Shërimi pa mbresë dhe inflamacion


 • Rrudhat lazer po rishfaqet dhe plagët
 • Lëkurë trajtim për lëkurën me vaj

 • Rrudhat lazer po rishfaqet dhe plagët

  Rrudhat dhe plagët - Problemet "bedding thellë". Prandaj, ata duhet të zgjidhin duke përdorur teknologjitë që ndikojnë jo vetëm shtresa e sipërfaqësore të lëkurës (epidermë), por thellë (dermis). Në mjekësi estetike përdor lazer të lartë të energjisë me karakteristika të ndryshme. Shumica e sistemeve moderne lazer ju lejojnë për të rregulluar thellësinë e veprimit të marrë veç e veç dhe të zgjidhë problemin në nivel lokal. Rreze lazer "avullohet" lëkurës, duke rezultuar në çast ndarje shumë aktive e qelizave dhe formimin e indeve të ri të shëndetshme.

  Lazer gjithashtu stimulon sintezën e kolagjenit dhe elastin. Si çdo procedure invazive, lazer po rishfaqet kërkon rehabilitimin kompetent. Në mënyrë tipike, koha shërimit është midis 3 në 7 ditë. Për të procesit u emërua më shpejt mjete epitelizuyuchi. Mjekët preferojnë të drogës "Ehallohit", e cila jo vetëm që ka efekt anti-inflamator dhe shërues, por gjithashtu parandalon formimin e scars. Kjo është veçanërisht e rëndësishme për shkak se çdo ndërhyrje në lëkurë mund të çojë në formimin e indeve patologjike. Në rrezik mund të merrni të gjithë, pasi ky proces është e paparashikueshme. Por tani ajo mund të shmanget.


  Formula: lazer me energji të lartë + xhel + person i kualifikuar "Ehallohit" = sheshtë lëkurë të butë


  Lëkurë trajtim për lëkurën me vaj

  Kjo teknikë e lashtë ende është një lider kur vjen puna për të lëkurës me vaj dhe problemet e natyrshme - puçrra fytyre, pimples dhe spote postacne ndenjur. Gjatë trajtimit, aplikoni një shumëllojshmëri të përqendrimeve të acidit të ndryshme. Lëkura janë sipërfaqësore, exfoliating corneum shtrese dhe mesatare ndikon në shtresat e thella të epidermë.

  Peels thellë nuk konsiderohen, pasi ata mund të çojë në pasoja të pakthyeshme. Detyra kryesore e lëkurë - rifreskoni lëkurën.

  Ky është një proces gradual, kurs i emëruar kështu nga disa
  procedura - numri varet lëkurë individual. Acidet përveç qëllimit të saj të drejtpërdrejtë, si një ndikim pozitiv në poret kanalet e hapura dhjamor dhe pastruar lëkurën. Megjithatë, pa marrë parasysh sa i butë ishte ndikimi, ne duhet të kuptojmë se peels - një djegur kimike, të cilat mund të dëmtojë lëkurën dhe si pasojë - për të flaking dhe lëkurë në sipërfaqe në formimin e crusts në mesatare. Prandaj, menjëherë pas procedurës së pari i emëruar mjete të posaçme për përdorim në shtëpi, të cilat lehtësimin siklet dhe një ndjenjë e ngushtësi.

  Kjo detyrë është e vendosur më mirë epiteliziruyutsya protivorubtsovyy krem ​​"Ehallohit", e cila të siguruar lëkurën nga efektet anësore dhe të shkurtojë shërim nga çdo lëkurë.

  Formula: Acid Peeling Cream + "Ehallohit" = lëkurë të qartë, të ngushtë poret

  "Ehallohit" - stop shop për terapinë e akneve dhe postacne simptomë me efikasitetin e provuar.

 • Shkurton trajtimin e akneve në 1,5-2 herë.
 • Zvogëlon numrin e papules 3,5 herë më shpejt.
 • Pengon formimin e plagët atrofik.
 • Promovon hyperpigmentation qëndrueshëm zhdukjen e lëkurës.
 • Ajo normalizes veprimtarinë e gjëndra dhjamor.
 • Hot Line: 8-800-555-8-800 (pa pagesë në Rusi)

  Droga mund të blihen në barnatore e qytetit tuaj, dhe gjithashtu të urdhërojë me telefon ose në internet në www.
  egallohit.ru

  Si reklama.