Getting gati për festat e re, të lëkurës rrezatues


 • Procedurat për lëkurë me ngjyra të ndezura

 • Ne mendojmë mbi stilin e flokëve për partitë e Krishtlindjeve dhe të kërkojë veshje të përshtatshme, por, për fat të keq, shpesh harrojmë për lëkurë (përballen me ngjyrë pak gri, pigmentim, rrudhat dhe puçrra fytyre), ajo vetëm e nevojshme për ndihmën tonë. Mos të humbim kohë dhe të vënë një vizitë në beautician javën e kaluar para pushimeve, filloni përgatitjen tani.

  Procedurat për lëkurë me ngjyra të ndezura

  Biorevitalization - për maksimum hidratues lëkurën tuaj.

  Biorevitalization - një procedurë jo-kirurgjikale popullor për të përmirësuar çehre, të përmirësuar tonin e lëkurës, eliminimin e rrudhave dhe pika të moshës, të ngadalësojnë procesin e plakjes.

  Procedura është shumë e thjeshtë: Hyaluronic Acid (cross apo ndër-stitched) mori bioteknologjia e posaçëm nga administrohet me injeksion në zonën më në nevojë të lagështisë (lëkurës së fytyrës, décolleté, duart, etj). Ajo ngadalë ndërtuar në lëkurë, është vonë dhe nuk zgjidhin sa më shpejt që ajo vjen me acidit Hyaluronic përdorur në kokteje mezoterapevtychnyh. Acid Hyaluronic ndërvepron me qelizat e receptorëve që fillon procesin e indeve të vetë-shëruese. Kjo teknikë ju lejon të rivendosur plotësisht ton, elasticitet dhe ngjyra, afatgjatë për të mbrojtur lëkurën nga radikalet e lira.


  Relaxants muskujve - zbut rrudhat

  Një vështrim i shpejtë dhe pothuajse pa dhimbje më të rinj, duke përdorur relaxants muskujve (Botox Dysport ose). Injeksione Botox ndihmojë në heqjen e rrudhave nga fytyra, jo vetëm gjatë Vitit të Ri. Pas injeksion ndodh muskujt relaksuese e fytyrës (blloqe neurotoxin transmetimit të impulseve nervore fibra të muskujve skeletik), kështu që nuk është një rrudhat forta dhe heqjen. Efekti i muskujve merr rreth 6-8 muaj, dhe ju mund të përsëritni procedurën. Zona kryesore e drogës - rrudhave rreth syve ("këmbët në direk"), rrudhat mbi ballin.

  Botox është përdorur edhe në sqetull, për të bllokuar djersitje e tepruar. Efekti maksimal terapeutik është në 14-15 ditë pas Botox (Amerika Allergan) ose Dysport (Beafour-Ipsen Francë).

  gaz-lëng lëkurë makine në JET Peel

  Procedura është trajtimi i lëkurës noncontact jet gaz-lëngshme. Gaz i ngjeshur është përshpejtuar në më shumë se shpejtësia e zërit me veshje dhe jet nozzles me Micro. Për procedurën, duke përdorur përbërësit ekologjikisht miqësore: ujë dhe oksigjen. Uji mund të zëvendësohet nga një format e dozimit të lëngëta të destinuara për injeksion apo aplikim të jashtëm.

  Funksioni i veçantë gjatë procedurës mund të administrohet në cilësi të lëkurës mineraleve të ndryshme të vogla të dobishme dhe acidit Hyaluronic në lëkurën nga ekspozimi zbutura fjalë për fjalë dhe rrafshoi. Për shkak të masazh të fortë rrjedhjen e ftohtë oksigjen shpejtësi supersonik përmirëson qarkullimin e gjakut, përmirëson ndjeshëm çehre.

  Lëkurë gaz-lëng copes me puçrra fytyre dhe postacne, rrudhat dhe njollat ​​e moshës, evens sipërfaqe të lëkurës, plagët dhe shënon shtrirje grinds.

  Elos përtëritje - një mrekulli procedurë vytvoryuyuchy - heqjen, heqjen e blemishes lëkurës, rrudhat korrigjim

  Elos përtëritje - një procedurë që do të ndihmojë në zgjidhjen e problemeve shumë në të njëjtën kohë, pa siklet dhe nevojën për rehabilitim afatgjatë.


  Procedura qafe spote moshës, venat merimangë dhe skuqje, puçrra fytyre dhe, natyrisht, rrudhave. Tashmë pas procedurës së parë ELOS ju do të shihni ekzistencën e mrekullive, rrit elasticitetit të lëkurës, cilësi dhe ngjyra të theksuara, zvogëlon thellësinë e rrudhave, ngushtim poret, personi bëhet homogjen, ngjyrë të shëndetshme.

  Efekti është arritur për shkak të efekteve mbi energjinë lëkurës dhe radio frekuencave lazer, ajo ka për qëllim stimulimin e proceseve natyrore rigjeneruese në indet e lëkurës. Për shkak të kësaj pronë e teknologjisë Elos "shkon" mekanizmin e vet për rigjenerimin e kolagjenit dhe elastin fibrave.

  Procedura është pa dhimbje, nuk kërkon anestezi, nuk shkakton skuqje dhe djegie. Gjatë seancës, duke përdorur xhel projektuar posaçërisht me vaj aloe vera. Ajo siguron hidratues të thellë dhe zbutjen tonin e saj. Pas 2 deri në 3 trajtime të kolagjenit dhe elastin tuaj do të jetë e mjaftueshme për të gjetur se një fytyrë të re. Mjekimi me kohë mesataret rreth 45 minuta.

  Por efekti më i rëndësishëm i rritjes së heqjes do të shoqërojnë këto procese brenda 6-8 muajve pas përfundimit të procedurave.

  Opsionet Gjithëpërfshirës përtëritje janë të shumta - zgjedhja është e juaja. Gjëja kryesore për të bërë procedurave të vetëm qendra provuar me mjekë të kualifikuar të cilët kanë diploma shtetërore dhe përvojë të gjerë me këto teknologji.

  Hardware qendër cosmetology "ELOSMED"
  WWW.ELOSMED.RU
  Tel. (495) 545-15-10, 624-21-41