atëherë më e ulët dhe relaksohuni.
 • Pushimet verore në elasticitet rigjenerimin e detit dhe të indit të gjirit e bën atë më fleksibël.

  Mbrëmje para se të fle mirë për të njomet gjoksin e lëkurës kripur lehtë
  ujit. Pasi një javë pas larjes butësisht fshij në lëkurën e gjirit
  krem hidratues ose yndyrë, atëherë bëni një kompresë e ngrohtë në
  peshqir. Pas 15 minutash, pije me gjoks ujë të ftohtë.

  Një herë në muaj, të bëjë procedurën e mëposhtme: 2 lugë djathë
  Beat me një lugë vaj ulliri (ju mund të shtoni një të freskët të vogël

  salcë kosi dhe lëng frutash verë). Duke rezultuar në masë Aplikoni një hollë
  Shtresa mbi qafë dhe gjoks. Pas 20 minutash, lani atë me zierje të ngrohtë dobët
  kamomil.

  Veshur një bra madhësi ime është shumë e rëndësishme kur të plotë
  gjirit, që kërkon mbështetje nga pjesën e poshtme dhe të lartë, respektivisht. Me shiritat
  Kjo nuk duhet të rrëzimit në supet. Sytjena shtrënguar që squeezes
  gjoks ose një ngritur ajo çon në rrudhat, ajo
  duhet të zëvendësohet sa më shpejt që të jetë e mundur. Veshur një sytjena më shumë se 12 orë
  ditë rrit mundësinë e zhvillimit të kancerit të gjirit,
  sepse ajo pengon rrjedhën normale të limfatike në gji. Japoneze,
  nuk veshin një sytjena, pothuajse në dijeni të sëmundjes.


  Këshilla të dobishme

  Në mënyrë për të mbajtur në gjoks elastike, ju duhet të:

 • rrallë vizitojnë dush;
 • shpesh bëjnë kompresa, duke aplikuar për të
  Leckë gji, lyhet me një përzierje të sasi të barabarta prej argjile pastër dhe mjaltë
  - Gjirit nuk është vidvysaty. Efekti është forcuar nëse kjo përzierje e shtuar
  opium dhe bukë me uthull.
 • Më i lartë