Lëkurë makine për gaz-lëngshme zhvishem jet


 • lëkurë gaz-lëng

 • lëkurë gaz-lëng

  Për shkak të masazh të fortë rrjedhjen e ftohtë oksigjen shpejtësi supersonik përmirëson qarkullimin e gjakut, përmirëson ndjeshëm çehre.


  Funksioni i veçantë gjatë procedurës mund të administrohet në cilësi të lëkurës mineraleve të ndryshme të vogla të dobishme dhe acidit Hyaluronic në lëkurën nga ekspozimi zbutura fjalë për fjalë dhe rrafshoi.

  Përveç kësaj për masazh dhe micronutrients mbushje Jet Peel Peels lejon popullin e thellësi të ndryshme nga sipërfaqja deri thellë, e cila është shumë efektive në trajtimin e postacne. Pas tilla Pilling pasuruar me oksigjen, shenjat dhe gjurmët postacne një linjë dhe të bëhet ngjyrë të shëndetshme.

  Pilling mbi Jet makinë Peel - Peel vetëm se edhe rekomanduar para se të vizituar Solarium ose plazh për leveling sipërfaqe të lëkurës për të arritur një edhe tan.

  Efekt freskues, një nga më të dëshirueshme, të dukshme pas seancës së parë. JET Peel fjalë për fjalë erases linjat e bukura në fytyrë dhe në masë të madhe zbut thellë, në mënyrë efektive përballon njollat ​​e moshës.

  Rreshtimi dhe të rishfaqet e plagët me ndihmën e JET lëvore mund të trajtojë një lëkurë të vogël, të arritur rezultate mahnitëse dhe nuk ka nevojë për një kohë të gjatë që të bien nga ritëm jetës aktive.
  Për rrjedhojë JET Peel është e krahasueshme me peels kimike të thella, por ndryshe nga ai, nuk kërkon anestezi, e cila është një avantazh i madh.


  Për herë të parë i tillë një ndikim efektiv në lëkurë është krejtësisht pa dhimbje, për shkak të rrjedhjes me temperaturë të ulët.

  Puçrra të përkryer shërueshme me ndihmën e JET zhvishem. Kur përflakur aknet pothuajse të gjitha llojet e tjera të peels janë të kundërindikuar. Oxygen si elementi kryesor aktiv ka një ndikim të fuqishëm antiseptik. Dhe duke hequr shtresa e lartë e epidermë reziston clogging e gjëndra dhjamor dhe për të eleminuar shkakun e puçrra fytyre.

  Kjo procedurë mund të kryhet në çdo kohë të vitit në çdo pjesë të lëkurës, fytyrë, qafë, trupit - Qendra izraelit për hardware cosmetology "Bath-Sheba".