Çështjet Madhësia e gjirit ideal


 • Metodat janë të ndryshme
 • Kush mund të na ndihmojë?
 • Në rrugën drejt përsosjes
 • Cili Implant të zgjidhni?
 • Bukuri kërkon viktimat
 • Si është mammoplasty?
 • Zemrat Perfect

 • Metodat janë të ndryshme

  Nga
  vërteta, madje edhe ata që nuk ankohen për madhësinë e gjinjve të tyre, të gjithë
  ende përballen me sfida të caktuara - të tilla si asimetri
  gjirit, forma shëmtuar, gjinjtë sagging, humbja e
  elasticitet ... Lista është e gjatë.

  Gjatë gjithë kohës që gratë u përpoq të disi të zgjidhur këto
  problem. Kjo dëshmohet nga fakti se historia njerëzore
  grumbulluar një shumë të mënyrave për të rritur të ardhme të gjirit
  mjaft e pazakontë.

  On "?
  ? Olga "thithjen lakër në i madh
  Sasi të vajosje jod gjirit, mjaltë dhe vaj ricini
  as nuk dua të them - në të mirë, ata nuk janë të hutuar, dhe
  më të keq ata mund të dëmtojnë shëndetin.

  A nuk mbështeten edhe në "magjike" medikamenteve
  krem dhe tableta. Ata mund të jetë vetëm pak më të rritur elasticitetin
  lëkurë të gjirit, por kjo nuk është e shton sasi. Metodat Kozmetike
  korrigjim i jep një efekt të rëndësishëm vizuale dhe një gjoks
  a shikoni ushtar i ri, por bust ndërsa, përsëri, nuk
  bëhet më i madh.


  Padëmshme por mënyrë joefikase për të rritur
  gji - ushtrim i veçantë.


  Mos harroni
  që në shumicën e muskujve gjirit atje, përmes ushtrime të tilla mund të rishkruhet
  mbipeshë dhe i saktë sjellje. Ky kurs do të theksojë linjë
  bust, por jo të rritur atë.


  Kush mund të na ndihmojë?

  Çfarë mund të bëhet për të marrë vërtetë
  Rezultati? Përgjigja është e qartë: kur ju kanë provuar gjithçka e mundur
  Recipes shtim të gjirit, dhe rezultati nuk është arritur, jo më mirë
  për të humbur kohë dhe energji dhe të kërkojnë profesionistë të cilët
  do të marrë për të zgjidhur këtë çështje në mënyrë profesionale. Pa marrë parasysh sa i dëshirueshëm
  trust reklamat gjitha llojet e "produkteve mrekulli" për zgjerimin e gjirit,
  duhet të pranoj, rrugën vetëm me të vërtetë të efektshme për të bërë

  zemrat e madhe dhe e bukur - është për të rritur atë me plastike
  operacion - mamoplastyky.

  Sot mundësia e kirurgjisë plastike
  jashtëzakonisht të mëdha: në vitet e fundit, të reja,
  Metodat e të teknologjisë së lartë e shtim të gjirit, pasi që trupi nuk ka
  është pothuajse nuk ka gjurmë të ndërhyrjes, ndërsa
  rezultati do të jetë në dispozicion - e bukur, gjinjtë e fortë e rehatshme për ju
  madhësi dhe formë të rregullt. Rasti për të vogël - për të gjetur një klinikë të mirë dhe
  specialist.


  Në rrugën drejt përsosjes

  Pra, ju keni vendosur për të bërë zemrat e tyre të vërtetë e bukur dhe do të kthehet në një profesionist - një kirurg plastik.

  Si të kujdeset që rezultati i operacionit të ardhshëm domosdoshmërisht pëlqen?

  Për ta bërë këtë, së pari ju duhet të kuptoni se çfarë
  në mënyrë specifike gjinjtë ju dëshironi, nëse ajo duhet të jetë më shumë se sa është tani,
  sa? Çfarë formë? A duhet të bëj me rritjen
  heqë atë? Është e rëndësishme për t'iu përgjigjur këtyre pyetjeve dhe më shumë janë
  Tani, atëherë ata ende duhet të kërkoni një kirurg plastik.
  Me kujdes e konsiderojnë veten në pasqyrë, rrokullisje revista - ndoshta
  në to ju mund të gjeni një "model" - të përsosur, sipas mendimit tuaj,
  gjoks, duke treguar fotografitë e cila, do të jetë më e lehtë për të shpjeguar mjekun e tyre
  dëshiron.

  Më saktë që ju mund të tregoni atij se si
  duan të shohin bust tim të ri, më mirë rezultatin.

  Mjeku e parë që ju jeni duke marrë me atë të njohur,
  mund të bëni pyetje rreth punës së tij, ajo do të ju tregojnë fotot "para" dhe
  "Pas" pacientët e tjerë të tij për të më mirë që ju mund të imagjinohet
  e cila do të rezultojë, dhe do të shqyrtojë. Në të njëjtën kohë ju
  Diskutoni dëshirat tuaja në lidhje me ndërhyrjen: si për të bërë tuaj
  gjinjtë më të bukur - një që ju dëshironi.

  Atëherë mjeku do të mbledhë informacion në lidhje tuaj
  Shëndeti: sikur ajo është në lidhje me plastike, por ende
  operacion, është e rëndësishme që ju janë marrë parasysh mirë.

  Për ta bërë këtë,
  ju duhet të konsultoheni me specialistë mjekësore: terapist gjinekolog ,
  dorëzoj disa nga testet më të rëndësishme laboratorike dhe, nëse është e nevojshme,
  bëj gjoksin me ultratinguj. Kjo nuk do të marrë
  kohë të gjatë, por do të përjashtojnë sëmundje të ndryshme dhe për të krijuar të gjithë
  objekt i operacionit ishte e lehtë dhe pakomplikuar.


  Cili Implant të zgjidhni?

  Pas
  ekzaminim mjeku do të ju pyes për të zgjedhur implantet për kirurgji. Gji
  Implants mund të ndryshojnë si në formë dhe përmbajtje: të qetë dhe
  textured, të rrumbullakëta, lot, anatomike, i mbushur
  xhel kohezive silikoni ose i kripur apo.

  Procesi i përzgjedhjes implant, pavarësisht kompleksitetit të tij, duhet t'i jepet
  vëmendje e veçantë, që nga i gjithë operacioni shtim të gjirit është teknikisht
  jo më e vështirë, është për të marrë një rezultat të mirë është e rëndësishme
  marr me cilësi implantet: analoge të lirë në disa raste të aftë për të
  operacion të privojnë asnjë kuptim. Pra, nëse ju doni pas
  mamoplastyky ketë një të bukur, gjinjtë të mëdha dhe gardh kundër
  Problemet shëndetësore, shfrytëzimi më i mirë i implanteve
  Gjenerata e kaluar. Ata të kushtojë pak më të shtrenjta, por ato mund të jenë
  shtatzënë, lindin, gji, sepse këto funksione laktacionit
  Implantet nuk janë prekur.

  Përveç kësaj, ata nuk kanë nevojë për të hequr përmes
  disa vite, siç është rasti me implante të lira.

  Tregoni mjekut tuaj në lidhje me dëshirat tuaja, dhe kjo do të ndihmojë
  të zgjedhin më të përshtatshme për ju implant - madhësia e duhur, formë,
  material, dhe, më e rëndësishmja, cilësi të mirë.


  Bukuri kërkon viktimat

  Kur implant është zgjedhur dhe të diskutuar të gjitha çështjet tjera
  lidhur me ndërhyrjen, ju flisni anesteziolog. E tij
  Detyra - për të zgjedhur llojin e anestezisë që nuk do të dëmtonte
  shëndetin tuaj (dmth nuk shkaktojnë reaksione alergjike dhe nuk bëj
  efekt toksik mbi trupin), dhe në të njëjtën kohë, bëjë
  qëndrojnë në tavolinë operativ pa dhimbje dhe të lehtë.

  Nëse pas kësaj ju ende keni një pyetje për këdo
  me mjekët dhe më mirë mos hezitoni të pyesni ata. Shpesh ndodh që shumë
  gratë janë të frikësuar për të specifikuar tiparet e operacionit, dhe bën
  asgjë. Ngrënë keni ndonjë shqetësim - të jetë i sigurt për të diskutuar ato me
  Mjeku.
  Implants gjirit - një operacion që është mbajtur për shumë
  vjet, dhe teknikë e saj provuar pothuajse të përsosjes.


  Si është mammoplasty?

  Operacioni është si vijon. Kirurg bën
  Gjatësia mikrorozriz i vetëm 1,5 inç, jo në gji aktuale, dhe
  sqetull ose në rrudhë nën gji. Në varësi të teknologjisë,
  që operon nga një mjek nëpër vrimë implant mund

  instaluar në hapësirën në mes të muskujve themelor dhe indit
  gjirit ose nën vetë muskujve gjoksit. Në rastin e fundit
  Zemrat do të duket shumë më e natyrshme, dhe pikëpamjet përreth dhe jo
  atje se "atje" është Implantet: toka e tyre jo vetëm të jetë i dukshëm
  sy lakuriq, ajo është shpesh pas mamoplastyky
  "vjetra" metoda, por edhe ata mund t'i provojmë me një pjesë të madhe
  punë.

  Kur duke përdorur këtë teknikë e përcaktimit implantet (kjo quhet "gji arthroplasty")
  nuk i dëmtuar gjëndër të indeve dhe tub saj, si funksionet e laktacionit
  (Feeding) nuk janë shkelur dhe ndjeshmëri erotik vazhdon.


  Ky operacion ka karakteristika të tjera: jo vetëm arthroplasty
  rrit gjoksin, por edhe eliminon zemrat sagging - për shembull,
  pas lindjes; se efekti i operacioneve të tilla do të dyfishtë.


  Zemrat Perfect

  Është e rëndësishme që në ditët e para pas lëkurës kirurgjisë
  minimum travmuvalasya: në këtë rast do të formojnë plagët,
  dhe lëkura do të mbetet i barabartë pas ndërhyrjes, të pastër dhe të bukur. Nëse
  ky kusht është plotësuar, gjurmët e kirurgjisë
  praktikisht nuk mbetet. Ky rezultat mund të arrihet, për shembull,
  kur buzë nuk mikrorozriz qepen, dhe styahayutsya pa
  dëmtim të lëkurës duke përdorur një copë toke të veçantë të hollë dhe të qëndrueshme.


  Atëherë sipërfaqja e lëkurës shëron shpejt, gjurmë të zbehtë dhe operacioneve
  shpejt të jetë më i dukshëm. Zakonshëm të veçanta dhe Mbështetje
  të brendshme butë vuri përballë lejojë rehati maksimale
  kryejë periudhën e rimëkëmbjes pas mamoplastyky.

  Dhe atëherë ju vetëm do të duhet të gëzojnë gjoksin tuaj të re dhe të ndajnë këtë gëzim me burrin e saj të dashur.